Şimdi Ara

AUDİ A4 B6 kasa 1.6(2004-2005)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar bende 32 ila 35 ytl arası bir bütçe var ben sedan 2010 opel astra cosmo 1.6 benzinli alıp tüp taktırıcaktım fakat son günlerde aklımı çelen şey "B6"kasa audi A4 1.6. kıyas yapmak için araştırdığımda internnette bunla ilgi hiç bişey görmedim.kullanan arkadaşlar var mı acaba bu araç nasıldır motor arabayı kaldırırmı özellikle bu aracın kronik sorunları var mıdır.En önemlisi bakımlarının çok pahalı olduğu söleniyor ustaların bu araca bakamayacağı ve servise mecbur kalacağımız söleniyor. Kullanan bilen var mı bilgileri paylaşırsa sevinirim

• ikisi çok farklı araçlardır...

a4 1.6 performans beklmiyorsanız idealdir ekonomi amaçlı üretilmiştir kullanan arkadaşlar gitmediği söylüyolar tabi beklenitye bağlı
    şehir dışında çok az yakarlar ama şehir içinde pek tatmin etmeyebilir.
    Basınca gider ama bu sefer de çok yakıcaktır...
    servis fiyatları vw aynıdır...
  • 2004 Model B6 kasa aracımız var,Benzinde 30 krş civarı yakıyor,Tabi kışın bizim oturduğumuz il küçük olduğu için motor ısınmadan gideceğimiz yere varmış oluyoruz,Kışın 40 kuruşa kadar çıktığını gördük.Performansı ise normal seviyede,Basarsan gidiyor.Ama bizi hiç üzmedi o konuda.Kasa kaldırmama gibi bir problemi de yok.Çok konforlu bir araçtır,Hem de D sınıfı bir araç almış olursunuz.Kesinlikle tavsiye ederim size
  • Cevaplar iöin teşekkürler
  • Audi 10.000 km'de bir mi yoksa 15.000 km'de bir mi servis istiyor? Bir de volvo servisinden 700 TL'den aşağı kurtulamıyorum. Audi servisinin fiyatları nasıl?
  • 2004 model s-line paket mavi bir a4 sahibiyim:) benide aranıza alın:)
  • forumu takipteyim, mesajım bulunsun...
  • yaklaşık 5 senedir kullanıyorum.Bu araçtan aldığım tadı hiçbir araçtan alamadım.1.6 motor kullanmayı bilirsen yeter de artar.gavurlar bu üniteye bulletproof yani kurşun geçirmez der.Bu kadar büyük bir konfor ve yol tutuşunu bir arada sunan hiçbir araç görmedim tanımadım üst segment araçlar dahil.Mühendisliğin top noktası. artık bu kadar iyi mühendislikle araçlar üretilmiyor.elektronik sihirbazlığıyla araçlar hızlı bir şekilde piyasaya sunuluyor.İmkanınız varsa bulun temizinden ömürlük kullanın torununuza bırakın.LPG uyumu çok iyi ve yedek parça,usta sorunu yok.Sorusu olan ulaşabilir bana kalın sağlıcakla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.