Şimdi Ara

AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar daha önce bmw ve audi arasında seçim yapmıştım fakat şimdi Audi içinden Sedan mı Cabriolet mi diye karar vermek istiyorum ..
    Oturduğum Şehir Ankara ..

SEDAN: Ambition paketi 1.6 dizel 110 bg

105.000tl

+ olarak sline paket alınca araç 150 bin tl oluyor.. ( sedan için geçerli )

CABRİOLET: S LİNE PAKET 1.4 benzin 150 bg . Fiyat : 130.000 tl

Sızden ricam başka marka onermeyin alicam araç budur ama hangi modeli yardım destek bekliyorum renk olarakta yardımlarınız iyi olcak tir. Teşekkür ederim..
     AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeusopr -- 10 Aralık 2015; 18:03:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kırmızı sedan ambition tdi, bas geç. Mümkünse krom çıtalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 10 Aralık 2015; 18:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1nvdr

Kırmızı sedan ambition tdi, bas geç. Mümkünse krom çıtalı.

Aklıma geliyor valla ama siyah ve beyaz çok ayrı bisey
     AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET

• Eğer bagaja fazla ihtiyacın olmayacaksa cabriolet i al.Çünkü cabrio A3 bambaşka duruyor sedan ve hatchback e göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Eğer bagaja fazla ihtiyacın olmayacaksa cabriolet i al.Çünkü cabrio A3 bambaşka duruyor sedan ve hatchback e göre.

Bagaj 1 valiz sığar heralde o kadar küçük olduğunu sanmıyorum bide arka koltuklar çok dar o kötü yan ama ben arabama en fazla 3 kişi biner yani çok nadir oda

• illa a3 alacaksan kırmızı cabrio al en azından tarzı,karizması o parayı hakeder
    ama
    normal sedan olarak alacaksan a3 alma kesinlikle parasını hak eden bir araç değil sen şimdi 150 bin verip a3 alsan ben sana en az 10 tane donanım sayarım kendinden çok daha ucuz bir sedanlarda olupta 150binlik a3 te olmayan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

illa a3 alacaksan kırmızı cabrio al en azından tarzı,karizması o parayı hakeder
    ama
    normal sedan olarak alacaksan a3 alma kesinlikle parasını hak eden bir araç değil sen şimdi 150 bin verip a3 alsan ben sana en az 10 tane donanım sayarım kendinden çok daha ucuz bir sedanlarda olupta 150binlik a3 te olmayan

Öyle diyosun fakat bende 150 bin tl vermicem olayın iç yüzü daha farklı biyerden 110.000 tl a3 sedan - bmw 118 sunuldu bende audi a3 sedan tabikide dedim..

ama donanım eklemek istiyorum mart ayında bmw 320 m sport alıcam (0) kendime bunuda pedere verırım diye düsündüm ama arabayı sevmeye basladım simdi fikirler önemli 320 alamazsam bu bende kalırsa donanımsız olmasın da istiyorum
  • makyajı bekleyin bence
     AUDİ A3 SEDAN & AUDİ A3 CABRİOLET
  • 150.000 TL'ye cidden koltuk ısıtmalı Matrix LED'li falan A3 Sedan alacaksınız heralde.

Türkiye'de tek olacak araçlardan olur 150.000 TL'ye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.