Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
380.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 ay daha bekleyip 1 yerine 2 tane de almayı tercih edebilirsiniz, tercih meselesi tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sb_turan kullanıcısına yanıt
    🙂 katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sb_turan

Yeni kasa, güzel duruyor:
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2021-audi-a3-1.5tfsi-sportback-900764755/detay

Tr satis fiyati 390bin bu aracin.onumuzdeki hafta aciklanir en gec

• EUS E kullanıcısına yanıt
    S line ve koltuk isitmali pla li vs. ilandaki aracin mi fiyati?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Tr satis fiyati 390bin bu aracin.onumuzdeki hafta aciklanir en gec

Alıntıları Göster
    390 bin e yeni kasa A3 anca teneke 16 inç jantlı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • banistercaq B kullanıcısına yanıt
    Hocam hayalet gösterge ve navigasyon kullanımı için garanti durumu ne oldu ? Araç garanti dışı kaldı mı ? Bunları yaptırdıktan sonra servise gittiniz mi bakım vs için ? Bir de Audi sound yaptırmaya değiyor mu ? Bizdeki mevcut ses sistemlerini fazlasıyla yetersiz buluyorum ama sanki audi sound upgrade i de bir doygunluk verecekmiş gibi gelmiyor. Nereye yaptırdığınızı ve ücreti de söyleyebilir misiniz ?
    Bugün Antalya Audi ye uğradım st nisan da gelir diye söyledi ve fiyatı da 400 ve üstü olur muhtemelen dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

390 bin e yeni kasa A3 anca teneke 16 inç jantlı olur

Alıntıları Göster

Bende oyle dusunuyorfum fakat bana gelen bilgi bu yonde.Bugun konustuk 390’dan gelecek dendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 5 Şubat 2021; 19:4:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

S line ve koltuk isitmali pla li vs. ilandaki aracin mi fiyati?

Sport yok zaten artik s line advanced paketler var birde en bos donanim.

Yani attraction ambiente ambition donanim dynamic design sport olmustu artik basic advances ve sline olacak

• Bugün instagram audi sayfasından ilk çeyrekte gelecek diye bilgi aldım. Artık şubat mı mart mı olur bilemem. Ama 390 civarı s line gelirse çok düşünmeden geçerim gibime geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronnie061

Bugün instagram audi sayfasından ilk çeyrekte gelecek diye bilgi aldım. Artık şubat mı mart mı olur bilemem. Ama 390 civarı s line gelirse çok düşünmeden geçerim gibime geliyor.

1.18 m paketi 400bine veriyorlar

A200 ang 440 450 civari veririz diyorlar

A3 1.5 sline ne kadar olur:)

O dediğiniz fiyatların bir tık altında olur ama o fiyatlarda ben hiç fiyat duymadım. M ve amg paket yazdığınız fiyatların 20-30 bin üstünde.
  • Birşey sorucam 2014 a3 sedan 1.6tdi attraction aracım var direksiyonu çok yumuşak ve hafif bugün arkadaşımın 2017 a3 sedab 1.6 tdi dynamic aracını sürdüm 3 kollu direksiyon biraz ağır geldi yalnızca o arabadan kaynaklı bir sorun mu sizce yoksa genel olarak bunu hisseden var mı acaba

• Hyperfex kullanıcısına yanıt
    Jantlar replika miydi dynamic paket aracta? Bir de hatasiz arac mi? Belki bir yerlerde kaza-vurma varsa sikinti olmus olabilir.. Makyajli kasa da gayet yumusak direksiyonlu cunku
    Direksiyon sert bu benim aracımda da bu şekilde
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

yok hocam normal dandik jant varya orjinal olan 16 inc bu kadar kötü jant olamaz cidden

Makyajsiz kasayi kullanmadim ama hem hic ariza yok, hem de orjinal jant takimi olup on takimi zorlamiyorsa demek ki audinin makyajli kasa ayari daha sert.. Bir tek drive select ile belki comfort modu bir tik daha yumusatabilir direksiyonu.. Ama o arac icin aku seviyesi kontrolunu de yaptirmayi ihmal etmeyin, cogu elektromekanik direksiyonlu aracta zayiflayan akulerden dolayi direksiyon arizasi olusuyor ve muthis maliyetli..

1.18 gözükmüyor hocam arayıp mı sordunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrkb

1.18 gözükmüyor hocam arayıp mı sordunuz?

2021 igelecek olanlar icin tanidigim temsilcime sordum.A200 icinde koluman

• AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

a3 sedan aracıma bu desendeki bagaj havuzu arıyorum servis buna 1100 tl istedi fakat biraz gereksiz buldum dışarıdan bu desenli bagaj havuzunu temin edebilirmiyim. Aranızda alan varmı ?

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.