Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.738
Cevap
68
Favori
378.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mrkb

1.18 gözükmüyor hocam arayıp mı sordunuz?

bmw 1.16d sportline 388 bandina indi yeni A3 fiyati ciddi sasirtabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

bmw 1.16d sportline 388 bandina indi yeni A3 fiyati ciddi sasirtabilir.

Alıntıları Göster

Hocam konuşmuştuk özeldem golf ve a3 ün fiyatını bekliyorum 5 aydır umarım güzel lansman fiyatı gelir baydım .

benzinli bmw de daha ucuz olmalı mantıken de çirkin buluyorum en yakışıklı araç a3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 9 Şubat 2021; 7:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A3tfsi35

Direksiyon sert bu benim aracımda da bu şekilde

Bende 2020 model sıfır olarak aldım aracı bana da direksiyon sert geldi .

Bundan önceki aracım Leon Fr dı onun sport modu seçilmiş hali gibi direksiyon (drive select de yok dynamic de).

Bu direksiyon ayarını yumuşatma şansımız yok mudur ? VAGCOM falan diyorlar ama yetkili servis bu işlere girmez sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bukotezo -- 9 Şubat 2021; 13:13:36 >
  • Hyperfex kullanıcısına yanıt
    Audi nin yapisi geregi direksiyonu vw den ve leondan 2 kat sert bu benim eski aracim a1 dede boleydi a3 un direksiyon comforta alinca ancak biraz yumusuyor ama sert direksiyon her zaman daha iyidir a3 un direksiyonda hic bosluk yok mesela vw ve leonda o hissi vermiyor bosluk var gibi donuyor onlar
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt

valla benım 2014 sedan a3 üm var direksiyon kuğ gibi çok hafif makyajlı a3 ünki sert yapmışlar manyak bunlar ya

Bilmiyorum benimde sertte garipsemedim hic hatta konfor moduna alinca fr in Sport moduyla ayni sertlikte oluyor gibi bisi
  • Arkadaslar, hafif titresimli asfaltta emniyet kemerinin yukari-asagi ayari yapildigi parca titreyip ses yapiyor.. (yuksek hizda cok daha belirgin) Bunun cozumu nedir, yasayan var midir?
  • ironwrist34 kullanıcısına yanıt

dynamic de mod yokki hocam nasıl alıyorsunuz

Arkadasin arac sport
  • Direksiyon konusunda ben de farkettim, Leon'da direksiyon daha hafifti. FR'ın sport modu ile şu an kullandığım Dynamic paket aracın (sürüş modu yok haliyle) direksiyon sertliği çok benzer birbiriyle. Bana ekstra bir rahatsızlık vermedi, aslında daha tok hissettiriyor ama tercih meselesi tabi.

Benim arac sport ama isterseniz 1000 kusur liraya surus modu eklenebiliyor ender elektronikte zaten yazilimsal birsey
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironwrist34

Benim arac sport ama isterseniz 1000 kusur liraya surus modu eklenebiliyor ender elektronikte zaten yazilimsal birsey
    Yazılımsal ama ona bile zam gelmiş :)

https://www.enderelektronik.com.tr/urun/drive-mode-audia3/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    WTF 900 liraydi
  • Yeni A3 ay sonu mart basi geliyor bilginize

• EUS E kullanıcısına yanıt

zor mart başı, 380 bin den filan girmez arkadaşlar hayal görmeyelim bmw 1 i her anlamda tokatlar ayrıca

• Yeni Leonun anahtarı çok hoşuma gitti. Aliexpresse ne zaman düşer acaba bi değişim yapayım AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp 

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Yeni Leonun anahtarı çok hoşuma gitti. Aliexpresse ne zaman düşer acaba bi değişim yapayım  

ben hiç beğenmedim. AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp 

• mahmut_emmi kullanıcısına yanıt

Bizim nuhnebiden kalma anahtardan daha modern ama AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp 

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kasa a3 anahtari var aliexpresste
  • Aracı alalı yaklaşık 1 yıl olacak, ekranda 30 gün sonra yağ bakımı kaldı yazdı bugün, ama aracım daha 10 bin km bile olmadı, bakımı yılda 1 defa yaptırmak mı gerekiyor yoksa 15.000 de bir mi, ayrıca serviste bakım yaptıran oldu mu son günlerde, ne kadar ücreti ilk bakımın?

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.