Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
380.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence hb lerde gayet şık olmuş ama sedan eskisine göre çok daha gösterişli
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Aslında teknik özelliklerde daha büyük görünüyor yenisi ama bilmiyorum iç mekan farklıdır belki, ben kullanmadım hiç eski kasa.
  • A3tfsi35 A kullanıcısına yanıt
    Arka baş mesafesi daha alçak sedanda
  • gorkemert kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kasada 1 cm yüksekliği arttı bişe galiba koltuklarda biraz daha alçakta olacakmış 2-3 kadar daha fazla olacak eski nesile göre baş mesafesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemert

Aslında teknik özelliklerde daha büyük görünüyor yenisi ama bilmiyorum iç mekan farklıdır belki, ben kullanmadım hiç eski kasa.

Tam hatirlamiyorum mm hesaplarini ama suanki kasada da sedan birkac mm genis ve uzun sporback’e gore.

Zaten yeni kasa geldiginde hb ile sedan arasinda ki fiyat farkida eskisi gbi az olmayacak buyuk ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 27 Aralık 2020; 18:41:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

A3 dediğin HB olur

Alıntıları Göster

Civic 5.nesle kadar hb olarak dogmus bir arac.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Civic 5.nesle kadar hb olarak dogmus bir arac.

Alıntıları Göster
    Keşke öyle kalsaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Eger 1.0 a da bagimsiz koysa bizim ulke vergiye gore araba aldigi icin 1.5 in albenisi kalmazdi onun icin satis rakamlari cok duserdi ben sahsen bagimsiz var diye tercih etmemin sebepleri arasindaydi bir arkadas bagimsiz oldugnu hissetmedim demis ama bagimsiz olmayan araci kullaninca takir tukur oluyor arka kisim ve virajlarda kafasi yatiyor bunu herkes anlayamaz aşiri fark var bagimsiz olmayan versiyonla
    Sedanin ruzgar direncinin dusuk olmasi sebeplerinden birisi camurluklarin duz olmasi . Hb de camurkuklar daha kasli ve genis ve sedanda tavanda bianda indigi icin ruzgar daha kolay akip gidiyor
    Kotu yol tutus yok bende lastiginde cok farki var tabi bridgestone t005 ler yola tutunmuyor isinmasi cok zaman aliyor ps4 lerle bu olay net %30 daha iyi yol tutusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironwrist34

Kotu yol tutus yok bende lastiginde cok farki var tabi bridgestone t005 ler yola tutunmuyor isinmasi cok zaman aliyor ps4 lerle bu olay net %30 daha iyi yol tutusunda

Benim 8P’de potenza vardi.T005’ler malesef extra kotu bir lastik

Sagda solda reklam yapiyorlar birde yilin lastigi felan diye hangi urun kotuyse bol bol reklamini yapiyorlar zaten hic ferrarinin reklam yaptigini gormedim 😁 urunu reklamla şişirip duruyorlar lastigin isinmasi 10 km suruyir sehir ici kullanimda lastiklee hep soguk hic isinmiyor patinaja dusup duruyordu frende kizakliyordu isinana kadar isininca tamam iyi lastikte bu lastigi her defasinda isitmayami urascaz. Valla ps4 alin gecin continentalde olur ama ps4 bu isin ehli yakitta E etiketi var t005 de bu b idi ama yakitta hicbir etkisini gormedim acikcasi
  • Arkadaşlar bu Milano deri + eşya gözü paketi sıfır alırken ne kadarlık bir opsiyon acaba bileniniz var mı? Benim aracımda bu opsiyonlar mevcut fakat ben ikinci el almıştım o yüzden faturası falan bende yok tabi. İleride satacak olursam en azından fikrim olsun diye bileyim istiyorum şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Therocqula -- 30 Aralık 2020; 1:35:0 >
  • Therocqula kullanıcısına yanıt
    Koltuk arkalari 3400 tl komple plastikle degsiyor servise sormustum digerleri hakkinda fikrim yok
    Hocam opsiyon olmayabilir o, tr paketlere milano deri opsiyonu olmamasi lazim ama yine de emin degilim.. Yani sonradan yapilmis olma ihtimalinden suphelendjm diyeyim.. Disarda 5-6 bine kapliyorlardir heralde.. (eger yakin-detayli cekim fotograflar atabilirseniz cok daha mantikli yorumlar yapabiliriz)

Ama eger opsiyonsa ve fabrikasyonsa satarken bugunku fiyatlarda alcantara+esya gozu paketi 10-15 bin civari fiyat oynattigina gore, milano deriyi de (bu bir suni deri cesidi ise) minimum 10 bin belki alcantara gibi 15 bin gibi de olabilir milano derinin kalitesi nappa deri gibi bir seyse.. eger hakiki deri ise bu milano deri, 20-25 bin bile fark yapabilir fabrikasyon satista.. Ama a3 de hakiki deri opsiyonu ozellikle tr de ayni sekilde sunulmuyor olmasi lazim.. Tr de ozel siparis ile getirtilebilecek opsiyonlar bile oldukca kisitli..
    Yok hocam, bu alcantra-sport paketle gelen partide getirdiler milano derili dynamicleri. Opsiyon değilde direk avrupadan belli sayıda geldi.
  • gorkemert kullanıcısına yanıt
    Hmm su suni dynamiclerdeki deri anladim simdi.. Yani bu milano deri nappa veya dani dakota gibi ust segment bir suni deri degil dogru anladiysam...

O zaman tahminen sifir sattiklari donemde 7-8 bin fark vardir, bugunku artmis vergi ile fiyatlarda satiliyor olsaydi 11-12 bin fark yapardi.. Tabi bu son kasalar kampanyali satildigi icin boyleydi.. Bol karli satista 14-15 fark koyar tahminen..
    Milano nappa’ya göre biraz daha sert ve dayanıklı diye biliyorum hocam, ama kalite olarak nappa ve valcona’dan bir tık daha altta.
    AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

• Teşekkürler cevaplarınız için. Valla orijinal hocam ya, şasiden de çıkıyordu, sadece fiyat anlamında nasıl bir ederi var hiçbir fikrim yoktu. En azından 10 bin TL fark var gibi gözüküyor o zaman. Araç Ağustos 2020 trafiğe çıkışlı, belki son gelenlerde elde kalan derileri bitirmek için eklemiş olabilirler Yarın veya haftasonuna doğru vaktim olduğunda fotoğraf da çekip paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.