Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.740
Cevap
68
Favori
379.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oo çok teşekkürler hocam, çok net bir cevap oldu. Epey fiyat farkı varmış, benim araç tam bu özelliklerde gibi renk olarak falan AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi akşamlar. Sport+prestige metalik beyaz 1.5 sedan aldım geçen hafta. Daha teslim almadım bu hafta içi ya da sonraki hafta teslim alıcam. Bir şey sormak istiyorum bu araçta carplay ver mı acaba? Yoksa da yazılımla açtırmak mümkün mü?

• gunaydinfn kullanıcısına yanıt
    Hem yok hem de mumkun degil malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunaydinfn

İyi akşamlar. Sport+prestige metalik beyaz 1.5 sedan aldım geçen hafta. Daha teslim almadım bu hafta içi ya da sonraki hafta teslim alıcam. Bir şey sormak istiyorum bu araçta carplay ver mı acaba? Yoksa da yazılımla açtırmak mümkün mü?

Hayirli olsun guzel tercih.Ender elektronik yapiyor Media Unitesinin degismesi lazim aracta ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 1 Ocak 2021; 22:33:2 >
  • Teşekkür ederim cevaplarınız için. Sağlık olsun çok sevdiğim bir donanım ama yokluğuna alışıcaz artık

• Yardımcı olabildiysem sevindim, bu teklif ağustos sonunda verildi. O dönem dynamic ve prestij paket milano deri ile geldi. 312bin tldi anahtar teslim, ben son anda sporta dönüp alcantra döşemeli aldım 323bin tl..

Hayırlı olsun, şuan fiyat/kalite anlamında tercih edilebilecek en güzel arabayı almışsınız. Fiyat bilgisi ve bayi bilgisi paylaşabilir misiniz?

• Eskege E kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Malatya miram’dan aldım. 369.500 e anlaştık. İstanbul maslakta 368 e aynısı vardı ama istanbula gidiş uçak parası dönüş benzin parası ve zaman kaybını düşününce malatyaya karar verdim

Hayırlı olsun. Fiyat sabit demi şu anda fiyat listesi gözükmüyor sitede çünkü.
  • A3tfsi35 A kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Ödemeyi yaptım fatura kesildi. Sadece tescil işlemleri 2021 de. 2 gün için mtv ödemek istemedim

Kabul ettiler mi MTV yi ödemeyi?
    Soyle oluyor diye biliyorum, bayi araci tescil etmiyor, gunu gelince tescil ediyor mtvyi kisi kendisi oduyor, faturada mtv kesmiyorlar

Evet etti hiç sorun çıkarmadılar. Çok anormal bişey değil bence pazarlığı baştan öyle yaptım.

• @eapantherea

hocam siz mi sormuştunuz cam çıtası için unuttum ama denk gelince atmak istedim. facebooktan gördüm. Fikir vermesi açısında.

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 4 Ocak 2021; 17:48:41 >

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam, n11 e de doldurmuslar gelmis bizim model icin de
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

Diecast modeli içinde bir arkadaşım uğraşıyor bakalım becerebilirse güzel haberler yakında AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp  Ben hiç araba modeli baskısı almamıştım yarın bir mustang baskısı alacağım bakalım sorunsuz olursa tek işimiz modelin bitmesi olacak gibi gözüküyor.

👏🏽👏🏽👏🏽 valla hocam diecast olursa super olur, sportback icin mi ugrasiyor?

Evet sportback için. Direk benim aracın fotoğraflarını falan çekti birsürü bakalım becerebilirse inşallah.

Super 😂 sizin arac da sport donanimdi degil mi dogru hatirliyorum?
    2020 MTV si ödenmiyor 2021 ödeniyor doğru mu anladım
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.