Şimdi Ara

Audi A3 2014 Aracımı değiltirmeli miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aracımı satıp üstüne biraz para ekleyip değiştirimeyi düşünüyordum ama kararsız kaldım. Sizlere danışmak istedim.
    Araç Audi A3 1.6 tdi Sportback Attraction 2014 Model 58000 kmde. Hız sabitleyici ve mmi multimedya var ekstra olarak(bunlar standart attractionlarda yok diye biliyorum). Sadece sol arka çamurluk boyalı ve buna istinaden 3000 trameri var.
    Araç gercekten temiz ve hiç bir sorunu yok. Bahsettiğim değişim ve bütün bakımları doğuşta yapıldı ve faturaları duruyor.
    Malum siteye baktıgımda fiyatlar 150 160 arası. O kadar yaparmı bilmem ama minumum 140a satılır diye düşünüyorum.
    Aracı satıp sıfır seat LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence yada muadili sıfır bir araç alamalı mıyım sizce? Yada kullanmaya devam mı etmeliyim.
    Aracı yenilemiş olacagım ama diğer taraftan da araçtan memnunum ve gayet sorunsuz kullanıyorum. Aracı sırf yenilemek için değiştirmek şu noktada mantıklı mı bilemedim.
    Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben olsam sırf değiştirmek için değiştirmezdim şuanda. Neden?

Leon kasa yenileyecek bildiğiniz gibi. Satıp üzerine koyacağınız miktarı altın 290 altına düştüğünde altına çevirip daha sonra güncel kasaya geçişte bozdurup kullanabilirsiniz.

• hayır..
  • Kalite farkı çok fazla olacak yoksa yeni her zaman iyidir

• şu piyasa sartlarında dertsiz basınıza dert almayın, cevrenizde varsa bildiğiniz arac onlardan alın
    arac sorunsuz ve memnunsunuz ben olsam ellesmezdim
    https://www.youtube.com/watch?v=jnbWdU91LgU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 19 Ocak 2020; 14:31:24 >
  • Var olan aracın kilometresi düşük ve iki araç aynı güncellenmemiş MQB platformunda. Maddi zarara girmek hariç bir faydasını görmezsiniz, farklılık arıyorsanız bence yeni A3'ü ya da Leon'u bekleyip ona geçiş yapmanız daha mantıklı olur.
  • Yeni Leon a geçiş mantıklı olabilir ama şimdiki kasa hiç mantıklı değil A3 daha iyi.

Veya ikinci el yeni kasa A serisi 1 serisi düşünebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otur oturduğun yerde, satarsın pişman olursun. Neredeyse her hafta araba fiyatlarına zam geliyor yada kibar haliyle güncelleme. Hadi ev alırsın yada sıkışırsın anlarım ama bu devirde model yükseltmek gerçekten zor artık. İmzamda yer alan aracı 2 yıl önce aldım satmayı da düşünmüyorum gittiği yere kadar devam Allahın izniyle. En kötü turbo ve enjektör masrafı yapıp yoluma devam ederim.
  • Maddi sıkıntı yoksa leon değilde volvo v40 felan düşünebilirsin bana a3 den sonra keyif veren tek araç oldu ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.