Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (302. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha geçen gün serviste fiyatını sormuştum 420 TL demişlerdi. Güzel, kaliteli ve havuzlu ama yine de 420 TL fazla.
  • Tekzenın ürünü güzel gözüküyor 420 lira gereksiz pahalı. Bende orjinal olmayan bir havuzlu paspas kullanıyorum. Kusurları var ama işlevini yerine getiriyor. Nihayetinde üstüne basıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Allah razı olsun, araçtan anca ayrılıp internete girdim :D
    Dynamic olan versiyonu vardı Uranüs grisi (buydu adı herhal) onu aldık hız sabitleyici var tek fark olarak. Fiyat 153 bin tl bu donanımla beraber. Orijinal paspası 3d değil diye almaktan vazgeçerek 250 tl ye 3d baga havuzu dahil tüm paspasları aldım.
    Birkaç sorum olacak sağa yanaşırken aynalar ayar düğmesi sağ tarafta olmasına rağmen inmiyor.
    Bir diğer önemli sorum da sd kart kaç gb destekliyor?
    SD.
    •SDHC ve SDXC.
    •microSD.
    gibi türleri okuyabiliyor mu ya da hangisini almalıyız?
    Son olarak da bu stronic şanjumanı nasıl kullanmalıyız?
    Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserx -- 17 Aralık 2018; 10:3:6 >
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aracınız hayırlı olsun. Sorularınızın bazılarına yanıt vereyim.
    Ben 32 GB SD kart kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor. Micro SD kullanamazsınız yuva SD için uygun.

Aynanın inebilmesi için öncelikle sizin nereye ineceğini manuel olarak ayarlamanız gerekiyor. Yani geri vitese takın elle sağ aynayı indirin önce. Sonraki geri manevralarda bu konuma kendi otomatik geliyor manevra bitince ya da D konumunda kapıların kilitleneceği hıza ulaşınca kendiliğinden düzeliyor.
    Otomatik kullanımında dikkat edilecek temel durum çok dur-kalk yapılan trafikte kavramayı korumak için manuel ya da S modunun tercih edilmesi ve arabanın yükünün asla şanzımana bindirilmemesi. Şanzıman yükünü şöyle anlarsınız arabayı çalıştırdınız ileri ya da geri vitese alırken zor geçiyorsa söz konusu yükten kaynaklıdır.
    Bunun için durduğunuz pozisyonda aracı önce boşa alıp sonra el frenini çekip ardından sonra P konumuna almaktır. Düz parklar için çok önemli olmasa da meyilli bir yere park ettiğinizde mutlaka son aşamada P konumuna alın. Böyle yaparak şanzıman ömrünü uzatırsınız ancak bu önleminiz kavrama sorunu hiç yaşamayacağınız anlamına gelmez unutmayın.

Keyifli sürüşler.

• kaiserx K kullanıcısına yanıt
    - sıkışık trafikte vites manuel modda iken kulakçıklarla kullanmak iyidir.
    - AVM'lerdeki gibi alt kalttaki otopark çıkışlarında manuel modda iken 1. vitesle rampanyı tırmanmak iyidir.
    - kick-down yapmadan hemen önce vitesi spor moda alıp sonrasında gaza köklemek iyidir.
    - trafik ışıkları gibi uzun süreli beklemelerde AutoHold'u aktif edip ayağı frenden çekmek iyidir. *
    - araç tam durmamış iken kesinlikle R ve D vitesleri arasında geçiş yapmayın! aracın kesin olarak durduğundan emin olun.
    - hareket halindeyken kesinlikle P,R,N modlarına almayı denemeyin. ayrıca elinizi vitesin üzerinde tutmayın

* (park ederken AutoHold'u kapatmayı unutmayın)
  • Golf 1.0 niye 110 a3 1.0 116 bunu sebebi ne ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bunu kullanıyorum, memnunum,170 tl

https://www.hepsiburada.com/llocker-audi-a3-2013-sonrasi-3d-havuzlu-paspas-p-OTELF19646?magaza=Otoaksesuarci

• Arkadaşlar merhaba, 2016 model sportback sahibiyim. Dün aracın bluetooth özelliği kayboldu. Normalde devamlı kullandığım bir özellik, müzik dinlemek, telefonla konuşmak için kullanıyorum. Dün sabah bu özellik çalışıyordu müzik dinliyordum, araçtan indim markete gittim geldim aracı çalıştırdım bluetooth bağlanmadı. Bluetooth özelliği kapalı diyor alet, özelliklere girip açmaya çalışıyorum açmıyor. Neyse belki kapatıp açınca kendine gelir diye düşündüm pek üstünde durmadım açıkçası, aracı park ettim akşam 6 gibi açtım arabayı yine yok bluetooth. Kapalı sistem bu alet noldu acaba? Fabrika ayarlarına geri dönüp denemeyi düşünüyorum. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan oldu mu acaba? Olmadı servis yolu gözüküyor bakalım. Yine yazarım buradan durumları, kolay gelsin.
  • Yazılım farkıdır bence. Hatta golfün tüketim değerleri daha yüksek.

• Alpi_Turk A kullanıcısına yanıt
    Bluetooth değil de radyo gitti benim bi ara. Motoru kapatıp açtım düzeldi. Bir başka zaman da cd player karıştıydı. Ara ara saçmalayabiliyor multimedia

• Dostlar geçenlerde gelen smsi okutmuştum araca. Bugün denedim olmadı. Gelen sms bildirimleri gözükmüyor. Nasıl yapıyorduk hatırlayanınız var mı?

• Alpi_Turk A kullanıcısına yanıt
    telefonunda eşlenilmiş cihazlardan audiyi kaldır sonra yeniden eşlemeyi dene
  • blanco B kullanıcısına yanıt
    Arabanın bluetooth u yok. Eşlenilme değil durum, bluetooth özellik yok arabada artık. Niye oldu bilmiyorum ama o özellik yok. Telefonla alakası yok, başka telle de denedik olmadı.
    Servise gittim, fabrika ayarlarına döndük olmadı, reset gibi bişe yapıldı 3 tuşa basılarak o da sonuç vermedi. Benim 2 yıllık garanti geçen ay doldu, daha 30 gün olmadı yani. Neyse ki +2 yıl garanti uzatmıştım. Randevu aldım, garantiden yapılacak sanırım, bilgilendiririm sizi
  • Herkese merhabalar geçen otoparka arabayı park ettim kolonun yanına çekmişim çıkarken dikkat ettim kapının alt tarafını almıyordu kolon kurtarır heralde diyerek açtım kapıyı ama kapının üst tarafında kalan siyah çıtası kolona çarptı haliyle oradaki yapı gitti-çizildi. Acaba o siyah çıtaların satıldığı bir yer var mı bu nasıl tamir edilir bilgisi olan var mıdır??

• Selamlar herkese,

Maltepe Auto Master uygulama merkezinde aracına işlem yaptıran kimse var mı acaba?

İşçilikleri nasıldır, fiyatları nedir vs..

İyi forumlar
  • bu nasıl bir fiyat farkıdır A8 Almanya fiyati ve bizdeki fiyat arasinda 1milyon tl oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemtaylan6535 -- 22 Aralık 2018; 19:19:30 >
  • Herkese iyi forumlar ikinci el ilanlara bakarken Standart ve Dynamic donanimlara bakiyorum yalniz Standart donanim paketinde cok az arac var nette bu oaketle ilgili bir seyler bulamadim acaba Design ve Standartndonanim paketleri arasinda ne gibi farklar vardir?

• HAEKE H kullanıcısına yanıt
    Aynı standart ve dynamic

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliCingene

Aynı standart ve dynamic
    İlk çıkan 2016 modeller standart diye geçiyor olabilir. Anahtarsız giriş/çalıştırma ve metalik renk ilk gelen araçlarda yoktu.
  • Anahtarsız giriş çalıştırma 2017 dynamiclerinde bir çoğunda yok

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.