Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.197
Cevap
136
Favori
841.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar 2 hafta içerisinde 0 araç almayı düşünüyorumda. Yakın zamanda bu araç için fiyat alan varmı ve hangi bayiden aldığınıda yazarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

30.000KM bakımı için fiyat alana var mı?
  • Merhabalar,

A3 1.0 araçlarında akü sorunu yaşayan oldu mu. Eşimin kullandığı A3 geçen yaz 1 ay kapalı garajda yattıktan sonra çalıştırmayı denediğimde akü tamamen boşalmıştı, kapılar bile açılmıyordu. Servise götürüldü garantiden değiştirdiler.

Az önce arabayı çalıştırdığımda ise akü uyarısı verdi. Bu arada en son 5 gün önce kullanılmıştı araç. Bu normal bir durum mudur? Yoksa A3 lerim fabrikasyon aküleri yetersiz mi kalıyor?

• Zorbis kullanıcısına yanıt
    Bizim ufaklık bazen arabada sızdığı için park ettikten sonra biraz daha uyusun diye kısık sesle de olsa radyo dinleyerek beklediğim oluyor. Ona rağmen hiç akü uyarısı almadım. Sizde bir nedenden ötürü bitiyor gibi gözüküyor.

• Bu sabah aracım çalışmadı oku boşalmış sanırım sadece 1 gün kullanmadım yalnız 3 4 günter geç çalışıyordu belki soğuktandır dedim ama akü sorunluymuş aracım 18 aylık dizel 18 ayda bitmez akü sanırım

• Arkadaşlar dün lastiğim yanak kısmından yarıldı. Malum sitede 205/55/16 91v kodlu goodyear effidence greep performance lastiği buldum. Fakat hız endeksi bendeki lastiklerde W ama piyasadaki ve goodyear ın kendi sitesindekilerde V bende V den sipariş ettim sıkıntı olur mu?

• somalı S kullanıcısına yanıt
    Genelde RFT olanlari hep W gordum ya bana denk geldi yada baska bir hesaplama var isin icinde.
  • copural C kullanıcısına yanıt
    V 240 km/h kadar w ise 280km/h kadar. Ama iki lastikte aynı desen marka model. Lastikcim.com a sordum. Lastik üreticileri tavsiye etmiyormuş doğal olarak.

• A3 1.0 7500 km 2017 model 1. Bakım 1350TL. Doğuş oto maslak
    (Anahtar pil değişim 9 TL)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zorbis

Merhabalar,

A3 1.0 araçlarında akü sorunu yaşayan oldu mu. Eşimin kullandığı A3 geçen yaz 1 ay kapalı garajda yattıktan sonra çalıştırmayı denediğimde akü tamamen boşalmıştı, kapılar bile açılmıyordu. Servise götürüldü garantiden değiştirdiler.

Az önce arabayı çalıştırdığımda ise akü uyarısı verdi. Bu arada en son 5 gün önce kullanılmıştı araç. Bu normal bir durum mudur? Yoksa A3 lerim fabrikasyon aküleri yetersiz mi kalıyor?
    Bendeki dizel araç 40bin km de 2017 model her türlü soğuğu vs yedi 9 gün yattı hiç bir problem yok.Bence 6 seneden aşağı gitmemeli.Akü dediğin nedir ki çoktan aşılmış olmalı böyle şeyler.Altında başka bir şey yatıyor olabilir araştırılmalı.
  • ozelllll O kullanıcısına yanıt
    1.0 ilk bakım 1350 mi???? ben şok
  • 1.0 audi a3 icin son zamanlarda fiyat alan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

İyi fiyat desem daha sok olurmusunuz,ben1400e yaptirdim aralikta!

• Araç güncel fiyatı alan var mi son zamanlarda?

• TUG10 T kullanıcısına yanıt
    Bende de aşağıya inmiyor aracı yeni aldım 1.0 dynamic, nerde açıyorlar bu özellikleri ve ne kadar bilginiz var mı? Ne gibi özellikleri açıyorlar?
    Garanti bozulur diyorlar bir de böyle ufak tefek şeyler için garanti bozmak mantıklı mı orasını bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasua85

Garanti bitince sanayide ali usta 300 e yapar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    ben 1350'ye 1.6 TDI ilk bakımı yaptırdım aralıkta. 1.0 için bence de çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

ben 1350'ye 1.6 TDI ilk bakımı yaptırdım aralıkta. 1.0 için bence de çok.
    5.bakima kadar 1.4TFSİ 1.6TDİ 1.0TFSİ 2.0TDİ bakim maliyetlerini fikslemisler!

• İlk dolumdan sonraki gerçek kullanım yakıtımı aldım:

615 km toplam, ortalama 23 km hız ve 43 litre yakıt tüketimi (260 tl) veriler böyle 42 kuruş yakıt.

Işık’larda kalkışları aklıma geldikçe s modda yaptım

Arasıra çılgın sürüşlerimde oldu

Start stop hiç kapanmadı

Kış lastiği takılı

İç Anadolu kış şartlarında kullanıldı

• EUS E kullanıcısına yanıt
    bende 1.6 sedan var ilk bakımı cuma yaptırıcam..poleni taktırmayacagım bakalım fiyat ne olacak...
  • 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.