Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum,Hatta orayi paylastim ve dedim ki toplu olarak ciddi yaptiriciklar birlesip bir fiyat alalim.Ben soyledigimde 3 bin civarina yapiyorlardi,ona da yine bazilari birseyler buldular kimse yanasmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemtaylan6535

Sola dönüşlerde garip bir ses duyuyorum özellikle biraz keskin virajda sola döndüğümde lok lok lok gibi bir ses aliyorum sanki direksiyon halatindan geliyor gibi ama sol alt takimdan geliyor gibi sürekli yapmiyor düz yolda yapmiyor sadece sola kirdigimda ama yürür vaziyetteyken geliyor ses benzer sorunla karsilasan olan varmi araç 10binde
    hocam benim A3 te olmadı ama daha önce CC de yaşadım böyle bir şey. Davlumbaz kapağı vs gibi bir şey düşmüş dediler. 5 tl ye taktırmıştım (garantiden). Belki fikir olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fırtına333 -- 24 Eylül 2018; 10:43:17 >
  • Merhaba,
    ÖTV indiriminden sonra Dynamic paket için güncel fiyat bilgisi alan olduysa paylaşabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucar70

Merhaba,
    ÖTV indiriminden sonra Dynamic paket için güncel fiyat bilgisi alan olduysa paylaşabilir mi acaba?
    Genelde ekim ayında a3 lerde güzel kampanya oluyor.Güncelleme sonrası güzel fiyatlar gelebilir

• Bugün Doğuş Oto Çankayada aracıma bakım yaptırdım. 1352 tl tuttu. B sutunundan plastik sesi geldiğini söylemiştim, yalıtım malzemesi ile halledildi dediler fakat ses halen devam ediyor.

Aracı almaya gittiğimde saçma sapan bir şekilde yıkandığını gördüm. İçerisine süpürge dahi değmemiş. Dışını da doğru düzgün silmemişlerdi. Şimdilik sadece yıkamadan memnun kalmadım.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Hocam serviste yıkatmayın aracınızı. Çok özensiz ve dikkatsiz yıkıyorlar aracı. Büyük ihtimalle de fırça vuruyorlar. Ben özellikle yazı koyuyorum camın önüne aracı yıkamayın diye.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Hocam söylemeyi unuttum. Yıkamışlar. Sağlık olsun artık.

• Fırça da vurmuş olabilirler ama insan audi servisi olunca güveniyor işte.

• Arkadaşlar 1.0 dynamicte güncel fiyat bilgisi rica edebilir mimiz?

• d4red kullanıcısına yanıt
    Aracim 3 gün serviste kaldı on takımdan gelen ses için 3defa test ettiler life kaldırdılar neticede bir sorun tespit edemediler calisanlarin çoğu arkadaşım itibar etmek zorunda kaldim sanziman ağırlığının solda oldugu sola dönüşte egimli bir yolda tam dönüşte bu sesin şanzimandan gelen normal bir ses olduğunu söylediler.fiskiyeyi ayarladilar denemeyi unuttum.vitesin olduğu konsoldan gelen gicirti için parçaları açmaları gerektigi neticede bu parcalari actiklarinda oncekinden daha kötü olabilirmiş.bakim 1402lira son otv indirimi audide sadece a3e vuruyor yaklaşık 11bin tl ucuza gelecekmiş.fiyat bilgisi olarakta güncel kur uzerinden satış yapiliyor resmi sitelerinde görünen fiyat gerçek fiyat sabit kuru kaldırdılar bu durum degisecek gibide görünmuyormus.bazi akli evveller içinde şunu diyim 500km yol yaptim yokusta inişte gecmedigim araba kalmadi Allah dert keder vermesin nazar değmesin son olarak yeni a6 çok dehşet:))

• Arkadaşlar;
    Hali hazırda 2015 model A3 1.6 tdi attraction cam tavan-xenon aracım var. 1 parca boyalı bır arac. 120.000tl verdiler aracıma. km'si 83,000km'ye dayandıgı ıcın degıstırmek ıstıyorum ama bu sefer 1.0tfsı dusunuyorum. yakıtı cok uzermı? su an 6.0lt yakıyorum. 1.0 da yakıtım ne olur?
  • Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Resmi sitelerinde satis fiyati 252 bin gorunuyor.Bunun uzerinden satis yapamazlar herhalde degil mi ?

• Dostlar, aracımı Doğuş Oto Çankayaya bakım için götürdüğümü belirtmiştim. Sonrasında yıkamanın kötü yapıldığından da ayrıca bahsetmiştim.

Dün ilgili bayiden Murat bey aradı ve bu durumu müşteri memnuniyeti kapsamında bugün telafi ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Nasıl telafi ettiler hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Valla ne diyim tuhaf zamanlardan geciyoruz Allah yardimcimiz olsun

• Detaylı iç temizlik yapıldı. Sabahtan aracı bıraktım akşama aldım. Gayet güzel temizlenmiş.

• kadett_90 K kullanıcısına yanıt
    1 veya 1.5 litre fazla olur en fazla

• 2019 yazında yeni kasa a3 çıkınca ne kadar değer kaybı yaşarız?

• forumtilkisi F kullanıcısına yanıt
    Yenisinde ne fark olacak, hangi fiyattan gelecek, motor ve donanım farkı olacak mı, bir çok soru işareti olduğundan yaşanır yada yaşanmaz demek için erken bence.

• forumtilkisi F kullanıcısına yanıt
    Kar edecez sen ne değer kaybından bahsedyorsun :)

Yeni gelecek olanların baz donanımı 270 binden aşağı olmaz. Hal böyle olunca insanlar eski kasa diye burun mu kıvıracak sence ?

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.