Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Renault, Hyundai ile karıştıyorsunuz sanırım. Diğer markaların yaptığı gibi büyük kasa değişikliklerine gidip eski kasaları öldürmüyor Audi. Ufak dokunuşlar yapıyor araçlarına. Yeni kasanın Türkiye'ye girmesine daha 2 sene var, şimdiden bunu konuşuyor olmak abesle iştigal.

https://tr.motor1.com/photo/3165017/2019-audi-a3-casus-fotograflari/
  • Rutin bakıma giriş ve çıkış kilometresi arasında 25-30 km oynaması normal mi? Dün aracımı tekrar telafi amacıyla temizlediklerinden bahsetmiştim B sutunundan ses gelmesi sebebiyle 25-30 kilometre civarında test sürüşü yapılmış ya da yıkama için tekrar götürdüğümde yapılmış. Durumu akşam fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan99747 -- 27 Eylül 2018; 11:45:49 >
  • Arkadaşlar son 1 haftadır çok ciddi rahatsızlık boyutunda gaza basarken gelen bir çıt çıt sesi mevcut aracımın içinde. (Trim sesi) Bu hafif gaz verdiğim zamanlarda bariz oluyor. Ön göğüsten gelen bir ses. Daha önce yaşayan veya başına gelen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumtilkisi

2019 yazında yeni kasa a3 çıkınca ne kadar değer kaybı yaşarız?
    Bu soruyu audinin ceosu na bile sorsan cevap veremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün aracı çalıştırdığımda ve kapattığımda 1 ay içinde yağ kontrolü yapın diyen bir uyarı alıyorum. Bu nedir arkadaşlar hangi yağdan bahsediyor acaba ? Servise götürürsem tahmini ne kadar fiyat çıkar ? Araç daha 4binde.

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    2021 den önce türkiyeye zor gelir yeni kasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lightandwithlove

Arkadaşlar bugün aracı çalıştırdığımda ve kapattığımda 1 ay içinde yağ kontrolü yapın diyen bir uyarı alıyorum. Bu nedir arkadaşlar hangi yağdan bahsediyor acaba ? Servise götürürsem tahmini ne kadar fiyat çıkar ? Araç daha 4binde.
    Hocam servise gostermekten cekinmeyin biran önce götürün araç garantili bir ücret çıkmaz yağlarını kontrol ederler sorun yoksa bilgisayara bağlar hata kodunu düzeltirler yağda sorun varsa yağ yakiyor olabilir sorun neyse cozerler bu kmde yağ degisimi olsa bile para talep etmezler diye dusunuyorum

• Peki hocam teşekkür ederim. Cumartesi öğlene kadar açıkmış götüreceğim olmazsa pazartesi izin alıp hallederim.

• Lightandwithlove kullanıcısına yanıt
    Aynısı benim araçta oldu. Aracı teslim almadan önce servis tarihinin sıfırlanmamasından kaynaklanıyor. Araç fabrikadan banttan çıktıktan sonraki 1.sene için yağ kontrol uyarısı yani servis uyarısı veriyor. Servise götürün 5 dk'da uyarıyı siliyorlar. Servis tarihiniz yine aynı oluyor, aracı aldıktan sonra 1 sene veya 15000 km hangisi önce gelirse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

Aynısı benim araçta oldu. Aracı teslim almadan önce servis tarihinin sıfırlanmamasından kaynaklanıyor. Araç fabrikadan banttan çıktıktan sonraki 1.sene için yağ kontrol uyarısı yani servis uyarısı veriyor. Servise götürün 5 dk'da uyarıyı siliyorlar. Servis tarihiniz yine aynı oluyor, aracı aldıktan sonra 1 sene veya 15000 km hangisi önce gelirse.
    Teşekkür ederim hocam.
  • Beyler karsilasilan kronik sorunlari soylermisiniz ona gore alalim

• exoz E kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirde yaptırdınız bana Ankara’da 1425₺ Fiyat verdiler internetten randevu alırsan %5 indirim oluyor dediler

• Bu sene ekimde ciddi kampanya olacakmı bilgisi olan varmı?
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Sıfır faiz kredisi kesin olacak. sanirim 100bine kadar başka olur mu bilemem

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemtaylan6535

Sıfır faiz kredisi kesin olacak. sanirim 100bine kadar başka olur mu bilemem
    a3 lerdemi yoksa butun audılerdemi bırde vadesı ne kadar bılgınız varmı tsk ler
  • Sadece A3 de olacaktır.
    Zira Doğuş artık ithalat yapmıyor askıya adılar yeni yıla kadar.
    Elde de sadece a3 var gibi..
  • bu yıl kampanya başlamadımı daha
  • A3 Sportback, A3 Sedan ve A3 Cabriolet Audi Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor. Sınırlı sayıdaki Audi A3 Sportback, A3 Sedan ve A3 Cabriolet, özel kredi avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor.

31 Ekim 2018'e kadar devam eden kampanya, 2018 model A3 Sportback ile A3 Sedan TDI Design & Sport S tronic donanımlı motorlarda %1,49 faiz - 100.000 TL için belirtilen limitlerde 6 ile 12 ay arasında sınırlıdır. Kampanyada vdf'den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur.

2018 model A3 Sportback ile A3 Sedan TDI Design & Sport S tronic donanımlı motorlarda %1,91 faiz - 100.000 TL - 18 ay ve % 2,13 faiz - 100.000 TL - 24 ay ile sınırlı olan kampanya, 31 Ekim 2018'e kadar geçerlidir. vdf'den kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilmektedir.

31 Ekim 2018'e kadar devam eden kampanya, 2018 model A3 Cabriolet'de %1,49 faiz - 100.000 TL için belirtilen limitlerde 6 ile 12 ay arasında sınırlıdır. Kampanyada vdf'den kredi kullanımı ile Audi Kasko ve Uzatılmış Garanti alınması zorunludur. Aynı kampanya, %1,91 faiz - 100.000 TL - 18 ay ve % 2,13 faiz - 100.000 TL - 24 ay ile sınırlıdır. vdf'den kredi kullanımı ile Audi Kasko zorunlu olup, beraberinde Uzatılmış Garanti alınması durumunda kampanyadan faydalanılabilmektedir.

• Arka Silecek ses yapmaya başladı.

Silecek kolunu komple mi değiştirmek gerekiyor (yaklaşık 55 TL) yoksa silecek lastiğini (10 TL) değiştirebiliyor muyuz?

Dün zorladım ama arka silecek kolundaki lastiği çıkartamadım.
  • aracın ilk bakımına,150 liralık ekstra işlem ve yüzde 10 online randevu işçilik indirimi (50 TL) ile 1450 TL ödedim bugün .
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.