Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de siyah sportback için Ankara'da kapora yatırdım, haftaya geliyor. 1.0 dynamic, konfor paket. 105.900. Biraz dolu golf veya leon alacaktım, kısmet bunaymış :) Bu arada mesajı atmışken sorayım, mirrorlink sonradan açtırma mümkün oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Beyaz sedan araç için bende kaporayı verdim :) 108.600 e geldi konfor paketli olarak

Hayırlı olsun

O fiyata nasıl aldınız

Ek bir indirim mi var

Genelde 110 a alınıyor aynı araç

• quote:

Orijinalden alıntı: ARAZAY

quote:

Beyaz sedan araç için bende kaporayı verdim :) 108.600 e geldi konfor paketli olarak

Hayırlı olsun

O fiyata nasıl aldınız

Ek bir indirim mi var

Genelde 110 a alınıyor aynı araç

Teşekkür ederim, başka bir bayide siyah ay sonunda gelecek araç için bu fiyata anlaşmıştım. Bi çok bayiden fiyat alıp pazarlık yapmıştım tabi. Stokta araç bulunca bugün daha yüksek dediler ve önceki aldığım fiyatı söyleyince indiler bu fiyata.

• arkadasım almak için sormuş bütün bayilere araç yok diyorlar kasım teslim araçlar varmış ama euro kuru yüksek araçlar zamlı fiyatlardan geliceği söylenmiş euro da düşüş olura yada audi kasım ayı kampanyasına göre fiyatlar net olacakmış yani kapora vermenin bir alemi yok fiyat garantisi vermiyorlar kasım ayında kampanya ve net araç teslim fiyatlarına bakılacak
  • Merhabalar, sedan için bagaj havuzu tavsiyesi var mıdır. Bir de orijinal kauçuk paspası servisten almak mı iyi piyasadan mı? (Serviste 243 lira)

• quote:

Orijinalden alıntı: tufansel

1.0 motorlarda yüzde sıfır olmaması çok acı! Yoksa alacaktım, yazık!!!

Amaç 1.6 tdı ile 1.5 tfsi satılması 1.0 fiyatı uygun olduğu için yeteri kadar satıyor diğerlerinin satışını yukarı çekmek için 1.0 motora bu kampanya getirmiyorlar halbuki bir getirse dünyayı satacaklar golfu kesecekler ama işte hepsi aynı firmanın olunca stratejileri böyle oluyor.
  • tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Aynen! Geçen sene bu kampanya 1.0 motorlara uygulanmıştı ve ses getirmişti! Hayırlısı diyelim artık! İnş tekrarı olur da bizde faydalanırız!

• quote:

Orijinalden alıntı: palanagar

Merhabalar, sedan için bagaj havuzu tavsiyesi var mıdır. Bir de orijinal kauçuk paspası servisten almak mı iyi piyasadan mı? (Serviste 243 lira)

aracı dün teslim aldım,benim de kauçuk paspasa ihtiyacım var önerebileceğiniz var mı ?
  • Geçen sene bu dönemde bende 1.0 sedan almak için aracımı satmaya 3 hafta uğraştım kur artacak mı diye dakika dakika ekonomi haberi takip ettim.ÖTV artışı için çalışma başlatmışlardı onunda stresini güzelce yaşadıktan sonra corolla mı 18 günde piyasanın 2 bin tl altına satıp 0.79 faiz oranlı kredi ile aracı aldım. Muradıma ermek için resmen kazıdım sidik zoruyla A3 sahibi oldum. O dönemde corolla megane 100 bine çıkacak demiştik o da oldu. Araçtan çok memnunum daha önce corolla kullandığım için performans gayet iyi sorun çıkarmadı herhangi bir şekilde. Yazın bir depo benzinle Antalya ya tatile gittim 1050 km yol yaptım gayet güzel araç. Ancak bazı üstün performans bekleyen saniyeci arkadaşlar için biraz ağır kalabilir malum basınca yarım saniye geç tepki veriyor. Sonuç olarak Türkiye şartlarında alınabilecek ortalama ile üst segment arası havamızı atabileceğimiz az vergi ödeyeceğimiz malum 1.0 motor az yakan atmosferik motorlara oranla cidden az yakıyor iyi kaçıyor mantıklı bir araç. Tavsiye ederim. Keşke A5 ya A6 ya binsek ama malum vergi ötv ile devlet bir kendine bir de bana alacaksın diyor. O yüzden doğru seçim diyorum alanlara hayırlı olsun alacak olanlar gönlünü ferah tutsun almak isteyipte alamayanlar içinde şartlar istedikleri gibi güzelleşip amaçlarına ulaşabilirler inşallah.

• yeni alanlara ve alacak olanlara tekrar hayırlı olsun

ilk sürüşümde ki izlenimlerim ışıklarda ilk kalkışda biraz geç kalkıyor ama kalktımıda iyi kalkıyor kerata :)

araba çok üst sınıf geldi bana diğer araçlarımdanmıdır bilemedim malzemeleri çok kaliteli

mmı radio sistemi kontrolu çok hoşuma gitti

darbe emişleri muazzam

alacak olanlar mutlaka kauçuk paspas almalarını öneriyorum orjinal üstünde halı paspas geliyor tr şartlarına uygun olmadığını düşünüyorum.

arka alanda ki yaşama olanı c segmenti araçlara göre baya geniş diğerleri gibi tabutta binmiş gibi hissettirmiyor

bagajı baya yeterli uzun baya sadece yükseklik seviyesi biraz dar

çözemediğim tek konu dulex otomatik kliması; klima ne dijital ne manuel farklı bi klima(hep manuel klima kullandım belki ondandır).
  • cimbad34 C kullanıcısına yanıt
    Gazin yarim saniye gec tepkime vermesi motordan kaynakli degil.Gaz tepkimesinin tasarruf modunda ayarlanmasi.Surus modu olan araclarin hepsinin eco modu bu sekildedir

• quote:

hayırlı olsun giriş paketn bir üstü mü oluyor boş paket ne fiyat verdiler beyaz sedan için
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Detaylı açıklama arkadaştan gelmiş sağolsun buna göre karar verilebilir

• Merhaba ben de bugün itibariyle A3 1.0 sedan muson grisi Dynamic+Konfor paket aracımı Çanakkale Avekten 109.000e teslim aldım. Kaporaya gerek yok diyen arkadaşlara kesinlikle katılmıyorum zira bu kapora sayesinde aracı başkasına satılmadan fazladan 4 hafta kadar tuttum. Bu da tabi biraz çanakkale Avekteki satış temsilcisi Serhat Bey sayesinde oldu.

Bana göre de en iyi fiyat, ilgi alaka hizmet konularında şimdiye dek görüştüğüm en üst seviyedeki bir kişi. Reklam olacaksa olsun, en azından ihtiyaç sahiplerine bir faydası olur diye paylaşıyorum.

Çanakkale Avek : Serhat Güvercin - ‭0 (534) 728 31 16‬

Numaranızı Emre Beyden aldım diyebilirsiniz ararsanız.

İyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

quote:

hayırlı olsun giriş paketn bir üstü mü oluyor boş paket ne fiyat verdiler beyaz sedan için

Şu anda satılan en boş paket aslında, bütün paketler konfor paketi ile geliyor, full bir araca göre eksi yanları katlanır ayna, sunroof ve hızsabitleyici ki bunlar audi de bütün donanım seviyelerinde opsiyonel. Yoksa araç gayet tatminlar donanıma sahip

• Merhaba,

Benimde yarım saniyelik gecikme dikkatimi çekti. Birazdan bende aracımı teslim alacağım. Sport line olduğunda sürüş modları mevcutmuş. Umarım bu şekilde giderilir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

quote:

Şu anda satılan en boş paket aslında, bütün paketler konfor paketi ile geliyor, full bir araca göre eksi yanları katlanır ayna, sunroof ve hızsabitleyici ki bunlar audi de bütün donanım seviyelerinde opsiyonel. Yoksa araç gayet tatminlar donanıma sahip

o zaman 50bin sıfır faizi beklemek gerekiyor bu fiayata araç kalırsa tabi :D

• Alacak olanlar mutlaka ve mutlaka kapora yatırsın uymazsa geri veriyolar ben Adanadan alacaktım kapmanya olunca cam tavanlı olana geçtim ellerinde mevcut değilmiş aracı Ankarada bulunca iptal ettim kaporayı geri gönderdiler.
  • kkubur K kullanıcısına yanıt
    dizel mi hocam ? 1.5 tsi mı ? birde cam tavan dışında prestige led paket falan mevcut mu ?
  • Hocam 1.0 tfsi sport line cam tavanlı

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.