Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun hangi bayi? ellerinde başka araç var mı acaba? kampanyayı bugün duydum ama araçlar bitmiş
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun yalnız aracı kasımda alıcaksanız fiyat garantisi konusunda anlasın yoksa kur farkı diye sizden 105 binin üstünde para isterler aynı şey geçen kasım ayında hemde ötv zammı gelmeden yaptılar bircok kapora iptal olmuştu benim arkadasın basına gelmişti bilginiz olsun
  • Arkadaşlar sb ile sedan arasında yol, rüzgar sesi açısından fark var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • westlıne W kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

Satış temsilcisi arkadaş fiyat yazmadı teklif formuna. Muhtemelen dediginiz gibi benden fazla para isteyecekler kur farkına dayanarak. Bugün gidip konuşacağım amafiyat değişmeme garantisi vereceklerini sanmıyorum çünkü araç inanılmaz satıyor. Doğuş'ta tok satıcı olmuş.

Kur farkından dolayı fiyat yükseltseler max ne kadar yapabilirler bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Teşekkürler hocam.

Satış temsilcisi arkadaş fiyat yazmadı teklif formuna. Muhtemelen dediginiz gibi benden fazla para isteyecekler kur farkına dayanarak. Bugün gidip konuşacağım amafiyat değişmeme garantisi vereceklerini sanmıyorum çünkü araç inanılmaz satıyor. Doğuş'ta tok satıcı olmuş.

Kur farkından dolayı fiyat yükseltseler max ne kadar yapabilirler bilginiz var mı?

2 ay kadar önce 115-122 arası sb ve sedan fiyatları vardı euro 4.24 oldu ilgiyi yeniden artırdı ve satışı yükseltip 3-4 artırabilir hatta eski fiyata çekebilirler belli olmaz bayilerin tavırları.. Ama yıl bitene kadar satışı artırma kararı alıp yakın fiyatta tutabilirlerde... Doğuşun sağı solu belli olmuyor malesef

• tokatfatihi kullanıcısına yanıt
    Hocam kaporayı verdik ama 3 hafta sonra bana kampanya bitti 115'ten veririz alırsanız diyebilirler. Çünkü fiyat ile ilgili olarak kesin konuşmuyorlar.

İşin ilginç tarafı audiyi alabilmem için aracımı satmam gerekiyor. Bunlara verdigim kaporaya güvenip aracımı satarsam daha sonra fiyatları artırırlarsa ne yapacağım onu düşünüyorum.

Biraz once satış temsilcisinin yanındaydım, muhtemelen fiyatlar artmaz diyor ama dediğim gibi kesin konuşmuyorlar. Ellerinde ekim sonu gelecek siyah araç bulunduğunu söylediler onda fiyat değişmeme ihtimali varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Hocam kaporayı verdik ama 3 hafta sonra bana kampanya bitti 115'ten veririz alırsanız diyebilirler. Çünkü fiyat ile ilgili olarak kesin konuşmuyorlar.

İşin ilginç tarafı audiyi alabilmem için aracımı satmam gerekiyor. Bunlara verdigim kaporaya güvenip aracımı satarsam daha sonra fiyatları artırırlarsa ne yapacağım onu düşünüyorum.

Biraz once satış temsilcisinin yanındaydım, muhtemelen fiyatlar artmaz diyor ama dediğim gibi kesin konuşmuyorlar. Ellerinde ekim sonu gelecek siyah araç bulunduğunu söylediler onda fiyat değişmeme ihtimali varmış

Bende sizinle aynı durumdayım fakat benim aracım haftaya teslim olacak,

4.30 euro kuruna kadar fiyat garantisi var.

• ekiraz kullanıcısına yanıt
    4.30 olayı kesin mi hocam. O kadar ağızlarını yokladım tek kelime etmiyorlar.

Benim araç 44. Haftada Türkiye'ye girecek olarak görünüyor. Tarih tam ekimin 30'u ile başlayan haftaya denk geliyor. Eğer ekim ayı içerisinde ülkeye giriş yaparsa fiyat sabit gibisinden bir şey dediler.

Kaporayı teslim ettim fakat sözleşme vs bir şeyi de imzalamadım bana verdikleri fiyatı da araç teklif formuna tl cinsinden yazmadılar. Sanki aracı alamayacak gibiyim panikledim biraz

• Ben renk olarak beyaz alacaktım,

Kasım ayında teslim ederiz dediler.

Fiyat sabit kalacak mı diye sorduğumda 4.30u aşmadığı sürece sabit, aşarsa fark alırız dediler.

Riske girmeyip siyah aldım haftaya teslim alacağım bir aksilik olmaz ise

• Geçen sene euro kuru 3.40 ı aşarsa zamlanır diyorlardı sedan 2016 kasım başında 99 civarı idi şimdi 4.30 u aşarsa diyoruz. sedan ötv artışına, kur artışına rağmen 109. Üstelik geçen sene metalik renk, anahtarsız çalıştırma seçici park sensörü filanda yoktu paketin içinde. Bu kur nereye gidiyor Allah aşkına. Seneye bu zamanlarda sanırım 5.30 u aşarsa diye konuşacagız. Bakalım o zaman araba fiyatı ne olacak.

Yalnız audi’nin sabit bir fiyat politikasının olması lzm. Aracı 15 gün önce alan 7-8 bin fazla verdi. Ben temmuzda sormuştum opsiyonsuz 124 demişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar!

Dün 122 ye sport line gri renk cam tavanlı için opsiyonladım.

Yarın kaporasını vereceğim.

Sport line diğerlerine göre 1 cm alçakmış.

Birde sürüş modları varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkubur

Merhaba arkadaşlar!

Dün 122 ye sport line gri renk cam tavanlı için opsiyonladım.

Yarın kaporasını vereceğim.

Sport line diğerlerine göre 1 cm alçakmış.

Birde sürüş modları varmış.

şimdiden hayırlı olsun aracınız. hangi bayiden aldınız, ellerinde hala var mı sedan acaba?
  • Son sedandı. Hafta içinden opsiyonlamıştım. Aracı erözden aldım. Sb de kalmamış ellerinde. Bu hafta 21 aracın faturası kesilmiş.

• Arkadaşlar kampanyadan yararlanmak istiyorum ama cam tavanlı araç bulamıyorum türkiyede yok. Cam tavanlı 0 km galeride var ama emin olamadım 0 km galeriden alınır mı? Tavsiye eder misiniz?

• Hb da A3 sedan için örtü var 100 tl.

• blanco B kullanıcısına yanıt
    Avekte vardi sedan cam tavanli

• Merhaba arkadaşlar

İzmir eröz den 122.900 siyah, sport ,cam tavan ,anahtarsız ,geri görüş kaporasını verdim krediyi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aperius -- 8 Ekim 2017; 21:17:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aperius

Merhaba arkadaşlar

İzmir eröz den 122.900 siyah, sport ,cam tavan ,anahtarsız ,geri görüş kaporasını verdim krediyi bekliyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın kredi orani nedir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beraay -- 8 Ekim 2017; 21:48:58 >

• EUS E kullanıcısına yanıt
    sportback arıyorum 5 günde tüm araçlar bitti inanılır gibi değil.
  • blanco B kullanıcısına yanıt
    Çanakkale avekte ctesi vardı hocam. Gri ve siyah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.