Şimdi Ara

Audi a1 sportback 1,6 tdı stronick test ve izlenimim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
2
Favori
24.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarapci

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Audi premium marka değil tamamen şişirme fiyat politakası izleyen kime ne kaptırırsam o fiyata satarım diyen ortak parça ve platformun doruklarına çıkan bir marka artık gözümde

155.000 liraya E sınıfı araba satar hale geldi

2 Adet audi sahibi oldum artık istemem

bari siz yapmayın audi premium değil demeyin

ucuz araba satıyorlar eleştiriyoruz pahalı satıyorlar yine eleştiriyoruz

Değil neden değil biliyormusunuz premium marka tutarlı olmalıdır insanları mağdur ediyorlar şimdi yeni a6 yı daha fazla donanımla 155.000 liraya satıyor 2. el değer kaybını siz düşünün.

Ortak malzeme alt yapı motor aktarma çok parça ortak

2 adet v6 motor birleştirip v12

1 adet 3.0tdi ve 4.2fsi dan başka motor yok audi için farklı

2.5 TFSİ ünite çok performanslı ancak rs3 de yabancı forumlarda benzin emiş pompa arızasından sıkıntı yaşadıklarını yazmışlar

Ülkem için konuşursam q7 den a7 ve a8 den başka 3.0tdi motor neredeyse getirmeyen

Neredeyse sadece 2.0tdi motor satan Audi artık benim için premium değil

yüksek vergilerden olmasın 2000 motor satmasının amacı hocam

bende en çok beğendiğim premium marka audi çünkü motor seçeneği çok fazla

A8 L W12 6.3 FSI quattro tiptronic buda var

A1 1.2 TFSI 86 hp manuel buda var

• fiyat çok çok fazla
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Audi premium marka değil tamamen şişirme fiyat politakası izleyen kime ne kaptırırsam o fiyata satarım diyen ortak parça ve platformun doruklarına çıkan bir marka artık gözümde

155.000 liraya E sınıfı araba satar hale geldi

2 Adet audi sahibi oldum artık istemem

bari siz yapmayın audi premium değil demeyin

ucuz araba satıyorlar eleştiriyoruz pahalı satıyorlar yine eleştiriyoruz

Değil neden değil biliyormusunuz premium marka tutarlı olmalıdır insanları mağdur ediyorlar şimdi yeni a6 yı daha fazla donanımla 155.000 liraya satıyor 2. el değer kaybını siz düşünün.

Ortak malzeme alt yapı motor aktarma çok parça ortak

2 adet v6 motor birleştirip v12

1 adet 3.0tdi ve 4.2fsi dan başka motor yok audi için farklı

2.5 TFSİ ünite çok performanslı ancak rs3 de yabancı forumlarda benzin emiş pompa arızasından sıkıntı yaşadıklarını yazmışlar

Ülkem için konuşursam q7 den a7 ve a8 den başka 3.0tdi motor neredeyse getirmeyen

Neredeyse sadece 2.0tdi motor satan Audi artık benim için premium değil

yüksek vergilerden olmasın 2000 motor satmasının amacı hocam

bende en çok beğendiğim premium marka audi çünkü motor seçeneği çok fazla

A8 L W12 6.3 FSI quattro tiptronic buda var

A1 1.2 TFSI 86 hp manuel buda var

530d alan varmı var

e350 alan varmı var

a6 satışlarının neredeyse %95 i 2.0tdi

w12 motor zaten iki adet v6 motorun birleştirilmesinden oluşan motor.

a7 a8 3.0tdi sadece getirildi

q7 3.0tdi

4.2fsi hem hantaldı hem çok yakıyordu hiç tutulmadı

2 motor üzerinden abartı fiyat yazıp tıpış tıpış fiyat düşüyorlar.Audi izlediği yol premium sınıfta adının parlaması yolunda değil sadece göstermelik

• İzlenim icin tesekkurler de o parayı o arabaya aala baglamam. Hem polonun aynısı hem de audi diye ekstra para. Yok oyle yagma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sarapci

hocam audinin fiyat politikası çok ama çok yanlış kesinlikle size katılıyorum a1 için fiyat aldım bugün tek kalemde 10.000 tl sildiler bana çok saçma geldi

önce şişiriyorlar sonra indiriyorlar bu konuda kesinlikle haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

quote:

quote:

Araç vw polo platforumu üstüne yapılmış aynı motor ve şAnzımana sahip bir araç

Bunlar doğruysa Audi premium'luktan iyice uzaklaşmış demektir.

hocam ne alakası var

bunlar aynı platformu kullanıyor amaç maliyet düşürmek

golf ile audi a3 aynı platformda

şimdi audi a3 premium değilmi

Bana göre A3 premium değil.

Audi A7-A8 ve RS serileri dışında premium değil.

Size gore olan sey tamamen sacmalik bence

Kusura bakmayin ama bunu soylemek zorunda kaldim

Q5 Q7 a6 premium degil oylemi

A5 premium degil oylemi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Araç vw polo platforumu üstüne yapılmış aynı motor ve şAnzımana sahip bir araç

Bunlar doğruysa Audi premium'luktan iyice uzaklaşmış demektir.

hocam ne alakası var

bunlar aynı platformu kullanıyor amaç maliyet düşürmek

golf ile audi a3 aynı platformda

şimdi audi a3 premium değilmi

Bana göre A3 premium değil.

Audi A7-A8 ve RS serileri dışında premium değil.

Size gore olan sey tamamen sacmalik bence

Kusura bakmayin ama bunu soylemek zorunda kaldim

Q5 Q7 a6 premium degil oylemi

A5 premium degil oylemi

Q5 mi tiguan 90.000 liraya satılırken q5 leri 95.000 liralara sattılar

Q7 premiummu 85.000euroya q7 ler satıldı en yakın rakibi 130.000 eurodan 1 kuruş aşagıya inmiyordu

A6 donanımlı 320d parasına kadar düştü

• Audi premium değil diyenler neyin kafasını yaşıyor Allah aşkına?
  • kırk yılda bir farklı çizgilere sahip güzel bir araç yaptılar. onu da böyle motorlarla mundar ediyorlar. arkadaş elinde daha iyisi varken PREMİUM marka da niye böyle bir motor kullanırsın ki. kaldı ki satışlarının çoğu muhtemelen dizel otomatik olacak.

fiyat politikalarına da hastayım. listede fiyatlarını şişirirler, sonra da indirim yaptık-yapıyoruz diye milleti kandırırlar. liste fiyatı üzerinden çok fazla indirim yapıyorlar, hele bir de bilinen bir müşteri ise daha da fazla yapıyorlar.
  • Gerçekleri görmüş birisi olarak ben diyorum.Birşey kullanmadığım için belkide gerçekleri görebiliyorum.

2 Tane v6 motoru birleştirip w12 çıkarıncamı premium olunuyor

Ortak parça kullanımında doruklara çıktılar resmen,Motor olarak 2.0tdi 3.0tdi 1.4tsi da takılıp kaldılar.

Tiguan 90.000 liraya satılırken 95.000 liraya q5 sattılar

Şuan 155.000 liraya advance deri koltuk E sınıfı satıyorlar.Neredeyse modernline 320d fiyatına

Liste fiyatına bakanın vuuu dedirttirip almaya giden adama tek kalemde 10.000 20.000 inen firma haline geldi audi
  • Arabanın premium olması için belli bir fiyatin aşağısında satılmaması mı lazım ??? Yani premium ibaresi verilen paranın prestiji midir yoksa aldiğiniz malın kalitesinin prestijini mi simgeler?? Yani gidip Audi ye " Bu kadar ucuza Audi mi olur tühh sizin kalıbınıza " demek hakkatten komik
  • quote:

Gerçekleri görmüş birisi olarak ben diyorum.Birşey kullanmadığım için belkide gerçekleri görebiliyorum.

2 Tane v6 motoru birleştirip w12 çıkarıncamı premium olunuyor

Ortak parça kullanımında doruklara çıktılar resmen,Motor olarak 2.0tdi 3.0tdi 1.4tsi da takılıp kaldılar.

Tiguan 90.000 liraya satılırken 95.000 liraya q5 sattılar

Şuan 155.000 liraya advance deri koltuk E sınıfı satıyorlar.Neredeyse modernline 320d fiyatına

Liste fiyatına bakanın vuuu dedirttirip almaya giden adama tek kalemde 10.000 20.000 inen firma haline geldi audi

Senin dusuncelerin gercekten cok tuhaf
    90.000 tlye hangi q5 ne zaman sattilar ya

Ben 120.000 tlye aldim 2010 yilinda 2000 tdi en baz donanimini

Audi ucuz araba satiyor diye premium degilmi yani simdi yapma abi adama gulerler yeminle soyluyorum

İndirim yaparlar suc pahali satarlar suc bu ulkede artik herkes arabayi almayi degil sonrasini dusunuyor onun icinde 2000 cc ustu motoru zengin adam aliyor

2001 oldumu kaldin diyor adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 10 Haziran 2012; 1:04:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KeN()

Arabanın premium olması için belli bir fiyatin aşağısında satılmaması mı lazım ??? Yani premium ibaresi verilen paranın prestiji midir yoksa aldiğiniz malın kalitesinin prestijini mi simgeler?? Yani gidip Audi ye " Bu kadar ucuza Audi mi olur tühh sizin kalıbınıza " demek hakkatten komik

Premium sınıfta olmanın bir kıstasıda ulaşılabilirliktir.Heryer c serisi doldu diye mercedes kitlesinden tepki çekti.

Cihan bey 2011 yılında q5 95.600 liraya komşumuza satın aldık
  • şöyle birşey var mesela mini cooper b segment premium araba ama herhangi bir alt arabanın platformunu kullanmıyor

a1 e bu kadar para bayılmak niye ters geliyor sebebi süslü polo olması

atıyorum arkadan itiş başka özel bişeyi olsa neyse

audi nin vw den çok da fazla etmemesi lazım.

hatta a3 ün golf den çok farkı yok. ama fiyatlara bakınca kafadan 10 lira yukarda.
  • quote:

quote:

Arabanın premium olması için belli bir fiyatin aşağısında satılmaması mı lazım ??? Yani premium ibaresi verilen paranın prestiji midir yoksa aldiğiniz malın kalitesinin prestijini mi simgeler?? Yani gidip Audi ye " Bu kadar ucuza Audi mi olur tühh sizin kalıbınıza " demek hakkatten komik

Premium sınıfta olmanın bir kıstasıda ulaşılabilirliktir.Heryer c serisi doldu diye mercedes kitlesinden tepki çekti.

O zaman size göre mercedeste premium değil madem heryer C serisi doldu??? Premium olayı tamamen malzeme kalitesi, performansı,konforluğu vs. vs. hakkında bir değerlendirmedir. Günümüzde Q5 kolay kolay ulaşılabilenecek bir araç değildir siz merak etmeyin ayrıyetten o fiyat gerçektende özel bir fiyat 2.0 TDI quattro o fiyatla çok çok zor hatta sahibinden o fiyata q5 bulunmuyor birakin sifirini almayı şanslymış komşunuz kazasız belasız kullansın

• quote:

quote:

quote:

O zaman size göre mercedeste premium değil madem heryer C serisi doldu??? Premium olayı tamamen malzeme kalitesi, performansı,konforluğu vs. vs. hakkında bir değerlendirmedir. Günümüzde Q5 kolay kolay ulaşılabilenecek bir araç değildir siz merak etmeyin ayrıyetten o fiyat gerçektende özel bir fiyat 2.0 TDI quattro o fiyatla çok çok zor hatta sahibinden o fiyata q5 bulunmuyor birakin sifirini almayı şanslymış komşunuz kazasız belasız kullansın

Mercedes c sınıfı olarak kolay ulaşılabilirdi ancak şase si kendine has motor kendine has aktarma kendine ait vs vs.Audinin malzeme kalitesi konforluluğu sevgili ülkemde yerler yeksan.Kumaş koltuklu mmı sız elle ayarlamalı koltuklu a4 ler a5 ler cirit atıyor.Şimdi hangi konfor unsurundan hangi malzeme kalitesinden bahsedeceğiz.

Motor şanzıman ve birçok yürüyen parçasını seat skoda vw ile ortak kullanan bir aracın prestijliğini ayıran kıstas nedir o zaman.

Yılda sadece 1000 adet satacak superspor araba yapmak bir otomobil firması için çokmu zor sizce?

2 Adet v6 motoru birleştirip v12 motora sahip diye premium mu oluyor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mercedes c sınıfı olarak kolay ulaşılabilirdi ancak şase si kendine has motor kendine has aktarma kendine ait vs vs.Audinin malzeme kalitesi konforluluğu sevgili ülkemde yerler yeksan.Kumaş koltuklu mmı sız elle ayarlamalı koltuklu a4 ler a5 ler cirit atıyor.Şimdi hangi konfor unsurundan hangi malzeme kalitesinden bahsedeceğiz.

Motor şanzıman ve birçok yürüyen parçasını seat skoda vw ile ortak kullanan bir aracın prestijliğini ayıran kıstas nedir o zaman.

Yılda sadece 1000 adet satacak superspor araba yapmak bir otomobil firması için çokmu zor sizce?

2 Adet v6 motoru birleştirip v12 motora sahip diye premium mu oluyor?

Daha 1-1.5 sene önce bmw 3.16i lerde crit atıyordu ki hala var piyasada. Halojen farlar, kumaş koltuklar, analog klimalar, elle ayarlanan koltuklar, manuel vites vs.vs. her markada donanım kıstasları bulunuyor bunu sadece audi yapmıyor ki . Benim iddaam "En iyisi Audi" demek değil ama Audi Premium markadır (a1-a3 tartışılabilir) . Audi 'yi ayıran kıstas ne mi? Multitronic şanzımanıyla farklı (DSG'yle aynı sanan komik insanlar var onun adı S-tronic), bir zamanlar yaptığı farklı tasarımlarıyla diğerlerinden ayrılıyor en son olarakta Quattro diye bir gerçek var ortada, buna iç mekanı falan da ekleyebiliriz. Sen diyebilirsin ki birader "Audi beni artık kesmiyor beni ancak Mercedes paklar." bende sana allah daha çok versin der bişey diyemem ama gidipte Audi premium değildir demek objektiflikten çok uzak

• Arkadaşım ortalıkta jant kapaklı 316i ler 116i ler olduğu doğru ama satılan a4 lere bakın kumaş koltuk elle ayarlamalı koltuk mmı yok 16 17"standart jant veya replika a3 golf ile aynı kalitede quattro var haklısınız 15.000km kullandım gerçekten çok iyi çalışıyor ama koydukları motor seçeneğini neredeyse kimse seçmiyor.Audi gitgide gözden düşüyor çok fazla ortak parça kullanmaya başladı bundan bahsediyorum.

Geldiği son nokta eski kasası bmw 5 mercedes E ile aynıyken yeni kasası neredeyse bmw mercedes d serisi fiyatına düştü.Marka olarak satış bazında değerleniyor olabilir ama imaj yönünden kaybediyor.
  • quote:

Arkadaşım ortalıkta jant kapaklı 316i ler 116i ler olduğu doğru ama satılan a4 lere bakın kumaş koltuk elle ayarlamalı koltuk mmı yok 16 17"standart jant veya replika a3 golf ile aynı kalitede quattro var haklısınız 15.000km kullandım gerçekten çok iyi çalışıyor ama koydukları motor seçeneğini neredeyse kimse seçmiyor.Audi gitgide gözden düşüyor çok fazla ortak parça kullanmaya başladı bundan bahsediyorum.

Geldiği son nokta eski kasası bmw 5 mercedes E ile aynıyken yeni kasası neredeyse bmw mercedes d serisi fiyatına düştü.Marka olarak satış bazında değerleniyor olabilir ama imaj yönünden kaybediyor.

Audinin gozden dustugunu soyleyen bu saydiginiz ornekleri veren tek uye sizdiniz

Herkes tam dolu full araba alicak diye bir kural sart yok bence

• quote:

quote:

Arkadaşım ortalıkta jant kapaklı 316i ler 116i ler olduğu doğru ama satılan a4 lere bakın kumaş koltuk elle ayarlamalı koltuk mmı yok 16 17"standart jant veya replika a3 golf ile aynı kalitede quattro var haklısınız 15.000km kullandım gerçekten çok iyi çalışıyor ama koydukları motor seçeneğini neredeyse kimse seçmiyor.Audi gitgide gözden düşüyor çok fazla ortak parça kullanmaya başladı bundan bahsediyorum.

Audinin gozden dustugunu soyleyen bu saydiginiz ornekleri veren tek uye sizdiniz

Herkes tam dolu full araba alicak diye bir kural sart yok bence

Bomboş arabadada audi konforu prestiji diye hayıflanmanında alemi yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.