Şimdi Ara

atx kasa ne demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
13.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anakartın özelliklerinde mikro atx yazıyor
    kasanınkinde atx yazıyor

atx ne demek
    bunlar birbirine uyarmı

• ewet:)
  • atx dediği büyük tip kasa değilmiydi yaa
  • advanced technology extended kasaların özelliğini aşağı yukarı bilirsiniz. Sizin anakart 25 x 17 veya 25 x 25 microatx formatında slot sayısı azaltılmış bir model olmalı.

Büyük kasalara uyumu vardır. sorun yaratmaz.
  •  atx kasa ne demek
  • hepinize teşekkürler
  • arifin manchestere attığı golü arıyordum nereye geldim
  • Youtube'den okudukları espirileri forumlarda yapan ergen tipi.

ATX kasa alman daha mantıklı, ileride daha rahat edersin anakart değiştireceğin zaman.
  • Kasanin form faktoru, alabilecegi maksimum buyuklukteki anakarti soyler. Yine de spesifikasyonu okumak gerek, ATX kasa her zaman mini ITX desteklemeyebilir. Anakartin form faktoru de boyutunu soyler. Genelde ATX bir kasa, ATX ve alti tum main-stream anakartlari destekler. ATX bir kasaya micro ATX anakartli sistem cok buyuk ihtimalle kurabilirsin. ATX bir kasaya ATX bir anakart kesinlikle takabilirsin, aksi takdirde dava ac kazan : )
  • Dostum zaten post 2005ten kalma bende atx kasa alacağımda dolaşırken gördüm canlandırıyım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dynamid

Dostum zaten post 2005ten kalma bende atx kasa alacağımda dolaşırken gördüm canlandırıyım dedim

Sertaç bey konuyla alakası yok ama eski İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Nurettin SÖZEN'le bir akrabalağınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Orijinalden alıntı: Dynamid

Dostum zaten post 2005ten kalma bende atx kasa alacağımda dolaşırken gördüm canlandırıyım dedim

Sertaç bey konuyla alakası yok ama eski İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Nurettin SÖZEN'le bir akrabalağınız var mı ?

Hayır yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.