Şimdi Ara

Atv kanalı son bir haftadır Hızlı ve Öfkeli serisini yayınlayıp (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
18.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
204 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandaşı vergisi yüksek yakıt tüketmeye teşvik etmesi de cabası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • izleyecek tv. bulamıyorum ,sadece dmax var ama artık onun reklamları da gına getiriyor
    aynı reklam her 15 dakikada bir gösterilir mi yahu ?
  • teblig kullanıcısına yanıt
    Yazımı mizahi açıdan değil de gerçek olarak algılıyorsanız ülkemde eğitim seviyesi gerçekten kötü demek ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ATV bu hem her gece hizli ve ofkeli'yi yayinlarlar hem de boyle haber yaparlar
  • Hadouken06 kullanıcısına yanıt
    kardeşim çoluğunla çocuğunla çizgi film izle o zaman. bi sizin çoluğunuz çocuğunuz var...

şuan televizyonlardaki sansürü savunan ağır cahildir, sinema, dizi gibi şeyler zaten fazla gelir, anlamadıkları için orasının burasının kesilmesi, söylenmemesi, anlamın, anlatılanın kaybolması, ekranın yarısının mozaik olması vs. şeyler bu insanlar için farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 13 Ocak 2019; 5:17:56 >
  • Arkadaşım sende ille paralı izleyeceksen amazon yerine google filmlerden izle, orada pahalıysa tr den bir vpn bul öyle al, deadpool2 kiralama 5 tl satın alma 20 tl yukarda vatandaşın verdiği fiyatlar kiralama fiyatı

• aykut3535 A kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi beyinler gidip Atv A Haber izlesin. Lakin Fox Tv'nin gerçek ve duyarlı haberlerini bünyeniz kaldırmayacaktır. Atv A Haber'de sizi kandıran haberler izleyin ki vicdanınız hiç sızlamasın. Küçüklü büyüklü yalanlarla size masal anlatsınlar..

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bal reklamı yapan uydu kanalları senelerdir korsan. Bir zahmet şikayet ette RTÜK kapatsın. Buradan sallayacağına icraat yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 13 Ocak 2019; 11:25:26 >
  • sissil S kullanıcısına yanıt
    Onlar nasıl korsan yayın yapabikiyor turksat uydusuna isteyen herkes erişebiliyor mu ben bugün RTÜK'ten lisans almadan turksattan yayın nasıl yapabiliyorum

Dediğiniz şeyi ilk kez duydum ve mantıklı gelmedi

Eğer dediğiniz doğruysa icraat yapması gereken ben değilim RTÜK'tür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

tvden izlemiyorsanız bile korsan izlemeyin insanların emeğine saygı gösterin
    Kapitalist mantığı nasıl dayatmışlar size ama? Siz şimdi Starbucksa her hafta gidip bir fincan kahveye 25 tl verince rahatlıyorsunuzdur.

• Bunlar anlamıyor kardeş çalmak varken niye para veresin ki geçen markete gittim baktım kasada sıra var bir sürü gerizekali para verip yiyecek falan alıyor tabi ben süper zeka olduğum için hemen alacağım şeyleri çantaya doldurup çıktım

Enayiler hem sira beklediler hem para verdiler bir de yetmiyormuş gibiKapitalist düzeni destekliyorlar

Ben bunlara boşuna cevap yazıyorum aslında benim yazimla hırsızlıktan vazgeçmiyecekler ki

Asil garibime giden kendileri gibi olmayan şerefli onurlu vicdanı olan insanlara enayi muamelesi yapmak bilmiyorlar ki o insanlar olmasa bir daha çalabilecekleri film çekilmeyecek

• teblig kullanıcısına yanıt
    sana yazık daha ironi anlayışın yok.
  • Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bir türlü anlamıyorlar :(

Araba örneği güzel olmuş.

Mantık müthiş ya sosyalist ortam yok o zaman emek çalalım.

Allah'ın suyuna para mı verilir eve kaçak boru döşeyelim.

Ulaşıma para mı verilir? Otobüse arkadan binip kartı yollamayalım vs vs...

• quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

TV'de falan izlemeyin film, beyaz tv adam gibi film yayınlıyor (o da hayret edilesi, gerçi son dönemde onlarda da hiç film yok) onun dışında diğer kanallar temiz 1,5 saat reklam sokuyor filme; son FF filminde tişört altından belli olan göğüs ucunu blurlamışlar :D kafayı yediler iyice...
    Hatırladım o sahneyi. Gisele'in göğüsler azıcık belli oluyordu ama sansürlenecek kadar da değildi yuh ya

• dndd D kullanıcısına yanıt
    Kiralamaya hic girmedim. Google filmleri tamamen Almanca burada, Netflix yada Amazon gibi Ingilizce secenegi de vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Bunlar anlamıyor kardeş çalmak varken niye para veresin ki geçen markete gittim baktım kasada sıra var bir sürü gerizekali para verip yiyecek falan alıyor tabi ben süper zeka olduğum için hemen alacağım şeyleri çantaya doldurup çıktım

Enayiler hem sira beklediler hem para verdiler bir de yetmiyormuş gibiKapitalist düzeni destekliyorlar

Ben bunlara boşuna cevap yazıyorum aslında benim yazimla hırsızlıktan vazgeçmiyecekler ki

Asil garibime giden kendileri gibi olmayan şerefli onurlu vicdanı olan insanlara enayi muamelesi yapmak bilmiyorlar ki o insanlar olmasa bir daha çalabilecekleri film çekilmeyecek

Bunu hırsızlıkla bağdaştırdın yani?

Hakkını verip aldığını sandığın şeylerin yarısı hırsızlık.Daha geçen günlerde cinemaximumun nasıl paraları götürdüğü ifşa oldu.Sen hala onları savun.Yapımcılar seni çok düşünüyo zaten.Bir bilet olmuş en az 20 lira

• Türkiye ip li bir vpn kullanmayı denemeni tavsiye ederim
    Bu arada google vpn yazınca ilk çıkan haber vpn kullananlara ceza geliyor oldu yakında komple interneti kapatacaklar korkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 13 Ocak 2019; 13:29:16 >
  • TRT terminatör filminde duş alan kadının gölgesini sansürledi. Sansürde son nokta...

• Konudaki ironi müthiş....

• Hırsızlık la hırsızlığı nasıl bagdastiriyorlar hırsızlığın hırsızlıkla ne alakası var

Başkaları hırsızlık yapıyor diye bizde calmaliyiz değil mi

Az yukarıda demiştim bu vicdan haysiyet onur meselesi

Bu arada sinema bileti burada cinemaximum da 7.5tl

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.