Şimdi Ara

Atv kanalı son bir haftadır Hızlı ve Öfkeli serisini yayınlayıp (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
18.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
204 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Devlet Hastaneleri'ne bir git de bak bakalım ne durumda. İnsanlar eziyet çekiyor sağlık hizmeti alacağım diye. Ayrıca hükümeti eleştiremeyeceksek dükkanı kapatıp gidelim? Herşeyine iyi güzel süper bravo mu diyeceğiz? Ulan enflasyon %70 küsür olmuş hâlâ adamları savunuyorsunuz sanki babanızın oğlu. Baki olan devlettir, yöneticiler değil. Onlar gider yenileri gelir bunu anlayamadınız. Her icraatlerinde sizin gibi eller havaya şak şak şakk mı yapmamız gerekiyor? Ben bu ülkeyi ayakta tutan o 80 milyondan biriyim. Hükümet benim için orada. Benden aldığı vergilerle bana hakettiğim hizmeti versin diye. Fakat benim paramla bana eziyet çektiriyorsa, adam gibi hizmet alamıyorsam hükümetmiş falan tanımam. Yanlış neyi varsa söylerim. Fox'un yaptığı da bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baholi

Devlet Hastaneleri'ne bir git de bak bakalım ne durumda. İnsanlar eziyet çekiyor sağlık hizmeti alacağım diye. Ayrıca hükümeti eleştiremeyeceksek dükkanı kapatıp gidelim? Herşeyine iyi güzel süper bravo mu diyeceğiz? Ulan enflasyon %70 küsür olmuş hâlâ adamları savunuyorsunuz sanki babanızın oğlu. Baki olan devlettir, yöneticiler değil. Onlar gider yenileri gelir bunu anlayamadınız. Her icraatlerinde sizin gibi eller havaya şak şak şakk mı yapmamız gerekiyor? Ben bu ülkeyi ayakta tutan o 80 milyondan biriyim. Hükümet benim için orada. Benden aldığı vergilerle bana hakettiğim hizmeti versin diye. Fakat benim paramla bana eziyet çektiriyorsa, adam gibi hizmet alamıyorsam hükümetmiş falan tanımam. Yanlış neyi varsa söylerim. Fox'un yaptığı da bu.
    ulan kelimeni önce iade ettikten sonra soruna geleyim. hükümet bi tek senin verginle dönmüyor sen vergi veren 80 milyondan birisin. ikinci olarak hükümeti tabi ki eleştirebilrisin. doğru ve gerçek belgelerler eleştr yukardaki haber gibi YALAN ve İFTİRA ile değil

• yyaydin kullanıcısına yanıt
    Zaten yazdım yukarıda, 80 milyondan biriyim diye. 😒 Ayrıca soru sormadım, o cümleleri soru soruyormuşum gibi algıladıysan baya bir sorunlusun demektir. Hükümet halkı iyi kandırıyor yandaş medya ve işbirlikçileri-menfaatçileriyle birlikte. Ülkeyi bu hale getirenlere destek vermeye, sorgusuz sualsiz her dediklerini doğru kabul etmeye, babanızın oğluymuşcasına onlara muamele edip tüm halkı sömürmelerine izin vermeye DEVAM! Şimdi sağdan sağdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tv izlemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baholi

Zaten yazdım yukarıda, 80 milyondan biriyim diye. 😒 Ayrıca soru sormadım, o cümleleri soru soruyormuşum gibi algıladıysan baya bir sorunlusun demektir. Hükümet halkı iyi kandırıyor yandaş medya ve işbirlikçileri-menfaatçileriyle birlikte. Ülkeyi bu hale getirenlere destek vermeye, sorgusuz sualsiz her dediklerini doğru kabul etmeye, babanızın oğluymuşcasına onlara muamele edip tüm halkı sömürmelerine izin vermeye DEVAM! Şimdi sağdan sağdan.
    komik çocuk seni. aynaya bak derim sana, hükümet aleyhine ne denirse densin sorgusuz sualsiz inanan, (karşıdaki amerikan faşisti bile olsa) sizsiniz. ha biri yol alacaksa sen soldan soldan yol al ense traşını görmeme gerek yok.
  • Ben tv açmıyorum. Gerek yok. İnsan 5dk bir şey izleyeyim diyor 15dk reklam izliyor. Saçma sapan bir sistem. Zaten her şey taraflı ve sansürlü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TV yayınından film izlemek filme hakarettir. Yıl 2019 gözünüzü seviyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de netflix ve playstation bazende mkv film izliyorum normal kanallarda izlemeye değer bişey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.