Şimdi Ara

ATV hd de Riddick Günlükleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu filmi izleyen oldu mu ATV de?Ben izlerken aklıma geldi bende eskiden kalma br HDDVD videosu vardı.Hani şu Blue Ray ile kapışıp sonra pes eden format.ToshibaHD player alırken hediye vermişlerdi.Filmin ayni sahnelerini durdurup izledim ve ağzım açık kaldı.ATV HD nin görüntüsü diğerinin yanında sanki SD idi o kadar soluk ve flu göründü..Tek başına izlerken idare eder ama ikisini karşılaştırınca fark çok barizdi.O kadar üstündü video.Bilmiyorum Digitürk'te izleyenler nasıl değerlendirdi görüntü kalitesini. Neye para veriyoruz diye düşündüm doğrusu.

• Yan yana kıyaslayınca durum ne olur bilmiyorum ama ben dün dahili uydulu hitachi tv de hd olarak izledim ve gayet başarılı buldum. Sizin uydu alıcı veya kablolama ile ilgili kalite farkı yaşamış olabileceğiniz aklıma geldi. Ekran çok büyüksede kalite farkı ortaya çıkmış olabilir.
    Edit: Ayrıca atv hd olarak turksatta var ve yayını gayet kaliteli. Digiturk de durum nasıl bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uguroz76 -- 29 Ağustos 2014; 21:52:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talin

Bu filmi izleyen oldu mu ATV de?Ben izlerken aklıma geldi bende eskiden kalma br HDDVD videosu vardı.Hani şu Blue Ray ile kapışıp sonra pes eden format.ToshibaHD player alırken hediye vermişlerdi.Filmin ayni sahnelerini durdurup izledim ve ağzım açık kaldı.ATV HD nin görüntüsü diğerinin yanında sanki SD idi o kadar soluk ve flu göründü..Tek başına izlerken idare eder ama ikisini karşılaştırınca fark çok barizdi.O kadar üstündü video.Bilmiyorum Digitürk'te izleyenler nasıl değerlendirdi görüntü kalitesini. Neye para veriyoruz diye düşündüm doğrusu.

hd değildi filmin .
    çok az baktım zaplarken.
    vin dieselin gözlerinin içi pixel pixeldi.

atv hd ve star hd filmleri orjinal oranında vermiyor genelde.keserek 16:9 yaptıkları için çözünürlük düşüyor.

• Digitürkün uydu alıcısında iş yok galiba kimse memnun değil.

• Şu an TRT1 HDde TELEFON KULÜBESİ var görüntü gayet net. Bir ara TRT HD de ANESTEZİ filmi vardı ve heralde blurayde izlesen bu kadar net olurdu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.