Şimdi Ara

ATV 2 HD Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
12.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kanal D'nin sahibi Doğan Medya Grubunun Kanal D'ye kardeş kanal olarak Teve2 kanalını hayata geçirmesinden sonra bir 2 isimli kanalda ATV'nin sahibi Turkuvaz Medya Grubundan geliyor. Turkuvaz Medya Grubu, Türk Patent Enstitüsüne yaptığı 21.10.2016 tarihli ve 2016/84002 numaralı başvuru ile resmi olarak ATV 2 için harekete geçerek yeni kanal için ilk adımı atmış oldu. Grubun diğer kanallarında da ATV 2'nin tanıtımları dönmeye başladı. ATV 2'nin içeriği hakkındaysa şimdilik herhangi bir bilgi bulunmuyor.

A Spor ve A Haber kanallarında döndürülen tanıtım grafiği

ATV 2 HD Geliyor

Türk Patent Enstitüsüne 2016/84002 Belge Numarası İle Kayıtlı Kanalın Resmi Logosu

ATV 2 HD Geliyor

• Hayırlı olsun.

Tv izlemeye bu kadar zaman yok yalnız devamlı kanal açıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezekos

Hayırlı olsun.

Yayın grubu için hayırlı olsun. Bizim için sevindirici olan bir şifresiz HD kanalın daha olacak olması, bende de o kadar TV izleyecek zaman yok maalesef. Kanal açılma konusu bitmez aynen böyle devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LNB

quote:

Hayırlı olsun.

Yayın grubu için hayırlı olsun. Bizim için sevindirici olan bir şifresiz HD kanalın daha olacak olması, bende de o kadar TV izleyecek zaman yok maalesef. Kanal açılma konusu bitmez aynen böyle devam eder.

Tv işi bence artık sarmıyor eskisi gibi insanları cazibesi kalmadı yani.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

İçerikler kaliteli olmadığı için sarmaması doğal. Diziler hep aynı, filmler hep aynı, programlar hep aynı, sözde belgesel kanalı olan kanallarda bile siyasi tartışmalar alakasız içerikler. Tematik kanallarda paralı olunca uyduda şifresiz kaliteli içerik çok sınırlı kalıyor bu sebeple bir şey izleyecek vakit kalmıyor.

Ben çok az program ve dizi takip ediyorum onları da netten indirip vakit olunca öyle izliyorum. İnternet olduktan sonra aslında TV pek gerekli değil, tabi canlı yayınlar ve maç yayınları haricinde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun.

İçerikler kaliteli olmadığı için sarmaması doğal. Diziler hep aynı, filmler hep aynı, programlar hep aynı, sözde belgesel kanalı olan kanallarda bile siyasi tartışmalar alakasız içerikler. Tematik kanallarda paralı olunca uyduda şifresiz kaliteli içerik çok sınırlı kalıyor bu sebeple bir şey izleyecek vakit kalmıyor.

Ben çok az program ve dizi takip ediyorum onları da netten indirip vakit olunca öyle izliyorum. İnternet olduktan sonra aslında TV pek gerekli değil, tabi canlı yayınlar ve maç yayınları haricinde.

1 2 haber kanalı kalsa yeterli aslında ama günümüzde malesef.

İnternette bütün bilgiler mevcut durumda tv işi bitti bu saatten sonra.

• Esre Erolun tekrarını vereceklerse hiç açmasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Esre Erolun tekrarını vereceklerse hiç açmasınlar.

Başka bir forumda dizi kanalı olduğu yazılmış. Tabi ne kadar doğru bilmiyorum.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    Yerli yabancı?

• Yandas medyaya bir kil daha geliyor . hic lazim degil . hayırsız olsun amacina ulamsamaz inşallah daha cok insani zahirleyemez.
  • quote:

Yerli yabancı?

Başka bir forumda sayfalarca konusu var orada izleyici temsilcisi ile görüştüğünü söyleyen arkadaşlar var ne kadar doğru bilmiyorum. Yerli ve yabancı dizi karışık + eğlence programları + gündüz kuşağı programları + spor programları olacak denmiş.

Başka kaynaklarda da konusu geçmiş ve 444 88 81 bu numara arandığında kanal hakkında bilgi veriliyormuş.
    Kaliteli yabancı dizi verirse tutar. Yoksa show max gibi olur sonu

• quote:

Kaliteli yabancı dizi verirse tutar. Yoksa show max gibi olur sonu

Onu kanal yayına başlayınca göreceğiz. TV2'de benzer bir iddiayla başladı ama tutmadı bu sebeple kanal yeniden yapılanmaya gitti ismi Teve2 oldu ve bazı programlar eklendi. Yabancı dizi de almışlar ama kanalın durumu yine iyi değilmiş. Kanalın tutması için eski CBNC-E kanalına benzer bir içerikle yayın hayatına başlaması lazım yoksa işi çok zor.
    İntikam Ateşi diye hint dizisinden başka yabancı dizi görmedim ben Homeland AHS Falan zaten vardı. Görüntü kalitesi vs. Çok süper yalnız ama Adını Feriha Koydum, Aşkı Memnu vs bunlarla gidecek iş değil. CNBC-E Düşük bütçeyle dev yapımları yayınlıyordu. Doğan Grubu az masrafla çok kâr peşinde.
    Bu arada TEVE2 de işlerin kötü gittiği haberini nereden aldınız hocam?

• 1 ine bakmıyorum ki 2 sine baksam.
  • quote:

İntikam Ateşi diye hint dizisinden başka yabancı dizi görmedim ben Homeland AHS Falan zaten vardı. Görüntü kalitesi vs. Çok süper yalnız ama Adını Feriha Koydum, Aşkı Memnu vs bunlarla gidecek iş değil. CNBC-E Düşük bütçeyle dev yapımları yayınlıyordu. Doğan Grubu az masrafla çok kâr peşinde.
    Bu arada TEVE2 de işlerin kötü gittiği haberini nereden aldınız hocam?

Teve2 evet isteneni veremiyor. Birçok kaynakta değerlendirmeleri yapılıyor reyting sonuçlarına göre değerlendiriyorlar. Bu Deryal Baykal, Armağan Çağlayan gibi isimlerin yaptıkları programlar çoğu zaman ilk 100'e giremiyormuş girdiklerinde de 90. 95. sıradan giriyorlarmış.

Tekrarı 90. sırada :http://www.acunn.com/reyting-sonuclari?tarih=2016-10-24
    İlk 100 içinde yok :http://www.acunn.com/reyting-sonuclari?tarih=2016-10-31
    İlk 100 içinde yok :http://www.acunn.com/reyting-sonuclari?tarih=2016-11-07

Bunlara göre değerlendiriyorlar yoksa bende net bir bilgi sahibi değilim.

Derya Baykal tarzı programlar biraz klişe oldu artık. Ama armağan çağlayanı neredeyse hergün izliyorum 1 saat falan güzel ve farklı bir işleyişi var.

Dediğim gibi fikir iyi geliştirilmesi lazım bize 2010 da ki gibi FOX'un Lostu lazım Star'in prison break'i lazım!

• quote:

Derya Baykal tarzı programlar biraz klişe oldu artık. Ama armağan çağlayanı neredeyse hergün izliyorum 1 saat falan güzel ve farklı bir işleyişi var.

Dediğim gibi fikir iyi geliştirilmesi lazım bize 2010 da ki gibi FOX'un Lostu lazım Star'in prison break'i lazım!

Zaten Armağan Çağlayan'ın programından kanal çok şey bekliyormuş ancak reyting sonuçları ortada. Doğan grubu reytinglere bakar böyle devam ederse yayından kaldırırlar. Kanalda ilk 100'e girebilen tek program Kanıt dizisinin tekrarlarıymış, derya baykal nadiren 80-90, armağan çağlayan nadiren 90 - 95 seviyesinde gidiyormuş. Trt Çocuk kanalının bile ilk 25 içerisinde Heidi isimli programı varken ilk 100'e giremeyenler programlara doğan grubu fazla yaşama sansı vermez. Sonları iyi olur inşallah.

İnşallah hocam.

• Haydi hayırlı olsun keşke belgesel icerikli olsa

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.