Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.361
Cevap
41
Favori
106.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lemansky

Anladım hocam akserusar vs ekledik ama hiçbiri uyumlu değilmiş demek.

Atölye'den indirmek gereksiz. Sadece MP uyumlu modları kullanabilirsin
    https://forum.wotmp.com/forum/eklentiler-modlar-mp.144/
  • ilhan032 kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim beğendiklerim varmış ekleyim artık :)
  • Bilen varsa macOs için Multiplayer desteği geldimi uzun zamandır girmiyorumda.
  • Yeni kurdum sürümü de ayarladım ama sürüm hatalı diyor açmıyor ne yapabilirim.
  • Veteriner İst kullanıcısına yanıt
    staami açın oyunlarıma gelin ats yi sağ tıklayın ayarları seçin betalara gelin ve hiç bir betaya katılmayı seçin doğru sürüm iner
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

staami açın oyunlarıma gelin ats yi sağ tıklayın ayarları seçin betalara gelin ve hiç bir betaya katılmayı seçin doğru sürüm iner

bendeki sürüm o zaten ama launcher deki gösterne sürüm eski bir sürüm. 1,24 gibi bişey doğru sürümü göstermiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Oyun d de kayıtlı iken launcher c de kayıtlı farkeder mi?
    launcher sürümü kaç? yeni sürümse onu açınca güncelleme çıkması lazım sağ üstte

ekleme oyun d deyse olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Mayıs 2017; 1:23:37 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Bugün indirdim truckers mp den güncel o da
    oyun d de demişsin belki ondan olabilir launcher kurarken d deki oyunu gösterdin değil mi? şu linke bakmanı tavsiye ederimhttps://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-kurulum-rehberi.114/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 18 Mayıs 2017; 1:33:19 >
  • beyler ets2 için direksiyon var mı? g27 felan demeyin de kalp var :( şöyle ucuz oyunla uyumlu olsun kafi.
  • Yav ben oynuyorum ama. Bu multisinde sadece multi oyuncular mı var yapay zeka arabalar ve multisi olan yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt
    ne demek istediğin anlaşılmıyor mp de sen gibi insanlar var yapay zekalar sp de
    Hocam ama iste. Mp da trafik yogunlugu cok az. Sehirler arasi yolda karsilasirsan 3 4 kisi cikiyo karsina. Bombos yolda da suresim gelmiyor. O yuzden mp pek eglenceli gelmedi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ATS öyle maalesef kalabalık istiyorsan ets2 oynayacaksın ondanda kalabalık diye nefret edebilirsin çünkü insan gibi oynayan çok az Hollanda tarafında
    Hocam siz bana Ets de en kalabalik yeri soyleyin ordan ilerliyim de bana her turlu az gelir herhalde. Araya yapay zeka serpistirselermis keske :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    roterdam Duisburg-Calais yolu merak etme yapay zekadan beterleri var online de arabayı alan trol çıkıyor yola yanlış anlama tır değil bildiğin skoda araba
     ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 25 Aralık 2017; 0:13:15 >

• topalsolucan1905 T kullanıcısına yanıt
    ne için sordun anlamadım ats konusu bu ama ets alırsan oynarsın tabi dlc derken isteğe bağlı dlc ler harita genişleme dlc boya dlc aksesuar dlc dorse dlc diye gider
  • oyunu steamdan satın aldım zar zorda olsa bi truckers mp hesabı açtım , aktif ettim ve steam hesabımla ilişkilendirdim oyunu 2 saatten fazla da oynadım ama ets2 mp uygulamasını kurup girdiğimde söylendiği gibi truckers mp hesabımın nick name ini yazdım yanlış şifre veya hesap ismi dedi aynı şekilde steam hesap ismim ve şifremle de denedim yine aynı hatayı aldım google hesabımla bile denedim ama sonuç yine aynı ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can5663

oyunu steamdan satın aldım zar zorda olsa bi truckers mp hesabı açtım , aktif ettim ve steam hesabımla ilişkilendirdim oyunu 2 saatten fazla da oynadım ama ets2 mp uygulamasını kurup girdiğimde söylendiği gibi truckers mp hesabımın nick name ini yazdım yanlış şifre veya hesap ismi dedi aynı şekilde steam hesap ismim ve şifremle de denedim yine aynı hatayı aldım google hesabımla bile denedim ama sonuç yine aynı ne yapmalıyım?
    MP uygulamasını doğru kurup açınca solda ATS sağda ETS2 çıkıyorsa birde şifre ve e postanı metin belgesine yazıp kopyala ve oyuna girip ctrl artı V ile yapıştırıp dene çünkü o sayfada e posta yazarken bu işareti @ yazmıyor belki ondandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 4 Temmuz 2018; 0:34:1 >
  • Ben single oynadım hep bugüne kadar.Mp farkı ne daha mı zevkli nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.