Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ec1000

quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

http://g1203.hizliresim.com/v/f/3gzll.png dosya içerigine ait fotodur.

APK DOSYLARi

bu gönderdiğin program ve oyunlar telefon rootlu olunca mı çalışıyor, bu konuda biraz cahilim kusura bakmayın

yok yok root gerekmiyor :) rahatlıkla deneyebilirsin hepsini.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ec1000

quote:

http://g1203.hizliresim.com/v/f/3gzll.png dosya içerigine ait fotodur.

APK DOSYLARi

bu gönderdiğin program ve oyunlar telefon rootlu olunca mı çalışıyor, bu konuda biraz cahilim kusura bakmayın

yok yok root gerekmiyor :) rahatlıkla deneyebilirsin hepsini.

teşekkürler

• Bundan sonra bu konudan devam edicem ben de. Çünkü diğer konu resmen çöplüğe döndü ve çoluk çocukla uğraşılmıyor. Ayrıca o konunun sahibi konuyla hiç ilgilenmiyor bile...
  • Merhaba arkadaşlar ben de kısa bir araştırmadan sonra Cumartesi günü Atrix'imi aldım. Bu kadar hızlı ve donanımlı bir telefon beklemiyordum. İlk Android telefonum olmasına karşın hiç sıkıntı yaşamadım. Telefonun kullanımı çok kolay. Özellikle sesine hayran kaldım. Konuşma sesi olsun, müzik hoparlör sesi olsun yüksek ve çok net. Tek eksik radyosunun olmaması. İnternet radyoları da benim pek hoşuma gitmiyor. Önerebileceğiniz bir radyo programı gibi bir şey var mı? Bir de dahili hafızası oldukça yüksek. Hafıza kartı mutlaka almak gerekiyor mu ? Bu sayfayı hazırlayan arkadaşlara da çok teşekkürler...
  • dün atrix aldığım uzun bi mesaj içinde geçiyordu ama adım listede yok, beni de ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

quote:

Orijinalden alıntı: R0CKie

1 haftalık atrix kullanıcısıyım benide 69. sıraya eklersen sevinirim bu arada faydalı uygulamalar ve oyunlar paylaşalım bu konuda sıkıntı çekiyorum

Hocam isminiz kullanıcılar listesine ekledim 69. sırada

İlk mesajda program paketleri ve hangi program ne işe yarıyor hakkında bilgi var tabii herkesin ihtiyacı olan programlar değişeceğinden

orada istediğiniz program yok ise ne amaçla program istediğinizi belirtiniz elinde olan arkadaşta paylaşır.

telefonumuzun zil sesi çok güçlü müzikler çok güzel çalıyor benim telimde "Mustafa Ceceli- Ölüm bile ayıramaz bizi" çalıyor

isteyenler için yüklüyorum, kendim keserek yaptım

MUSTAFA CECELİ İNDİR
    http://s2.dosya.tc/server9/DrvIgU/MustafaCeceli.mp3.html
    Tıklamayın linki komple kopyalayıp tarayıcıya yapıştırın.

(Nasıl zil sesi yaparız bilmeyenler için; indirdiğimiz dosya mp3 formatındadır, bluetootla veya usb kablo ile
    dosyayı herhangi bir klasöre atıyoruz, telden dosya yöneticisiyle attığımız yerden dosyayı bulup tıklayın eğer telinizde
    farklı bir oynatıcı var ise hangisi ile çalacağınızı seçeceğiniz ekran gelir oradan "Bağlı Müzik Çalar" ı seçin
    yüklü değil ise direk çalmaya başlar çalarken durdurun müziği sol altta 4 kare olan tuşa basın bir menü çıkar ekranda
    "Diğer" seçeneğine tıklarsanız "Zil sesi olarak ayarla" seçeneği bu kadar.
    Elimden geldiğince anlaşılır anlattım gene de yapamayan olur ise belirtsin yardımcı oluruz.

Eyvallah 3 Gündür şarkıları nasıl zil sesi yapacağımı arıyordum.

Atrix kullanıcı listesine beni de ekleyin lütfen.

• Yaa ne karın ağrısıymış bu telefon arkadaş,3 gündür ilgilendim bi okuyayım dedim,içim şişti valla.
    Yıllar önce Nokia ile kavgalı olduğu için nokialar 700 TL fiyattan satılırken Siemens SX1 400 tl'ya inmişti,siyah renkli dokunmatik olmayan büyük ekranlı bu telefona bayılmıştım ,Symbian olduğundan çeşitli programlar yüklemiş,video,klip mp3 vs. dinlemiştim,kulaklığı bile süper kaliteli olup harika ses veriyordu,hafıza kartı bile vardı ve 2gb kabul ediyordu.Şimdi tam istediğim telefon bu diye 4 yıldır kullandığım Nokia n82'ye ve salak symbian'a veda edeyim bir android telefon alayım diye araştırmaya başladım.Sonunda fiyat ve performans açısından iyi olduğunu düşüdüğüm Atrix almaya karar vermiştim,sırf eski nostaljiye de gönderme yapayım diye,ama forumu okuyunca vazgeçtim.(M)atrix diyince güzel ama eski Atrix marka el kremini çağrıştıran ismi de çok itici geldi bana.
    Cem Yılmaz'ın Türkler uzayda skecinde olduğu gibi hani uzay gemisini sürekli ayarlamaya çalışanlara takıdlığı sahne var ya,yani bu telefon bir ayar tutmaz mı?
    Fabrikasyon ayarıyla kullanmak çok mu zor?Kişiselleştirelim derken içselleştirip bi tarafımızdan içimize girmese olmaz mı;)) Valla anladığım odur ki android varsa sorun var,aynı symbian gibi giderek çökecek,sonunda Bill Gates yeni windows mobile çıkararak bunu gömecek.
    Ben başka bir palforma sahip daha oturaklı bir telefon bakayım derdim sorun almak değil arkadaşlar,tüm emeği geçenlere teşekkür ederim...

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzaffer demir -- 13 Mart 2012; 17:06:32 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xmms

Telefonu almayı düşünüyorum. Tutunki root ettim. Unroot edince önceden root edildiği nerden anlaşılıyor?
    2. si wipe data factory reset yapınca root gitmiyor mu?
    Birde clockworkmod lu bootloder yada custom rom yükleyen var mı?Atrix 4g yazılımları yüklenebiliyor mu?
    Yurtdışından alan var mı? 530 liraya fln geliyor telefon.
    http://www.ebay.com/itm/NEW-UNLOCKED-MOTOROLA-ATRIX-4G-AT-T-16-GB-GSM-GLOBAL-MINT-5104-/190647450132?pt=Cell_Phones&hash=item2c63793a14

unroot ettikten sonra superuser explorer falan gider gitmesede kaldırırsın ondan sonra wipe data factory yaparsın o da için rahat etsin diye :) içinde bi dosya varmıs servisler özel bir yazılımla inceliyorlarmıs ama geçen bunu tartısması olmuştu her servis bunu dikkatle incelemiyor sıkıntı çekmezsin heralde.. zaten root etmeyi kafana koymuşsan garantiyi gözünden çıkarmısın demektir

An itibariyle galaxy s imi satıp aldım telefonu inşallah pişman olmam. Root konusuna gelince.Root yapma mantığını çözmek lazım. init.rc yada bir yere yazıyodur kesin root haklarını bunu xda dan araştıracağım. Sonuçta unroot ettikten sonra. Sisteme adb ile dosdan girip superuser haklarıyla dosya yazıp siliyorsun. Root yapmadan programın nede değişiklik yaptığını bulup değişiklik yapılan dosyaları yedekledik mi olay biter. Sonuçta garanti gitmez arkadaşlar.Herşeyin bir yolu yordamı bulunur. İleride kesin cwm yükleyeceğim mesala nandroid yapmak için.

Burda sormak istediğim bootloder yükleyen var mı clockworkmod lu?
    Partisyonları ext4 e çeviren var mı?

• bende hepsiburada.com'dan aldığım motorola atrix'e kavuştum.

fakat cihaz sim lock uyarısı nedeni ile açılmıyor. garanti felan durumunu gösterir belgede yok. var mı işten anlayan birileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VigneroN

Eyvallah 3 Gündür şarkıları nasıl zil sesi yapacağımı arıyordum.

Atrix kullanıcı listesine beni de ekleyin lütfen.

Rica ederim hocam amacımız yardımcı olmak, arada müzik indirilmiş diye bakıyordum indirilme sayısı 2 ydi dedim

herhalde kimseye yaramadı
    quote:

Orijinalden alıntı: egitek

dün atrix aldığım uzun bi mesaj içinde geçiyordu ama adım listede yok, beni de ekleyebilirsiniz.

hocam ben forumu takip ediyorum ve elimden geldiğimce eklemeye çalışıyorum da kim liste de kim değil

bilemem o yüzden ilk mesajada yazdım ismi olmayan arkadaşlar pm atarlar ise eklerim diye

Ekledim sizi de hayırlı olsun.

• Batarya konusunda kimse yorum eklememiş.
  • arkadaslar oyun ve programlar icin yardimci olabilirim... bende galaxy s satip atrix 4g sahibi olanlardanim ki aralarinda daglar taslar var oyunayipta kasan bi oyun pro olmadi yada video ... mukemmel suan ram 590 civari... ilk olarak herkese adw ex 3.3.56 versiyon pro oneriyim ram yemiyor stabil ve cok hizli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph1979

Batarya konusunda kimse yorum eklememiş.

Telefonu 3 gündür eşim ve ben kullanıyoruz. Ben root işleminden 3-4 çeşit roma kadar farklı arayüzler deneyerek yoğun olarak kurcalıyorum. Wifi açık sürekli facebook,tweeter,msn kullanımı günlük 2 saat telefon görüşmesi, 30 dakika skype ,oto ekran ışığında 1 gün kullanabiliyorum. Eşim günlük 1 saat telefon görüşmesi ve 3g sürekli açık, oto ekran ışığında 2. gününde ve şarj %40 seviyesinde şuan. Şarj olarak muhteşem diyebilirim 1940 mah batarya kapasitesinin hakkını veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joseph1979

Batarya konusunda kimse yorum eklememiş.

valla 1 gün rahat kurcalamadan kullandigimda bi günde %30 gitti 3g acikken sadece face mesenger kullandim... ama oyun wifi acikken 8 saat falan mesela zynga poker online ile
  • Diğer konuya da yazdım

Arkadaşlar benim en merak ettiğim husus internet tarayıcı performansı. İnceleme videolarından görebildiğim kadarıyla tarayıcıyı aşağı yukarı indirirken ve yakınlaştırma hareketlerinde takılmalar sezdim ya da bana öyle geldi.

Şu an elimde Galaxy wifi 5 var ve Samsung nasıl yapıyor bilmiyorum ama tarayıcısı kaymak gibi akıyor resmen. Hiç takılma yok. Aynı şekilde mağazalarda kullanma şansım oldu SGS2 de de tarayıcının akıcılığı mükemmel.

Bu cihazları tecrübe etmiş bir kullanıcı olarak Atrix'in tarayıcı performansı beni ne derece tatmin eder? Her iki markayı kullananlar cevaplarsa özellikle daha iyi olur. Yine de tüm atrix kullanıcılarından yardım bekliyorum bu hususta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzaffer demir

Yaa ne karın ağrısıymış bu telefon arkadaş,3 gündür ilgilendim bi okuyayım dedim,içim şişti valla.
    Yıllar önce Nokia ile kavgalı olduğu için nokialar 700 TL fiyattan satılırken Siemens SX1 400 tl'ya inmişti,siyah renkli dokunmatik olmayan büyük ekranlı bu telefona bayılmıştım ,Symbian olduğundan çeşitli programlar yüklemiş,video,klip mp3 vs. dinlemiştim,kulaklığı bile süper kaliteli olup harika ses veriyordu,hafıza kartı bile vardı ve 2gb kabul ediyordu.Şimdi tam istediğim telefon bu diye 4 yıldır kullandığım Nokia n82'ye ve salak symbian'a veda edeyim bir android telefon alayım diye araştırmaya başladım.Sonunda fiyat ve performans açısından iyi olduğunu düşüdüğüm Atrix almaya karar vermiştim,sırf eski nostaljiye de gönderme yapayım diye,ama forumu okuyunca vazgeçtim.(M)atrix diyince güzel ama eski Atrix marka el kremini çağrıştıran ismi de çok itici geldi bana.
    Cem Yılmaz'ın Türkler uzayda skecinde olduğu gibi hani uzay gemisini sürekli ayarlamaya çalışanlara takıdlığı sahne var ya,yani bu telefon bir ayar tutmaz mı?
    Fabrikasyon ayarıyla kullanmak çok mu zor?Kişiselleştirelim derken içselleştirip bi tarafımızdan içimize girmese olmaz mı;)) Valla anladığım odur ki android varsa sorun var,aynı symbian gibi giderek çökecek,sonunda Bill Gates yeni windows mobile çıkararak bunu gömecek.
    Ben başka bir palforma sahip daha oturaklı bir telefon bakayım derdim sorun almak değil arkadaşlar,tüm emeği geçenlere teşekkür ederim...

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR

Dostum sana Bada yı tavsiye edeyim o zaman sorunsuz kullanacaksan, 1.5 sene kullandım hiç sıkıntı çekmedim, ama android bir başka......

• 90'a da beni ekler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whipy

bende hepsiburada.com'dan aldığım motorola atrix'e kavuştum.

fakat cihaz sim lock uyarısı nedeni ile açılmıyor. garanti felan durumunu gösterir belgede yok. var mı işten anlayan birileri?

selamlar ;

cep telefonunuzun sim kilitsiz gelmesi gerekiyordu.Eğer ki 30 günü geçmediyse ki eminim daha yenidir, hemen hepsiburada.com ile iletişime geçerek değişim talep edin.Hepsiburada tarafsız bir satış politikası izlediği için hiçbir cihaz sim kilitli değil bkz: vodafone'un yaptığı telefonlar ya da t10 bile....

Dolayısıyla arayabilirsiniz, şikayet bırakabilirsiniz.Sim kilit çok can sıkıcıdır, root ister.uğraşmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Diğer konuya da yazdım

Arkadaşlar benim en merak ettiğim husus internet tarayıcı performansı. İnceleme videolarından görebildiğim kadarıyla tarayıcıyı aşağı yukarı indirirken ve yakınlaştırma hareketlerinde takılmalar sezdim ya da bana öyle geldi.

Şu an elimde Galaxy wifi 5 var ve Samsung nasıl yapıyor bilmiyorum ama tarayıcısı kaymak gibi akıyor resmen. Hiç takılma yok. Aynı şekilde mağazalarda kullanma şansım oldu SGS2 de de tarayıcının akıcılığı mükemmel.

Bu cihazları tecrübe etmiş bir kullanıcı olarak Atrix'in tarayıcı performansı beni ne derece tatmin eder? Her iki markayı kullananlar cevaplarsa özellikle daha iyi olur. Yine de tüm atrix kullanıcılarından yardım bekliyorum bu hususta...

ben galaxy s den sonra atrix kullanan biri olarak atrix s den çok çok iyi karsilastirmak bile sacma tarayiciya gelince ne galaxy s de ne atrixde orjinal tarayici kullanmadim. çunki çok yavas verilen destek az ben opera mobil tarayici kullaniyom suan ordan yaziyom. ama cozunurluk atrixde daha iyi buda önemli ölçüde detay veriyor. . . verilen en ufak nokta kadar seçimler bile kusursuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyl3r -- 13 Mart 2012; 20:39:55 >

• bu sorum var ya bu wallpaper (duvar kagidini ) dikey yapamiyormuyuz? okadar ugrastim beceremedim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.