Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rootlamayi bilmediğim için hâlâ eski sürüm devam ediyorum açıkçası bir tamirciye verip te yükseltmek kafamda var ama üşengeçlik ve unutkanlık birleşince böyle oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: needdy

Rootlamayi bilmediğim için hâlâ eski sürüm devam ediyorum açıkçası bir tamirciye verip te yükseltmek kafamda var ama üşengeçlik ve unutkanlık birleşince böyle oluyor

çk basit bir işlem için para vermenize değmez root en fazla 2 dknızı alır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Elimden geldiğince gene yardımcı olurum.

Ayrıca artık ATRİX için para iadesi yerine MOTO G yi veriyorlar bana para iadesi kararı çıkmıştı daha yatmadı hesabıma

ama nişanlımın telefonu için parça bekleniyordu bugün arayıp MOTO G teklif ettiler kabul ettim. Bakalım ne zaman gelecek.

Şimdi para iadesinde diretsem (tüketici hakem heyetine de başvuru yapmıştım 60 gündür serviste kesin para iadesi kararı çıkardı.) en az 7-8 ayda yatacak para

benim para iadesi kararı verileli 2.5 ay oldu daha yatacak. O yüzden MOTO G açmadan satarsam en azından paraya hemen çevirmiş olurum.

Hangi sorunlarda para iadesi oluyor.
    Kendi kendine kapanıp açılma, ekranın bazı yerlerinde dokunmatiğin kesintili çalışması gibi sorunlar var. Bu sorunlar yeterli mi iade almak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Elimden geldiğince gene yardımcı olurum.

Ayrıca artık ATRİX için para iadesi yerine MOTO G yi veriyorlar bana para iadesi kararı çıkmıştı daha yatmadı hesabıma

ama nişanlımın telefonu için parça bekleniyordu bugün arayıp MOTO G teklif ettiler kabul ettim. Bakalım ne zaman gelecek.

Şimdi para iadesinde diretsem (tüketici hakem heyetine de başvuru yapmıştım 60 gündür serviste kesin para iadesi kararı çıkardı.) en az 7-8 ayda yatacak para

benim para iadesi kararı verileli 2.5 ay oldu daha yatacak. O yüzden MOTO G açmadan satarsam en azından paraya hemen çevirmiş olurum.

Hangi sorunlarda para iadesi oluyor.
    Kendi kendine kapanıp açılma, ekranın bazı yerlerinde dokunmatiğin kesintili çalışması gibi sorunlar var. Bu sorunlar yeterli mi iade almak için?

Ekran sorunu yeterli ancak ille de para iadesi olacak diye bir şey yok ellerinde şuan sıfır telefon var onu yolluyorlar.

• Benim telefon arada bir kendiliğinden kapanıyor. Telefon cebimde, birilerinden arama bekliyorum saatler geçiyor, telefona bir bakıyorum pin istiyor. Kapanmış meğerse. Bu durum haftada 1 kere oluyordur ya da olmuyordur. Ben bu tip bir şikayet sebebiyle tamire göndersem adamlar benim şikayetimin doğru olup olmadığını nasıl tespit edecekler? Telefon kendilerindeyken kapanmazsa sorun yok diyip geri gönderme durumu olmaz mı?
  • aynısı bende de var malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitrocay

Benim telefon arada bir kendiliğinden kapanıyor. Telefon cebimde, birilerinden arama bekliyorum saatler geçiyor, telefona bir bakıyorum pin istiyor. Kapanmış meğerse. Bu durum haftada 1 kere oluyordur ya da olmuyordur. Ben bu tip bir şikayet sebebiyle tamire göndersem adamlar benim şikayetimin doğru olup olmadığını nasıl tespit edecekler? Telefon kendilerindeyken kapanmazsa sorun yok diyip geri gönderme durumu olmaz mı?

Parmak izi çalışıyor mu, kulaklık girişi çalışıyor mu bi kontrol edin. Bunlar da varsa hemen gönderin. Yoksa bile biraz daha bekleyip bu reset sorununun ilerlemesini bekleyin ve gönderin.
  • Selam arkadaşlar;
    atrixin şu ana kadar çıkmış tüm kernel ve romlarının olduğu bir link vardı önceden oradan takip ediyordum. şimdi linki hatırlamıyorum. xda'da aradım baya ama gözlerim şişt, var mı bilgisi olan. 4.4 kitkat gelmiş 3.x kernelinde son halini bulmam lazım bulamadım.
  • ArkadaŞLAR LÜTFEN YARDIM, moto atrix orjinal 2.36 android sürümünde ORGANIC adlı zil sesi gerekli, lütfen paylaşırmısınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

denediğim ve çalıştığına %100 emin olduğum 3d atrix oyunları kendim upload ettim 190mb boyutundadır.

[size=4]İNDİR

1)9mm
    2)C.H.A.O.S
    3)CS Portable
    4)Dead Space
    5)Grand_Theft_Auto_III
    6)Modern Combat 3 Fallen Nation
    7)Monster Madness Grave Danger [ THD ]
    8)Real Racing 2
    9)Riptide_GP
    10)ROC
    11)Shadowgun The Leftover[THD]
    12)SiegeCraft [THD]

yıllar geçmiş ama emeğe saygı.. telefonumu ikinci el olarak bugün aldım.. yıl olmuş 2016... teşekkürler..

• Motorola Atrix kullanan arkadaşlar eski atriximin kutusu, hd şarj doku ve ve kutu içi evrakları ihtiyacı olan arkadaşa verilecektir. Bursa içi elden teslim diğer illere kargo alıcıya ait olmak üzere gönderebilirim. Başka hiçbir ücret talep etmiyorum. İsteyenler pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz.Saygılar.

• Arkadaşlar, telefonum ekran desenini giremiyorum ekranın bazı yerleri algılamadığı yerleri var.telefonuma ulaşmam lazım rehber ve fotoğraflar için.Clenear diye bi program var, ondan olduğunu tahmin ediyoruz. Programı nasıl kaldırabilirim.. Bi yardımcı olursanız bu mübarek günde ducım olursunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedec46 -- 30 Haziran 2016; 13:58:05 >
  • merhaba arkadaşlar konuyu hortlatarak devam ediyorum atrixi dock ile kullanıyorum ve flash bellek vs bağlayabiliyorum (dock ile otg desteğinde sıkıntı yok) ama joystick bağladığımda tepki vermiyor menüyüde kontrol edemiyorum emulatörleride. konu hakkında bilgisi olan yardım edebilecek olan var mı? bu arada telefon rootlu ve 5.0.2 rom var.
  • güzel günlerin cihazı : ) 2012 gibi almıştım
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.