Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
38
Favori
147.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dosyalar için teşekkürler..
    Ekran korucuyu hızlı olsun diye için sahibinden.com deki üründen sipariş verdim fakat memnun değilim.
    ebay.com daha iyi sini gören alan varmı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Söz Verdiğim Oyun Paketi Geldi, Oyunların çok büyük bir kısmını denedim ama malumunuz bu kadar çok oyunun hepsini tek tek indiremedim, o kadar yerim dahi yok telefonda. Aralarında 4-5 Tane çalışmayan çıkabilir umarım kızmazsınız bana. Denediklerimin yanına + işareti koydum. Çalışmayanları tespit ederseniz uyumlu olanlarını bulmaya çalışırım ve bu derleme tamamen bana aittir. Lisans sorunu yok gönül rahatlığı ile oynayın. Umarım beğenirsiniz, konuyu anasayfaya alırsak sevinirim.

Oyun Listesi

Modern Combat 3: Fallen Nation HD +
    Modern Combat 2 : Black Pesagus HD
    9mm HD
    N.O.V.A 2 / Near Orbit Vanguard Alliance 2 HD
    N.O.V.A / Near Orbit Vanguard Alliance
    Brothers In Arms® 2 Global Front HD
    Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ HD
    Shadow Guardian HD
    Backstab HD
    Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD +
    Gangstar: Miami Vindication HD +
    Gangstar: West Coast Hustle HD
    Dungeon Hunter 2 HD
    Asphalt 6: Adrenaline HD +
    GT Racing: Motor Academy HD +
    Tom Clancy's H.A.W.X HD
    Real Football 2012 HD +
    Let's Golf! 3 HD +
    Spider-Man: Total Mayhem HD
    Grand Theft Auto III HD +
    Real Racing 2 HD +
    Shadowgun HD +

http://www.sendspace.com/file/wl49zr linkte bekleme vs. yok, "Click here to start download from sendspace" diyerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

tesekurler a6 Adrenalin calismiyo atrixde sanirim +koymussun ! ! !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

quote:

Söz Verdiğim Oyun Paketi Geldi, Oyunların çok büyük bir kısmını denedim ama malumunuz bu kadar çok oyunun hepsini tek tek indiremedim, o kadar yerim dahi yok telefonda. Aralarında 4-5 Tane çalışmayan çıkabilir umarım kızmazsınız bana. Denediklerimin yanına + işareti koydum. Çalışmayanları tespit ederseniz uyumlu olanlarını bulmaya çalışırım ve bu derleme tamamen bana aittir. Lisans sorunu yok gönül rahatlığı ile oynayın. Umarım beğenirsiniz, konuyu anasayfaya alırsak sevinirim.

Oyun Listesi

9mm HD
    Shadow Guardian HD
    Backstab HD
    Dungeon Hunter 2 HD
    Tom Clancy's H.A.W.X HD
    Real Football 2012 HD +
    Let's Golf! 3 HD +
    Real Racing 2 HD +
    Shadowgun HD +

http://www.sendspace.com/file/wl49zr linkte bekleme vs. yok, "Click here to start download from sendspace" diyerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

tesekurler a6 Adrenalin calismiyo atrixde sanirim +koymussun ! ! !

Sondaki 3 tane ünlem ne onu anlayamadım hocam, sert imlalara gerek yok Ben oynuyorum, cihazınız veya yazılımınızla ilgili bir sorun olabilir, nerde hata alıyorsunuz siz ?

• asphalt 6 da görüntüler nasıl? ağaçlar kare kare mi, kullandığın araç görünüyor mu?
  • arkadaşlar bir konuda yardım istiyorum gelen aramalarda kişi fotoğrafının tam ekran olmasını istiyorum.Bir kaç program denedim ama istediğimi bulamadım.Fullscren caller id yi denedim ama fotograf net olmuyo çok kötü görünüyo.Marketten başka bir tane buldum bu seferde arama geldiğinde hat gidip gelmeye başladı.Kullanışlı foto kalitesini bozmayan bir program önerisi olan varsa çok sevinirim.
  • quote:

Oyun Listesi

9mm HD
    Shadow Guardian HD
    Backstab HD
    Dungeon Hunter 2 HD
    Tom Clancy's H.A.W.X HD
    Real Football 2012 HD +
    Let's Golf! 3 HD +
    Real Racing 2 HD +
    Shadowgun HD +

Dosyalar için teşekkürler.

• arkadaslar belki ayni sorunu yasayan vardir diye yazmak istedim.Telefon bugun sabahtan beri her gelen aramada resetliyordu.sorunun caller id vb programlardan kaynaklandigini dusunerek hepsini sildim ama sorun cozulmedi tam hard reset atacaktimki bugun yaptigim bi degisiklik aklima geldi.Bugun sabah bi program araciligiyla bir mp3 indirmistim ve zil sesi yapmistim bir ihtimal dedim ve zil sesimi degistirdim ve cok sukur telefonum normale dondu.
  • Cihazin sesi nasıl hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: sabuncu

Cihazin sesi nasıl hocam?

Sordugunuz kalite gorusme mi muzik oynatma sesi mi bilmiyorum ikisi icin de soyleyebilirim ki berrak bir ses veriyor cihaz. Hele ki dandik muzikler degil de kaliteli bir muzik dinlerseniz daha farkli oluyor. (320 kbps ya da Flac) Kulaklik sesi de gayet guzel, Poweramp muzik programi ile Ekolayzir secenekleri mevcut bolca.
  • Ya simdi soyle başlayayım konuya

Toplumda genelde samsung Nokia Apple sonra bunun gibi firma fanatikligi yapan kesimler var o yüzden motorola pek tutulan bir cihaz değil Türkiye'de kanımca 800 lira galiba telefon ayrıca ben dış sesi sormak istemiştim bir ara telefon hastalığın vardı farklı bir sey olmasını her zaman istediğim icin. Gözüme bu geldi neyse

• quote:

Orijinalden alıntı: sabuncu

Ya simdi soyle başlayayım konuya

Toplumda genelde samsung Nokia Apple sonra bunun gibi firma fanatikligi yapan kesimler var o yüzden motorola pek tutulan bir cihaz değil Türkiye'de kanımca 800 lira galiba telefon ayrıca ben dış sesi sormak istemiştim bir ara telefon hastalığın vardı farklı bir sey olmasını her zaman istediğim icin. Gözüme bu geldi neyse

Motorolanin Turkiye piyasasindan bir sure uzak kalmis olmasi onu kotu kilmamali hocam, cift çekirdek islemci, 16Gb dahili hafiza, 1Gb ram, 870Tl sifir fiyati, bu fiyata daha iyisi yok
  • evet sonunda 99 cente sorunsuz asphalt 6 sahibi oldum. günlerdir internetden arayıp vakit kaybedeceğime önceden alsaymışım keşke...
  • Bu telefonda find my phone gibi bir özellik var mi? İnternet üzerinden erişebilecegimiz bi site online depolama alani falan var midir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrakc

Bu telefonda find my phone gibi bir özellik var mi? İnternet üzerinden erişebilecegimiz bi site online depolama alani falan var midir acaba ?

Online depolama için dropbox kullanabilirsiniz.
  • 3 gün boyunca telefonun sadece temel özelliklerini(mesajlaşma,alo) kullanarak bugün 3. günümdeyim ve telefonu az önce şarja taktım.

Ya ben bu telefonu yerim ya yerimmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

3 gün boyunca telefonun sadece temel özelliklerini(mesajlaşma,alo) kullanarak bugün 3. günümdeyim ve telefonu az önce şarja taktım.

Her türlü yoğun kullanımda 24 saat gidiyordu, iki gündür az kullanıyorum ve tüm titreşimleri de kapattım ama arkada çalışan bir kaç uygulamam var 32 saate yakın dayandı şarj.

Bir de aklıma takılan birşey var. Batarya üzerinde 1960 mı ne küsür görünüyor mAh olarak ama telefonda 1880. Acaba yazılımsal olarak bir kısıtlama mı var, kalibrasyon mı gerekiyor. Var mı bilgisi olan?

• Kullanan arkadaşlara soru:
    Karşılaştığınız kronik bir sıkıntı varmı telefonla alakalı. Yada "şöyle olsaydı daha iyi olurdu" diyebileceğiniz bir özellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyaktas

quote:

Orijinalden alıntı: darbelux

3 gün boyunca telefonun sadece temel özelliklerini(mesajlaşma,alo) kullanarak bugün 3. günümdeyim ve telefonu az önce şarja taktım.

Her türlü yoğun kullanımda 24 saat gidiyordu, iki gündür az kullanıyorum ve tüm titreşimleri de kapattım ama arkada çalışan bir kaç uygulamam var 32 saate yakın dayandı şarj.

Bir de aklıma takılan birşey var. Batarya üzerinde 1960 mı ne küsür görünüyor mAh olarak ama telefonda 1880. Acaba yazılımsal olarak bir kısıtlama mı var, kalibrasyon mı gerekiyor. Var mı bilgisi olan?

bataryada 1930/1880 yazıyor ben bundan şunu çıkarttım tepe değeri 1930 iken nominal değer 1880mah sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: joseph1979

Kullanan arkadaşlara soru:
    Karşılaştığınız kronik bir sıkıntı varmı telefonla alakalı. Yada "şöyle olsaydı daha iyi olurdu" diyebileceğiniz bir özellik.

arka kapak köşelerden gıcırdıyor. iş yerinde 4 arkadaş aldık teleondan, hepimizin telefonlarının arka kapağı biraz farklı. kimi hiç gıcırdamazsan, kimi çok gıcırdıyor. ayrıca aynı menü ve aydınlık ayarında bütün telefonların renk tonu farklıydı. kimisi daha parlakken kimisi daha sönüktü...
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.