Şimdi Ara

Atomic Blonde (2017) | Charlize Theron - James McAvoy (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kişisel görüşüm filmin çok fazla dişisel olacağı yönünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

Kişisel görüşüm filmin çok fazla dişisel olacağı yönünde.

Charlize Theron, Sofia Boutella var. Bir zahmet olsun.
  • Sarışın Bomba

• Bu film izlenir kesinlikle, Malum sahne iyiymiş be

• Charlize Theron, James McAvoy akıyor akıyor.
  • Gideceğim bu filme bir aksilik olmazsa. John Wick 2 sinemada çok iyi olmuştu silah sesleri malum John Wick 3'de birleşir filmler bence.
  • Charlize Theron tanrıçamısın beee

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Charlize Theron tanrıçamısın beee

Nicki Charlize Theron Aşkım olarak değiştir.

• John Wick'in bir tık altı olmuş galiba.

Rotten Tomatoes: 78

Metacritic: 68

IMDb: 7.3

• Film Türkiye'de bugün vizyona giriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailerı ilk izlediğimde aklıma direk johny wick geldi.Bir baktım ki yönetmenleri aynıymış.İyi bari yapmışlar johny wick evrenine de bağlasınlar hem 3. filmde charlize theronda oynar fena mı olur.Şaka maka adamlar marvel,dc sinematik evreni gibi johny wick sinematik evreni kurmaya kararlılar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victor zsasz -- 27 Temmuz 2017; 4:15:30 >
  • bu kadın yaşlanmıyor
  • Charlize Theron gerçekten çok çok güzel bir oyuncu.Fragmanı izledim performansı da çok iyi duruyor.Ama filmde ortalama bir aksiyon filmi havası sezdim.Torrent den indirilecekler listesinde.
  • saçma sapan bir filme benziyor izlemeye değer mi bilemiyorum. aksiyon sahnelerinin çekim planları fazlasıyla klişe( çoğu filmdeki gibi). hikaye de pek ilgimi çekmedi.

• müzikleri sayesinde öne çıkan sıradan bir "süper ajan" filmi. kahramanımız yine imkansızı başarır, bir türlü ölmez hatta yaralanmaz. bu kadar işinin ve ciddiyetin arasında ara ara espriler yapar, ukala ve kinayelidir. charlize theron'un içinde bulunduğu tek beğendiğim iş şeytan'ın avukatı o da ilk filmlerinden biri sonra birbirinden kötü filmler seçti bunun da farklı olacağını sanmam; görsellik, bol dövüş, biraz sinamatografi bolca müzikle doldurulmuş boş bir film izlenimi veriyor.
  • Cinemaximumun epostasında filmin türkçe adını gördüm. Süper olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film IMAX'e geliyor

• Filmi izleyen varsa yorum yapabilir mi? Gitmek istiyorum ama film hakkında hiç yorum olmadığı için kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Filmi izleyen varsa yorum yapabilir mi? Gitmek istiyorum ama film hakkında hiç yorum olmadığı için kararsızım

Filmin konusu spagetti misali fazla uzamış, bazı yerleri sıkıcı olabiliyor fakat aksiyon sahneleri 10 numara olmuş. Ayrıca filmin renk paleti biraz tuhaf. Fazla karanlık ve puslu geldi bana. Sanırım o yılları yansıttığı için bu yüzden herkese hitap etmeyebilir. Bir John Wick beklemeyin fakat boş zamanınızda izleyebilirsiniz.
  • Filmi bugün izledim. Hikaye anlatılırken Berlin duvarı ve soğuk savaş ile ilgili gereksiz çok fazla detay anlatılıyor. Ve filmin hikayesinin berlin olayıyla bağlantısı tam kurulamamış. O kısımlarda anlatılan bilgiler havada kalıyor. Sorgu sahneleri kesinlikle saçma olmuş. Sürekli flashback yapılıp sorguya geri dönülüyor ve film karışıyor. Bi süre sonra kimin kim için çalıştığını karıştırıyorsunuz.

Filmde her sahnede vintage havası var. Renk paleti ve görüntü kontrastı 80'leri yansıtıyor. Sadece spreyli yazıların olduğu yerler filmin vintage havasına göre modern kaçmış, uyumsuz olmuş. (3 hafta sonra, doğu berlin vs. gibi bilgilerin olduğu yazıalr)

Charlize Theron ve Sofia Boutella çok iyi oynamışlar. Filmden önce çok fazla lezbiyen sahnesi var millet salone terketti şeklinde yazılar okudum ama toplasan 3 kısa sahne dışında film gayet normaldi. Arkadaşlarla rahatlıkla izlenebilir.

Aksiyon sahnelerinin neredeyse tamamında dublör kullanılmamış. Bunun etkisini filmde görüyoruz. Gerçekten dövüşüyorlar Filmin sonuna doğru charlize theron, bi çare kalıyor.

Sinemada izlenir mi? Bu film kesinlikle sinemada izlenmeli. Evde tvde yada laptopta izleyip zevk alacağınız bir film değil. Evet izlediğim en iyi film değil ama sinema sanatı bu tip filmler için var. Çekim açıları, aksiyon sahneleri ve vintage havasıyla sinema sanatının hakkını veriyor. Filmin müzikleri de çok güzel.

Puanlama için eğer 10/10'a tarihin en iyi filmi 6/10 için de ben bunu evde izler ve keyifli vakit geçirim dersek bu film kesinlikle 7.5/10'u hakediyor. Gittim ve geçirdiğim vakitten keyif aldım. Şuan vizyonda olan Dunkirk, Valerian ve Atomic Blonde arasında seçim yapacak olsam Atomic Blonde'u seçerim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.