Şimdi Ara

Atlantic Fort'ın sizlere ihtiyacı var. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkeyi kolay yönetim için doğu ve bati olarak ikiye ayir,haula doğu haula ve falcon düzlüğünü içeren doğu bölgesine beni vali tayin et sayın başkan kısa surede bölgede refah ve istihdamı saglayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Akil hastanesi de acin topunuza lazim.

Başkan bunu da al zindana at ülkemize komutanlarimiza yöneticilerimiz hakaret ediyor askerleeeeer

• quote:

Orijinalden alıntı: psikonick

Ülkeyi kolay yönetim için doğu ve bati olarak ikiye ayir,haula doğu haula ve falcon düzlüğünü içeren doğu bölgesine beni vali tayin et sayın başkan kısa surede bölgede refah ve istihdamı saglayacagim

Ülkemiz Gayet Yeterli bir şekilde Yürütülmektedir. Öneriniz Meclis Üyelerimiz Tarafından reddedilmiştir. Dilerseniz Farklı bir görev yerinde size ayarlayabilirz.

@Nichole

Meclisin Çıkardığı Kanuna Göre Devlet Yetkililerine Hakaret ve Konu Gidişatını Engellemek Sebebi ile sınırsız zindana atıldın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autopilot -- 6 Haziran 2015; 10:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

quote:

Ülkeyi kolay yönetim için doğu ve bati olarak ikiye ayir,haula doğu haula ve falcon düzlüğünü içeren doğu bölgesine beni vali tayin et sayın başkan kısa surede bölgede refah ve istihdamı saglayacagim

Ülkemiz Gayet Yeterli bir şekilde Yürütülmektedir. Öneriniz Meclis Üyelerimiz Tarafından reddedilmiştir. Dilerseniz Farklı bir görev yerinde size ayarlayabilirz.

@Nichole

Meclisin Çıkardığı Kanuna Göre Devlet Yetkililerine Hakaret ve Konu Gidişatını Engellemek Sebebi ile sınırsız zindana atıldın!

Özel kuvvetler kurmak için yetki istiyorum
    İstihbarat teşkilatı ile ordu arasında ekstra gizli yuksek eğitimli operasyon birlikleri devletin en üst savunma birimleri
    Teröristlerin arasına katılmış 10 kuuvvetimiz şimdiden bulunmakta

• quote:

quote:

quote:

@Nichole

İstihbarat teşkilatı ile ordu arasında ekstra gizli yuksek eğitimli operasyon birlikleri devletin en üst savunma birimleri

Talebiniz Reddedilmiştir.Darbe Planlayıcısı Olduğunuz Hakkında İstihbarat Geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hederahelix

Sniper olarak yaz beni

Atlantic Fort Büyük Kurtuluş Ordusuna Hoş Geldin! Kıdemli Keskin Nişancı Olarak Batı Fints Sahili Askeri Üssüne Tağinin Çıktı! Atlantic Fort Ordonat Dairesi Tarafından Accuracy International Arctic Warfare Keskin Nişancı Silaı Tarafına Tahis Edilmiştir! İyi Günlerde Kullan.

Atlantic Fort'ın sizlere ihtiyacı var.

@Micheal Corleone

Sayın İblis Avcısı Atlantic Forta Hoş Geldiniz! Atlantic Fort Ordonat Dairesei Tarafından İblis Avıcısı Ekipmanların tarafına tahsis edilmiştir! Kolay Gelsin!

Colt için teşekkürler.Yakında Lucifer'ı öldüreceğim.İyi günler.

• Yaz Tankçı birliği
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@Nichole

Talebiniz Reddedilmiştir.Darbe Planlayıcısı Olduğunuz Hakkında İstihbarat Geldi.

Elimdeki paralı askerler ve eski askeri silah uçak ve mühimmatları aktarabilirim sadece sinirin biraz ilerisinde baskan

• Ülkenin büyücüsü(şifacı) olabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Kesha- -- 6 Haziran 2015; 11:13:09 >
  • Anti altantic fort olabilirmiyim , eşşekçi yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kesha-

Ülkenin cadısı olabilir miyim?

Tabiki Hemen Ekliyorum.

@Cpt. MacMillan
    Komutanım! Atlantic Fort Büyük Kurtuluş Ordusuna Hoş Geldiniz! Sizi Ekledim. Dağlık Bölgelerdeki Askeri Harekatlar Düzenlemenizi Öneriyorum.

@psikonick
    Talebiniz Reddedilmiştir. Sadece Sivil Görev Yapabilirsiniz. Ülkemiz Askeri Silah Konusunda Son Teknoloji Uçaklar Kullanamktadır. SU Serisi Rus Uçaklarımız Sınır ve Devriye Görevindedirler.

@Micheal Corleone

Önemli Değil. Göreviniz Sırasında Her Türlü İhtiyacınızı Bana Belirterek Karşılayabiliriz.

Amerika Birleşik Devletleri Northrop grumman Uçak Firması İle İmzaladığımız Protokolde RQ-4 Global Hawk İnsansız Hava aracından 100 Adeti İçin Sipariş Verilmiş Ve Teslimatı Bu Sabah Yapılmıştır.

İnsansız Hava araçlarının 50 Tanesi Atlantic Fort Puna Hava Üssüne Sevkedilmiş Kalan 50 taneden 25 taneside Haula Havaalanına Sevk Edilmiştir. Kalan 25 ise Falcon Düzlüğünde Bulunan Çok Amaçlı Havaalanına Yönlendirilmiştir. 24 Saat Aktif Sınır İzlemesi Yapılmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autopilot -- 6 Haziran 2015; 11:19:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorozuya Gin-chan

Anti altantic fort olabilirmiyim , eşşekçi yani

Terörist Liderimi?

Ayrıca Rusya İle Yapılan Görüşmelerde Rus Devletinin 10 Tane T-90 Ağır zırhlı Savaş Tankı Hediye Etmiştir.

Tankın 5i Fints Sahilindeki Askeri Üsse Kalan 5 ise Falcon Düzlüğündeki Karakola Yönlendirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autopilot -- 6 Haziran 2015; 11:27:30 >

• Fyrone Dağlarının güney kısmının tepesinde kurulacak olan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nin Yönetici'si olmak istiyorum. Birimimizin yanına bir lojman kurulmasını istemekle birlikte Falcon Düzluğü bölgesine bir şehir merkezi kurmanızı tavsiye edip birimimiz ile merkez arasında bir teleferik hattının bulunmasını şiddetle öneriyorum. Teşkilatımız için gereken çalışanlar (var olduğunu varsayalım) hali hazırda bulunmakta iken yönetici kadromuz eksik. Bu yüzden gerekli elemanları ek olarak dilekçeye eklemiş bulunmaktayım.

Ek:
    1 Yönetici (naçizane ben oluyorum)
    2 Yönetici Yardımcısı
    1 Genel Sekreter (aynı zamanda Yönetici Vekili)
    1 Strateji ve Politika Uygulamaları Başdanışmanı
    2 SPU Danışmanı
    1 Denetçi
    1 Başmühendis
    1 Mali İşler Müdürü
    1 Başbilimadamı
    1 Başteknolog
    1 Sağlık ve Tıp Müdürü
    1 Güvenlik ve Misyon Güvencesi Müdürü

• Aynen tatatatata

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

Fyrone Dağlarının güney kısmının tepesinde kurulacak olan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nin Yönetici'si olmak istiyorum. Birimimizin yanına bir lojman kurulmasını istemekle birlikte Falcon Düzluğü bölgesine bir şehir merkezi kurmanızı tavsiye edip birimimiz ile merkez arasında bir teleferik hattının bulunmasını şiddetle öneriyorum. Teşkilatımız için gereken çalışanlar (var olduğunu varsayalım) hali hazırda bulunmakta iken yönetici kadromuz eksik. Bu yüzden gerekli elemanları ek olarak dilekçeye eklemiş bulunmaktayım.

Ek:
    2 Yönetici Yardımcısı
    2 SPU Danışmanı
    1 Denetçi
    1 Başmühendis
    1 Mali İşler Müdürü
    1 Başbilimadamı
    1 Başteknolog
    1 Sağlık ve Tıp Müdürü

Projeniz Onaylanmıştır! Uzay Dairesinin Her Türlü Masrafı Örtülü Ödenek Olarak Devlet Tarafından Karşılanacaktır. Haritada Yapılacak Güncelleştirmeler 1 saate Kadar Yapılacaktır. Projelerinizde başarılar dilerim.

• komutanlara ekle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

Fyrone Dağlarının güney kısmının tepesinde kurulacak olan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'nin Yönetici'si olmak istiyorum. Birimimizin yanına bir lojman kurulmasını istemekle birlikte Falcon Düzluğü bölgesine bir şehir merkezi kurmanızı tavsiye edip birimimiz ile merkez arasında bir teleferik hattının bulunmasını şiddetle öneriyorum. Teşkilatımız için gereken çalışanlar (var olduğunu varsayalım) hali hazırda bulunmakta iken yönetici kadromuz eksik. Bu yüzden gerekli elemanları ek olarak dilekçeye eklemiş bulunmaktayım.

Ek:
    2 Yönetici Yardımcısı
    2 SPU Danışmanı
    1 Denetçi
    1 Başmühendis
    1 Mali İşler Müdürü
    1 Başbilimadamı
    1 Başteknolog
    1 Sağlık ve Tıp Müdürü

Projeniz Onaylanmıştır! Uzay Dairesinin Her Türlü Masrafı Örtülü Ödenek Olarak Devlet Tarafından Karşılanacaktır. Haritada Yapılacak Güncelleştirmeler 1 saate Kadar Yapılacaktır. Projelerinizde başarılar dilerim.

Teşekkürler! Atlantic Fort için her zaman en iyisi!

• Altay tankaları veya ABD yapımı M1 abrams ları da envantere katalım. :) bence.
  • İşte bu, Forumun olmazxsa olmazı ülke kuruyoruz konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

komutanlara ekle

Komutanlık Belirtmeniz Gerekmektedir.

@Cpt. Price

Ordumuzdaki Envanter Sayısının Artması İçin Hertürlü Ödenek Hazırlanacaktır. Sadece Gerekli Alım Miktarını Belirtin.

@Nipalensis

Uzay Dairesi Ve Telefrik hattı eklenmiştir. Lütfen Diğer Dünyalarla iletişim kuracak bir uydu çalışması başlatın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.