Şimdi Ara

Atlantic Fort'ın sizlere ihtiyacı var. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende benden boş insanların olabileceğini hiç düşünmüyordum ama gözlerim yaşardı şu an resmen gurur duyuyorum sizlerle
  • Milliyetçi fort partisi kurucu ve genel başkanı yaz siyaset zamanı geldi ülkede madem demokrasi dediniz parti kurma hakkimiz var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillDre

quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

komutanlara ekle

Komutanlık Belirtmeniz Gerekmektedir.

@Cpt. Price

Ordumuzdaki Envanter Sayısının Artması İçin Hertürlü Ödenek Hazırlanacaktır. Sadece Gerekli Alım Miktarını Belirtin.

@Nipalensis

Uzay Dairesi Ve Telefrik hattı eklenmiştir. Lütfen Diğer Dünyalarla iletişim kuracak bir uydu çalışması başlatın.

özel kuvvetler komutanı yaz la

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

komutanlara ekle

Komutanlık Belirtmeniz Gerekmektedir.

@Cpt. Price

Ordumuzdaki Envanter Sayısının Artması İçin Hertürlü Ödenek Hazırlanacaktır. Sadece Gerekli Alım Miktarını Belirtin.

@Nipalensis

Uzay Dairesi Ve Telefrik hattı eklenmiştir. Lütfen Diğer Dünyalarla iletişim kuracak bir uydu çalışması başlatın.

Milliyetçi fort partisi kurucu ve genel başkanı yaz siyaset zamanı geldi ülkede madem demokrasi dediniz parti kurma hakkimiz var

• quote:

Orijinalden alıntı: psikonick

Milliyetçi fort partisi kurucu ve genel başkanı yaz siyaset zamanı geldi ülkede madem demokrasi dediniz parti kurma hakkimiz var

Tabiki. Adli Sicil Kaydı,4 Adet Vesikalık ve Gizli Servisten Temiz raporu ile meclisimize başvurabilirsiniz... Bu Belgeleri Özel Mesaj Yolu İle Talep Edebilirsiniz.
    @psikonick

Atlantic Fort'ın sizlere ihtiyacı var.

@exclbr
    Komutanım! Atlantic Forta Hoş Geldiniz! Atlantic Fort Ordonat Dairesi Tarafından Tarafınıza Bir Adet UH60 Special Operations Copter Model Helikopter Tahsis Edilmiştir.!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Autopilot -- 6 Haziran 2015; 13:14:48 >

• Profesyonel Simülatör pilotuyum artık gerçek uçağa geçmenin vakti geldi. Hava kuvvetlerinin başına Geçmek istiyorum 😎

• Beni Ülkenin Bayandan Sorumlu Bakanı Yaparmısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musaemirsen -- 6 Haziran 2015; 14:03:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krznys

Profesyonel Simülatör pilotuyum artık gerçek uçağa geçmenin vakti geldi. Hava kuvvetlerinin başına Geçmek istiyorum 😎

Malesef O Görev Doludur.

-LaHeL (Atlantic Fort Hava Kuvvetleri Komutanı)
  • 1. Ana jet üssü komutanı olmak istiyorum. Üsse 40 adet f-35 5 adet Airbus A400 M nakliye uçağı 25 adet kobra tipi 15 adet de Sikorsky tipi helikopter istiyorum. Ayrıca 5 insansız hava aracının üssüme özel olarak tahsis edilmesini istiyorum. Pilot kontenjanında artırıma gitmeyi naçizane fikrim olarak kabul edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krznys

1. Ana jet üssü komutanı olmak istiyorum. Üsse 40 adet f-35 5 adet Airbus A400 M nakliye uçağı 25 adet kobra tipi 15 adet de Sikorsky tipi helikopter istiyorum. Ayrıca 5 insansız hava aracının üssüme özel olarak tahsis edilmesini istiyorum. Pilot kontenjanında artırıma gitmeyi naçizane fikrim olarak kabul edin.

Zaten hava ussumuz var. Ayrıca 60 adet su-35 uçağımız 25 tane atak helikopterimiz var.Ayrıca 100adet insansız hava araclariuslerimizde konyuslandirilmistir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nopalenses de iyi bi goreve ar baskanliktie biseydir

• Mühendis alımı var diyince iş ilanı sandım da geldim, tey allam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeiMei

Mühendis alımı var diyince iş ilanı sandım da geldim, tey allam..

Usta konu başlığını yada içeriğini hicmi okumadin

• Müftü olarak yaz mirim

• savaş pilotu olabilirim
    binbaşı olucam ama
  • ilkokuldaki bi arkadaşımı hatırlattı bu konu oda eline dünya atlasını alır bizi etrafına toplar herkese bi ülke verir harita üzerinde bizi birbirimizle savaştırırdı cocuk bildiğin age of oynatıyordu bize atlas haritasının üzerinde :D bu arkadaşdada o kafa var :D
  • Sabah sabah uykulu sersem kafayla mal oldum yemin ederim.

Dedim secimler 2 saat icinde bitti , sayıldı , aciklandi da fortcular diye bi parti iktidar mi oldu noluyo dedim.

Harbi iyi sarsti sabah sabah , forumda son zamanlarda bi zehir salgini var Allah yardimciniz olsun.

NOT :

Yapmaya calistiginiz seyi daha olgunca , ergenlik icermeden , gercek hayatta sivil toplum orgutleri veyahut siyasi düşünce / kuruluş platform ve aktiviteleri ile yapmanız yarariniza ve faydaniza olacaktir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 7 Haziran 2015; 11:00:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

Sabah sabah uykulu sersem kafayla mal oldum yemin ederim.

Dedim secimler 2 saat icinde bitti , sayıldı , aciklandi da fortcular diye bi parti iktidar mi oldu noluyo dedim.

Harbi iyi sarsti sabah sabah , forumda son zamanlarda bi zehir salgini var Allah yardimciniz olsun.

NOT :

Yapmaya calistiginiz seyi daha olgunca , ergenlik icermeden , gercek hayatta sivil toplum orgutleri veyahut siyasi düşünce / kuruluş platform ve aktiviteleri ile yapmanız yarariniza ve faydaniza olacaktir diye dusunuyorum.

Burada RPG Yaptığımız Belli. Konuya Boş Boş Mesaj atıp Konunun akışını bozmassanız Sevinirim.

@RuinQS
    Müftü Olarak Eklendiniz.

@AltairIbnLaAhad
    Hemen Ekliyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

Sabah sabah uykulu sersem kafayla mal oldum yemin ederim.

NOT :

Burada RPG Yaptığımız Belli. Konuya Boş Boş Mesaj atıp Konunun akışını bozmassanız Sevinirim.

@RuinQS
    Müftü Olarak Eklendiniz.

@AltairIbnLaAhad
    Hemen Ekliyorum.

hocam başkasını yazmışsınız

• Orduya amiral olarak ekle beni.

Edit: Amiral varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dustywaffe -- 8 Haziran 2015; 13:19:47 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.