Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 12 ay taksitli güzel 1 kampanya bekliyorum o zaman alacağım acelem yok daha 6 ay digi ile sözleşmem var bu aralar hepsifigitalde 515 tk 12 taksit var axses karta. 475 lere kadar düşmüştü eski alanlar biraz şikayet edince diye fiyatlar yine yükseldi onlar pahalı adı ya başkası ucuz almasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakartalı -- 9 Şubat 2010; 21:47:39 >
  • Sözkonusu firma ATLANTA firması tarafından uyarıldı o fıyata vermeeyecektır en uygun fıyatı yazın bana bakın kac dıyorum hodri meydan varmı otesı noyancelebı sana kıyagım olacak bunu soyledım sana ama sadece sana olacak bu guzellık bakalım baska fırmalar boyle yapacaklarmı
    herseyın brıbedelı var bu urun 10tl kazandıracaksa bana satmam rafta dursun daha ıyı dogruya dogru
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

Sözkonusu firma ATLANTA firması tarafından uyarıldı o fıyata vermeeyecektır en uygun fıyatı yazın bana bakın kac dıyorum hodri meydan varmı otesı noyancelebı sana kıyagım olacak bunu soyledım sana ama sadece sana olacak bu guzellık bakalım baska fırmalar boyle yapacaklarmı
    herseyın brıbedelı var bu urun 10tl kazandıracaksa bana satmam rafta dursun daha ıyı dogruya dogru

Eğer fiyatı sizde taksitli olarak hepsidijital gibi 515 tl den 12 taksit verebilirseniz sizden alacağım.Geçen verdiğiniz fiyat biraz yüksel geldi özellikte taksitli fiyatınız
  • Sadece Axess e vermiş Hepsidijital.
    Axess iniz varsa iyi fırsat, alın ama yoksa anlamsız..600 tl gibi fiyatlara çıkıyor
  • nakıt fıyata dehşet indirim var ınanamıyacaksınız:)
  • hocam fiyatın nedir acaba bi abimize düşünüyorum birde size ulaşabileceğim telefon ve adres varsa özelden alabilirmiyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

nakıt fıyata dehşet indirim var ınanamıyacaksınız:)

Fiyatı burada da paylaşırsanız sevinirim
  • özel mesaj atmıştım ama 26 saat geçmiş hala okunmamış görünüyor.
  • candostum hastaydı ondan cevap vermemis olabilir
  • Bunun fiyatı gizlimi ya kimse söylemiyor:-) Şaka bir yana nakit ne kadara alabiliriz bu cihazı
  • arkadaşlar ben bugün görüştüm telefonla kendisiyle sağolsun çok ilgiliydi bana verdiği nakit fiyat 480 lira buarada ilk sayfada yeralan telefon numarası yanlış doğru olan 212 252 78 72
  • hala fiyat yüksek , 12 taksit 515 olursa nakitin daha aşağıda olması lazım ( başka bir satıcıdan nakit 450 gördüm) hepsiburada com da vardı oraya yazdım pahalı satıyorsunz diye % 11 indirim yaptılar bazı kartlara 550 ytl 12 ay taksit, 27 ytl taksitle 24 aylık başka seçenekte var.uydu ürünü çok geçmeden ucuzlar bildiğim başak ürünler vardı yarı fiyatına satamadığınız.
  • fiyatın biraz daha inmesi lazım , bende alıcam ama çapraz kurlar bozuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amuse -- 11 Şubat 2010; 5:27:59 >
  • 515 12 taksit diyorsunuz ama o belli bir karta özel kampanya. O karttan varsa alın yoksa peşin 12 takside 510 lara bulmanız mümkün degil başka türlü

candostum dün geldi ürün. Teşekkürler. 800HD den sonra çok hızlı, sade ve kullanışlı geldi. Özellikle HD kanallarda görüntüyü daha iyi buldum 800HD den. EPG olayında ufak tefek buglar var. Devamlı yazılımla güncellemeleri güzel.

Cccam performansıda çok iyi, DM den farkı yok. TV ve uydu izlemek isteyen alsın, teferruatlarda bogulmak istemeyenler için kaliteli, gayet iyi bir cihaz
  • Ürünü az önce netten 485 TL axess 12 taksitli olarak aldım.Diğer banka kartlarına tek çekimde aynı fiyat, havale ile ödemede ise 475 TL bilginize.
  • Arkadaşlar ,

Cihazın görüntü kalitesi nasıl? bazı yerlerde olumsuz görüşler vardı , yazılımla giderilecek gibi yorumlar vardı. hd kanallardan için değil de normal kanallar için görüntü kalitesi nasıl?
    150 lira civarı hdmi çıkışlı bir uydu alıcıyla kıyaslarsak atlantanın görüntü kalitesi nasıl?
  • SD ve HD görüntü olarak gayet güzel. HDMI ile bağlı zaten.

Ilk msg ye ekledim

- Nasıl güncelleme yapılır ?
    - Nasıl CCCam bilgileri girilir ?
    - Hazır 5 uydulu kanal settings
    - Kanal editör programı (tam fonksiyonlu olmasada işi görüyor şimdilik)

İlk msg ye bakın
  • Arkadaşlar ,

Herhangi yerli bir kanalı usb üzerinden 30 sn veya 1 dakika kaydedip paylaşım sitesine yükler misiniz? Kayıt formatı MPEG2 mi ts mi?
  • CCcam yükleme:
    menu den AĞ secenegıne okeyledıkten sonra kumandadan mavi tuşa basın parola: 0000
    karşınıza sunucu baglantısı cıkacak buraya sunucu altta yazan hiçbiri seçenegını ses acma tusuna basarak CCcam yapıyorsunuz(CCcam kullananlar ııcn ) newcam kullananlar newcam secenegını okeylesınler ve alt seceneklere kendı bılgılerını gırsın
    sunucu url : server adresı
    baglantı noktası: port
    kullanıcı adı: user name
    pas: parola
    status bölümünde logın ok yazıyorsa aktıf demektır bu kadar
    ıyı seyırler
    not: set edıt ve pc den ızlemek için gereklı programlar onumuzdekı gunlerde hazır olacak onu da burda sızlerle paylaşırım
    baska yerden de bana yazıyorsunuz arkadaslar sozkonusu fırmanın banka ıle anlasması oldugu ıcın o ımkanı verıyr 515 tl 12 taksıt yapması zaten fırma axess ıle anlasması var komsyon ve vade farkı almıyor dırek 515tl cebe ınıyor yok candostum a guvenmıyorsanz benı uzersınız zaten hastayım :(
    bak tramvay dayım yıne 7/24 destek vermeye devam edıyoruz bunu onlar yaparmı veya baskası...

• quote:

Orijinalden alıntı: ender123

Arkadaşlar ,

Herhangi yerli bir kanalı usb üzerinden 30 sn veya 1 dakika kaydedip paylaşım sitesine yükler misiniz? Kayıt formatı MPEG2 mi ts mi?

ts
    dostum goruntu kalitesi cok iyi ekranda ne goruyorsan o

ben HD bir dizi kayıt ettim 6 gb tutttu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.