Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.660
Cevap
42
Favori
803.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar turksatta Trt Hd'yi izleyemiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makrosis

elimizdemi kaldı şimdi receverlar

Nerden böyle bir sonuç çıkardın hiç anlamadım,
    Receiver ondan bekledigim tüm asıl görevlerini yerine getiriyor ,
  • Merhabalar klon dreambox 500-s kullanıcısıyım.Artık Hd yayına geçme vaktim geldi.Atlanta hd box t tuşlu modeli almak istiyorum. Sorum şu dreamboxtaki gibi atlantadada; image yükleme, backup alma, program yükleme ,eklenti ekleme, kanal listesi oluşturma falan butür şeyleri yapmak aynı mı ve yazılım çeşitliliği dreambox daki gibi çok mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkanak -- 25 Mart 2012; 22:40:42 >
  • Görüntü kalitesi iyi,kullanımı kolaydır.Server işleri de fena sayılmaz. Kanal listesi/buket ve favori oluşturursunuz.Bunun dışında yazılıma müdahale edemezsiniz.Ara sıra yeni yazılım çıkar,fakat çok değişen bir şey görülmemektedir.
  • Kanına dreambox virüsü girenlere bu cihaz az gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

Kanına dreambox virüsü girenlere bu cihaz az gelir.

Evet haklısın o virüs hala dolaşıyor. İlk server deneyimimi bu cihazla öğrendim 1.5 yıl oldu çok ta memnunum ama cihaz artık çok donuyor ve kitleniyor sırf artık kolon cihaz almayım diyorum Atlantayı tercih etmemin asıl amacı orjinal olması. Yani forumlarda dreambox için yazılan onca prpogram vs. hiç birini atamıyacak mıyız atlantaya? sadece atlanta için üretilen yazılımlara mı bakacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moulin Rouge

Arkadaşlar KOLON değil.

Klon.

Kolon = KALIN BARSAK demek.

http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=kolon&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Dikkat etmemişim haklısın hemen düzelttim. Artık klon cihaz almayalım mı ne diyorsunuz cihaz kilitlenmesinden bıktım. Atlantada serverle izlerken takılma oluyor mu ?

• Arkadaşlar merhaba ben 4 uydu izliyorum geçen gün candostumun serverdaki 4 uydulu kanal listesini yükledim. Listede bir kanalı seçiyorum ama seçmemişim gibi davranıyo kanal ismi değşiyo ama görüntü halen eski kanalın görüntüsü kalıyo. Düzgün bir kanal listesi vrmı acaba önerebileceğiniz 4 uyfulu olanlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkanak

quote:

Arkadaşlar KOLON değil.

Klon.

http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=kolon&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Dikkat etmemişim haklısın hemen düzelttim. Artık klon cihaz almayalım mı ne diyorsunuz cihaz kilitlenmesinden bıktım. Atlantada serverle izlerken takılma oluyor mu ?

Benim düşünceme göre; Klon cihaz almam, garanti sorunları yaşamak istemem, orjinali varsa hemen orjinalini alırım (zengin değilim, emekliyim)

Atlantada ise valla şimdi doğruyu söyleyeceğim birileri inşallah kızmaz, tek modüllü kullanan arkadaşlardan gördügüm kadarı ile kopma, takılma, donma artık ne varsa hep vardı, sinyal sorunu vardı (bunu firmada kabul etti yeni yazılım çıkardılar) bende 2 modüllüsü var daha bugüna kadar sorun yaşamadım.

Linux E2 cihazda kullandım biliyorum, uğraşması çok zevkli ama ben bıktım artık uğraşmak değil izlemek istiyorum.

Bana göre değil bir çok bu işden anlayan kişiye göre TF - DH genel kanı E2 cihazlarda bariz görüntü sorunu var.

Eğer bana görüntü değil uğraş lazım, görüntü benim için ikinci planda diyorsanız DM800SE, Vu+Uno alın keyfinize bakın ama yok bana görüntü diyorsanız Katrine 913 bekleniyor forumda onu bekleyiniz her iki konudada iyi deniyor kullananlar.

Ama sadece izlemekse işiniz artık bu Atlanta kaç sene bizi idare eder Allaha kalmış bir ülkede Allaha şekilde HDBox alınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moulin Rouge -- 26 Mart 2012; 1:08:52 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar KOLON değil.

Klon.

Benim düşünceme göre; Kolon cihaz almam, garanti sorunları yaşamak istemem, orjinali varsa hemen orjinalini alırım (zengin değilim, emekliyim)

Atlantada ise valla şimdi doğruyu söyleyeceğim birileri inşallah kızmaz, tek modüllü kullanan arkadaşlardan gördügüm kadarı ile kopma, takılma, donma artık ne varsa hep vardı, sinyal sorunu vardı (bunu firmada kabul etti yeni yazılım çıkardılar) bende 2 modüllüsü var daha bugüna kadar sorun yaşamadım.

Linux E2 cihazda kullandım biliyorum, uğraşması çok zevkli ama ben bıktım artık uğraşmak değil izlemek istiyorum.

Bana göre değil bir çok bu işden anlayan kişiye göre TF - DH genel kanı E2 cihazlarda bariz görüntü sorunu var.

Eğer bana görüntü değil uğraş lazım, görüntü benim için ikinci planda diyorsanız DM800SE, Vu+Uno alın keyfinize bakın ama yok bana görüntü diyorsanız Katrine 913 bekleniyor forumda onu bekleyiniz her iki konudada iyi deniyor kullananlar.

Ama sadece izlemekse işiniz artık bu Atlanta kaç sene bizi idare eder Allaha kalmış bir ülkede Allaha şekilde HDBox alınız.

Abi sende kolon yazmışsın :) Bende klon alma taraftarı değilim garanti verilmiyor doğal olarak ama gene sorun bütçe meselesi(devlet memuruyum) Bende dreambox u aldığımda ilk 3 ay tv izleyemedim ayar yapmaktan. Baktım işin sonu yok bende bıraktım uğraşmayı. Artık sorunsuz ve az uğraşlı tv seyretmek istiyorum sizin gibi. O zaman en iyi seçim atlanta hd box olacak gibi 330 tl 12 taksitli fiyatı ama bu cihazda tek modül girişi var inş sorun yaşamam alırsam.

• Bende ayar yapmayıp seyretme üzerine yoğunlaşan biriyim. Uzun uğraşlar sonucu seçimimi 2 ye indirip, Atlanta HD Box ile Hiremco HD 2 arasında kaldım. Kanal geçiş hızı ve kanal sıralama konusunda bu 2 modeli kıyaslayabilirseniz sevinirim. Ve ya direkt olarak şunu al olay kapansın derseniz de olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fairness -- 25 Mart 2012; 23:50:32 >
  • Atlanta hd box in cift modul girislileride var arastirirsaniz bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowcow

Arkadaşlar turksatta Trt Hd'yi izleyemiyorum, bilgilendirirseniz sevinirim.

trt hd zayıf sınyaldır ınce lnb ayarı yapmanız lazım

messı kaan :,
    hangı cıhazla atlantahdboxı kıyaslıyorsun pıyasada yuzlerce cıhaz var
    kımse atlantayı sısırmıyor
    zaten 2 seneden berı ınsanların gonlunu kazanmıs cıhaz
    50000 tane satmıs fabrıka
    alan cevresıne tavsıye edıyor

farkındamısın bılmıyorum
    next 2 senede kactane hd model cıkardı tutulmayan modellerı allıyıp pulluyup pıyasaya suruyorlar

keza goldmaster hıc bırı tutulmadı

bafflamı kıyaslayayım baff zaten yumatunun urettıgı cıhaz alıcıp setlı
    sd vasat cccam vasat
  • quote:

Orijinalden alıntı: makrosis

elimizdemi kaldı şimdi receverlar
    ozzo

ust tarafta 6 uydulu kanal lıstesı paylasmıstım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 26 Mart 2012; 0:30:34 >
  • quote:

Merhabalar klon dreambox 500-s kullanıcısıyım.Artık Hd yayına geçme vaktim geldi.Atlanta hd box t tuşlu modeli almak istiyorum. Sorum şu dreamboxtaki gibi atlantadada; image yükleme, backup alma, program yükleme ,eklenti ekleme, kanal listesi oluşturma falan butür şeyleri yapmak aynı mı ve yazılım çeşitliliği dreambox daki gibi çok mu.

atlanta hdboxta

ısınma ,flash gocme ,sılınmıs servıs sorunu yasamazsın
    o sorun dm 500slere ozeldır donanım zayıf oldugu ıcın
    guncel yazılım ve kanal lıstesını menuden ındırebılırsın
    mıss ayarları yazılımla otomatık kuruludur
    key aramana gerek kalmaz

yenı subemızın acılısı persembeyı bulacak gb
    kadıkoy --altıyolda ayedas sokagındayız
    nakıt alıcak arkadaslara guzel ındırım yapacagım
    12 ay taksıt ılede alabılırsınız
    http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-T-Tuslu__isp3018609

• quote:

Orijinalden alıntı: okko

Arkadaşlar merhaba ben 4 uydu izliyorum geçen gün serverdaki 4 uydulu kanal listesini yükledim. Listede bir kanalı seçiyorum ama seçmemişim gibi davranıyo kanal ismi değşiyo ama görüntü halen eski kanalın görüntüsü kalıyo. Düzgün bir kanal listesi vrmı acaba önerebileceğiniz 4 uyfulu olanlardan

once cıhazdakı tum kanalları sıl

benım lısteyı usbdıskten yukle

https://hotfile.com/dl/150091274/219ea67/uydufuari.com.rar.html

al hocam 5 uydulu settings

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar KOLON değil.

Klon.

Benim düşünceme göre; Kolon cihaz almam, garanti sorunları yaşamak istemem, orjinali varsa hemen orjinalini alırım (zengin değilim, emekliyim)

Abi sende kolon yazmışsın :) Bende klon alma taraftarı değilim garanti verilmiyor doğal olarak ama gene sorun bütçe meselesi(devlet memuruyum) Bende dreambox u aldığımda ilk 3 ay tv izleyemedim ayar yapmaktan. Baktım işin sonu yok bende bıraktım uğraşmayı. Artık sorunsuz ve az uğraşlı tv seyretmek istiyorum sizin gibi. O zaman en iyi seçim atlanta hd box olacak gibi 330 tl 12 taksitli fiyatı ama bu cihazda tek modül girişi var inş sorun yaşamam alırsam.

25 tane forumda bin kişiye yanıt yetiştirince hata oluyor hemen düzelttim.

Bende yukarda yazdım ya 1000 tl maaş alan üniversitede çocuk okutan birisiyim ingiliz atasözünü uyguluyorum ''ucuz mal alacak kadar zengin değilim''

Son yazılımla hata düzeltildi denildi Atlanta tarafından, yeni alan iki arkadaşımı şimdi aradım bir sorun yok dediler.

Görüntü harika (kişiye göre göreceli bir kavram) ama yüzlerce cihaz denemiş E2 cihaz kullanmış biri olarak eğer görüntü, stabil ser... istiyorsanız tavsiye ederim. sizi epey bir süre idare eder, o zaman kadarda E2 cihazların görüntü yazılımları oturur bakarız.

• Yazılımı 2.24 yaptım sinyol yok bu seferde. Uğraşmaktan bıktım bu cihazla server bile kullanmıyorum saatlerce uğraşıyorum cihazla anlamadım gitti.

Samimi söylüyorum pişmanım aldığıma,200 liralık cihazlar bile bu kadar uğraştırmıyor.

Nasıl düzelteceğiz bunu bilen var mı Allah aşkına yardımcı olsun...
  • 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.