Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.660
Cevap
42
Favori
803.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MessiKaaN

arkadaşlar bende receiver alıcamda hangi modelini almalıyım benim istediğim kriterler ise görüntüler cam gibi olmalı yani karlı olmamalı, hd olmalı , kanal geçişleri hızlı olmalı, receiverden ses gelmemeli yani fan sesi falan birde çok pahalı olmamalı bana yardımcı olursanız sevinirim.

slm
    atlanta hdbox
    ısteklerınızın tam karsılıgı kanal gecıslerı hızlı,alımunyum kasa ısınma yapmaz ,usb kayıt ,modul gırıslı ,merkezı sıstem ve mdu lnblere uyumludur

12 ay taksıt ıle alabılırsın

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-Yeni-T-Tuslu-2012-Model__isp2941762

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: gazistan

arkadaşlar bende hd box almak istiyorum.Bende daha önce dreambox 500 s vardı. O pert olunca hd bir receiver almaya karar verdim .Nerden almamı tavsiye edersiniz.Bir de hd yayın izlemek için çanakta lnb de değişiklik gerekiyor mu . Şimdiden teşekkürler. kolay gelsin

slm

canak veya lnb degısmeye gerek yoktur

12 ay taksıt ıle alabılırsın

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-Yeni-T-Tuslu-2012-Model__isp2941762

teşekkür ederim

• Arkadaşlar yeni T tuşlu modeli var, T tuşlu modeli var bu ikisi arasında ne fark var hepsi aynı cihaz gibi ama fiyatlarda 100 liaya kadar oynama var gibi
  • Yeni yazılımı yükledim , bir sorunla da karşılaşmadım. ancak benim bazı TP lerde sinyal sorunum var .
    Bilhassa da Horizontallarda , sinyal gidip geliyor ve devamlı yayın kesiliyor. Bu yazılımda yeni TP ler yüklendi deniyordu bunun anlamı nedir acaba
  • Yeni yazılım yükledim Ege Tv yok oldu
  • HAKLI GURURUMUZ
    Bu ödül aslında sizlere bizlere hepimize verilen bir ödüldür, biz eksikleri yazdık onlar yaptılar biz eleştirdik onlar anlayışla karşılayıp en zirveye getirmek için ellerinden geeni yaptılar
    TEŞEKKÜRLER FORUMDAŞLAR, TEŞEKKÜRLER ATLANTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candostum2007 -- 19 Mart 2012; 14:04:42 >

• Hayırlı olsun.

Destek inşallah devam eder cihaza, nitekim yeni aldık 3 4 yıllık cihazı.

Hiç bir yerde bulamadım bunun cevabını, Yazılımı USB den yüklerken Geçersiz Dosya (10) hatası alıyorum ki herşey doğru Fat 32 sinden diğer ayarlamalarına kadar eksiklik nerede onu merak ediyorum hala bulabilmiş değilim çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Hayırlı uğurlu olsun demek ki arada yapılanları takdir edenlerde varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaput

Hayırlı olsun.

Hiç bir yerde bulamadım bunun cevabını, Yazılımı USB den yüklerken Geçersiz Dosya (10) hatası alıyorum ki herşey doğru Fat 32 sinden diğer ayarlamalarına kadar eksiklik nerede onu merak ediyorum hala bulabilmiş değilim çözebilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yazılım atarken USB içinde sadece UPDATE isimli sarı klasör ve içinde iki dosya var değilmi?
  • quote:

Hayırlı olsun.

Cihazı aç kapat cihaz üzerinden güncelle.
  • Atlanta T tuşlu ile shine arasında çok fark var mı bende almayı düşünüyorum fakat karar veremedim Shine daha uygun tabi fiyast açısından .. Tv 46 C650
  • hdbox görüntü kalitesi olsun, geçişler olsun kalite olsun hepsıne fark atar

ama shıne fıyatı uygun
    hdbox ta foruma özel fıyat yapıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Hayırlı olsun.

Cihazı aç kapat cihaz üzerinden güncelle.

Merhaba, Usb'den update yaparken flash belleğin içine atılan klasörün adı update olmalıdır. Update klsörünün içinde ise *.img uzantılı bir yazılım update dosyası ve bilgi amaçlı olarak *.ini uzantılı bir log dosyası bulunmalıdır. Usb den günceleme için internet ayarları>kırmızı tuş(yazılım güncelleme şifre sorar=0000 dır) gelen menuden usb'den güncelleme seçilirse yazılım yüklenir. Usb bellek fat32 dosya sisteminde bir kez full format yapılmalıdır. hzılı format sıkıntı yaratabilir.
    ayrıca yazılımları maunel olarak indirebileceğiniz linkimiz=http://update.atlanta.com.tr/manuel/
    İyi seyirler dileriz.

• Sağolun ilginiz için,hani bu işlere uzak olan biride değilim ama olmuyor.

Şöyle söylim güncellerken boş diskin içine 7 8 tane 33 mb civarı dosya yüklüyor. Update falan tamam indirdim onda sorun yok cihaz üzerinde format atıyorum zaten fat32dede sorun yok o yüzden . Update dosyasının içindeki dosyalarda bir değişiklik yapacakmıyız?
  • quote:

Sağolun ilginiz için,hani bu işlere uzak olan biride değilim ama olmuyor.

Şöyle söylim güncellerken boş diskin içine 7 8 tane 33 mb civarı dosya yüklüyor. Update falan tamam indirdim onda sorun yok cihaz üzerinde format atıyorum zaten fat32dede sorun yok o yüzden . Update dosyasının içindeki dosyalarda bir değişiklik yapacakmıyız?

Arkadaşım bendede olmadı çıldırdım, ne üzerinden nede bellek ile ama cihazın fişini çektim taktım hemen yeni yazılımı yükledi, bende sorun böyle hal oldu.
  • Söylediğini bir deneyeyim dostum,olursa gelir yazarım sağolasın.
  • arkadaşlar atlanta hd box'ın kapatıp açınca harici bellek görmeme sorunu herhangi bir yazılımda çözüldümü, yoksa her kapatmada harici disk çıkarılıyormu diyor hala?
  • arkadaşlar atlanta hd box'ın kapatıp açınca harici bellek görmeme sorunu herhangi bir yazılımda çözüldümü, yoksa her kapatmada harici disk çıkarılıyor mu diyor hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kotbycb

arkadaşlar atlanta hd box'ın kapatıp açınca harici bellek görmeme sorunu herhangi bir yazılımda çözüldümü, yoksa her kapatmada harici disk çıkarılıyor mu diyor hala?

Bazı markalarda sorun olabiliyor. Kinston marka 4 ,8 16 gigabytelık flash belleklerde şuana kadar bir sorun görülmemiştir. Özellikle eşantiyon olarak verilen yada fiyatı normalden daha ucuz olan donanımsal olarak kilitli flash belleklerde sorun yaşanabilmektedir.
    iyi seyirler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ATLANTA_

quote:

Orijinalden alıntı: kotbycb

arkadaşlar atlanta hd box'ın kapatıp açınca harici bellek görmeme sorunu herhangi bir yazılımda çözüldümü, yoksa her kapatmada harici disk çıkarılıyor mu diyor hala?

Bazı markalarda sorun olabiliyor. Kinston marka 4 ,8 16 gigabytelık flash belleklerde şuana kadar bir sorun görülmemiştir. Özellikle eşantiyon olarak verilen yada fiyatı normalden daha ucuz olan donanımsal olarak kilitli flash belleklerde sorun yaşanabilmektedir.
    iyi seyirler dileriz.

kington 16 gb lık kullanıyorum ama sorun yaşıyorum

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.