Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.660
Cevap
42
Favori
803.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AÖK

quote:

Orijinalden alıntı: exchange

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetziya

quote:

Fatih bey benim şöyle bir sorunum var yardımcı olursanız cok sevinirim. Ben web arayüzden tüm portları vs. server bilgilerini giriyorum update bastığım zaman kayıt etmiyor tekrar eski halini alıyor... Artık elle veri girmekten parmaklarım ağrıdı neden boyle bir sorun yapıyor makina anlam veremedim. Tüm versiyonları denedim sistemi update ettim vs. ama genede olmadı acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Mozilla filan kullanmayin. İexplorer kullanin. Bende digerlerinde update edemiyorum

exp ve chrome ikisiylede denedim sonuç gene update etmiyor.. bıraktım artık bu makinayla uğraşmayı zaten.. istiyen olursa da satabilirim

ben chrome ile ediyorum sürekli. herhangi bir sorun yok.
    hatta ipad'deki safariden bile sorunsuz update ediyorum.

update ediyorsunda kaç satır yazıyorsun arkadaşım... newcamd kullanıyorum ben cccam kullanmıyorum. yaz bakalım 6-7 satır ne hale geliyor makina?? Yaw neyse şimdi burda makinayı kötülemiyelim millet ekmek yiyor bundan.. ama kimseye tavsiye etmiyorum bu aleti..

• bende yeni atlanta hdbox t tuşlu aldım. Tuneri zayıf. Çünkü next süper plusta aldığım yayını atlantada ya alamıyorum yada kırılmalı alıyorum.örnek: skytürk yok cine5 kırılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdn24

bende yeni atlanta hdbox t tuşlu aldım. Tuneri zayıf. Çünkü next süper plusta aldığım yayını atlantada ya alamıyorum yada kırılmalı alıyorum.örnek: skytürk yok cine5 kırılmalı.

Tesisatınızda sorun olmasın acaba, bende olmayan kanal yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AÖK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetziya

quote:

Fatih bey benim şöyle bir sorunum var yardımcı olursanız cok sevinirim. Ben web arayüzden tüm portları vs. server bilgilerini giriyorum update bastığım zaman kayıt etmiyor tekrar eski halini alıyor... Artık elle veri girmekten parmaklarım ağrıdı neden boyle bir sorun yapıyor makina anlam veremedim. Tüm versiyonları denedim sistemi update ettim vs. ama genede olmadı acil yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Mozilla filan kullanmayin. İexplorer kullanin. Bende digerlerinde update edemiyorum

exp ve chrome ikisiylede denedim sonuç gene update etmiyor.. bıraktım artık bu makinayla uğraşmayı zaten.. istiyen olursa da satabilirim

ben chrome ile ediyorum sürekli. herhangi bir sorun yok.
    hatta ipad'deki safariden bile sorunsuz update ediyorum.

update ediyorsunda kaç satır yazıyorsun arkadaşım... newcamd kullanıyorum ben cccam kullanmıyorum. yaz bakalım 6-7 satır ne hale geliyor makina?? Yaw neyse şimdi burda makinayı kötülemiyelim millet ekmek yiyor bundan.. ama kimseye tavsiye etmiyorum bu aleti..

merhaba,
    4 satıra kadar yazdım, 6-7 denemedim. hepsi cccam.
    herhangi bir sorunla karşılaşmadım. 6-7 olunca ya da newcam olunca hata olabiliyordur, fikrim yok, haklısınız.
    ben size yardımcı olmak adına sorunun cihazınızdan kaynaklanacağını belirtmek istemiştim.
    yukarıda alıntı yapılan mesajlara bakarsanız, 6-7 satır, newcam diye bir şeyler yazılmamış.
    siz, size yardımcı olmaya çalışan insanlara böyle "arkadaşım, şöyle hap bakalım, böyle yap bakalım" diye hitap etmeye devam edin, eminim sorunlarınızı böyle daha kolay çözersiniz.

• Yakın umuyorum ki bu hafta HDBOX alıcılarımıza OSCAM yazılımı gelecektir. ben haftasonu denedim valla süperdi kanallar
    umarım ATLANTA bu hafta bu işi çözecektir...
  • olabilir ince ayarla düzeltilebilir ama next yayınları alırken atlantanın kırılmalı veya hiç almaması normal değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

Yakın umuyorum ki bu hafta HDBOX alıcılarımıza OSCAM yazılımı gelecektir. ben haftasonu denedim valla süperdi kanallar
    umarım ATLANTA bu hafta bu işi çözecektir...

Sayın candostum, TF bir yazıda deniliyor ki, bir cihaza oscam yazılım gelmesi için cihazın Linux olması gerekiyormuş, Atlanta HDBOx linuxmu ki.
  • atlanta almak istiyorum hem server destegi olan hemde dsmart modulu kullanabileceğim hd model hangisi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

atlanta almak istiyorum hem server destegi olan hemde dsmart modulu kullanabileceğim hd model hangisi acaba?

Dsmart modüllü üyelik mi varmı ben istedim yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

atlanta almak istiyorum hem server destegi olan hemde dsmart modulu kullanabileceğim hd model hangisi acaba?

D smart modüllu üyelik var bu işi yapan cihazda atlanta hd box modelidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

quote:

Şimdi izmirdeki bir kaç Dsmart bayisi ile konuştum asla Atlantaya uymaz elimizdeki modüller dediler, sadece next yada goldmaster olması gerekiyormuş hayret ettim, o zaman elimizdeki modül girişli cihazlardamı çeşit çeşit, ya biz işi bilmiyoruz ya Dsmart bayileri dünyadan bir haber.

• quote:

quote:

bazı bayııler cıhaz ıle satmak ıstıyor yok dıyorlar

http://www.sanalpazar.com/Dsmart-Hd-Modul-+-Eglence-Paketi-1yil-+kargosuz__isp2661222

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: farukkk

quote:

quote:

Şimdi izmirdeki bir kaç Dsmart bayisi ile konuştum asla Atlantaya uymaz elimizdeki modüller dediler, sadece next yada goldmaster olması gerekiyormuş hayret ettim, o zaman elimizdeki modül girişli cihazlardamı çeşit çeşit, ya biz işi bilmiyoruz ya Dsmart bayileri dünyadan bir haber.

1 senedır atlanta hdboxımlar sıne maxı paket kullanıyorum hıcbır sorun yasamadan

• quote:

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-Model+hdmi-Kablo-Hediye__isp2809805
  • en uygun model bumu f/p olarak? vu next goldmaster hakkında ne dersiniz gönlüm atlantadan yana ;)
  • quote:

en uygun model bumu f/p olarak? vu next goldmaster hakkında ne dersiniz gönlüm atlantadan yana ;)

modulsuz cıhaz ıstersenız dıamond modelı onereyım

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-Diamond+hdmi-Kablo-Hediye__isp2810857
  • en guncel kanal listesi hangisi? candostumunkinde eutelsat sinyal almiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • star.img settıngı guzel

ama kanal lıstesı ıle ılgısı yoktur ,dıseqc ve kabloda sorun olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

en uygun model bumu f/p olarak? vu next goldmaster hakkında ne dersiniz gönlüm atlantadan yana ;)

modulsuz cıhaz ıstersenız dıamond modelı onereyım

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-Diamond+hdmi-Kablo-Hediye__isp2810857

dsmart modul 199tl alıp serverda kullanmak istiyorum atlanta hd box f/p piyasanın en iyisi galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_kaya

Merhaba Forum milleti.

Bu Atlanta HDBox uydu alıcıyı media player olarak kullanbiliyor muyuz. Yani USB diksteki divx ve MKV filmleri oynatabiliyor mu. Bir arkadaşım popcornhour alacaktı vazgeçip iki işi bir arada çözmek istiyor.

Bilgisi olan varsa yazabilir mi aceba.

Sağlıcakla kalın.

Atlanta bu konuda sıkıntılı
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.