Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.660
Cevap
42
Favori
803.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hydesigner

quote:

Orijinalden alıntı: okttay

arkadaşlar bu ürün şuan en ucuz nerede ve ne kadar?

benim aldığım arkadaşı tavsiye ederim, fiyatıda bayağı uygun (foruma özel indirimi var). Fiyat konusunda birşey diyemem PM atarsanız kendisine daha sağlıklı sonuç alırsınız. Ayrıca çok ilgili ve alakalıdır, satış esnasında ve sonrasında da destek alabilirsiniz.

peki sizin aldığınız arkadaş kim?

• quote:

quote:

quote:

benim aldığım arkadaşı tavsiye ederim, fiyatıda bayağı uygun (foruma özel indirimi var). Fiyat konusunda birşey diyemem PM atarsanız kendisine daha sağlıklı sonuç alırsınız. Ayrıca çok ilgili ve alakalıdır, satış esnasında ve sonrasında da destek alabilirsiniz.

Candostum

• Candostum serverla ilgili seninle görüşmek isterim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldas -- 17 Mayıs 2010; 18:21:34 >
  • quote:

quote:

quote:

Konuyu takip ediyor olsaydınız sanırım görürdünüz, 2 mesaj üstte kimden aldığımı nick ve ismide dahil olmak üzere vermiştim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hydesigner -- 18 Mayıs 2010; 9:19:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

quote:

quote:

Candostum

+1

• candostum bende atlanta hd box almak istiyorum teliniz atarmısın irtibata geçelim.
  • merhaba tabıı ko Hocam yardımcı olmaya calısırım
    pm den sıze yazarım
    Bu arada arkadaslar özel bır rıcam var. CANDOSTUM kesınlıkle yerlı platforum ıcın server destegı vermıyor. vermezde .bu konu hakkında lutfen pm atmayın
    tesekkur ederım
    NOT: ATLANTA HD BOX için A DAN Z ye nasıl kullanılır onun vıdeosunu hazırlıyorum yanı gorsel olarak anlatacam sızlere. az bekleyın bıttı bıtecek :)
  • @Candostum2007
    Bu cihazla aynı dreamboxlarda olduğu gibi cccam server kullanabilirmiyiz? Birde fiyat vb. şeyler için bana PM atarsan sevinirim...
  • candostum2007 fiyat ve bilgi alabilmek için pm inizi bekliyorum..saygılar
  • Selamlar,Bugun ben de candostumun mekanındaydım.Sagolsun kendısı cok mısafırperver ve hossohbet bırı:)Zamanın nasıl gectıgını anlamamısım,3 saat konustuk,muhabbet ettık.Dayıma da bır tane atlanda hd box aldık,benımkısı beklemede.Yardımları ıcın tesekkur ederım.Internetten 3 kurus asagıya alacagınıza devamlı ırtıbat kurup yardım alabılecegınız bırısınden cıhaz almak cok daha mantıklı...
  • Ben de dün akşam üzeri Candostum ile görüştüm, cihazı sipariş ettim. Bugün öğlen elime ulaştı. Güvenilir bir arkadaş, Atlanta hdbox almak isteyenler hiç düşünmeden candostum'dan alabilirler.
  • yorumlarınız içincandostum teşekkur eder:)
    burak ayagın ugurlu geldı dostum sen cıktın yeın evlenecek olan forum dostlarım geldıler onlarada verdıkk nıke unutum neyse yazımı okuyunca benım der:) gercı onların yuzunden gec cıktım olsun:)
    bırde oktayy arkadasım onay verırsen tam super olacak. anladın sen onu :)
    ıyı seyırler
  • Efendim merhabalar,
    buradan herkesin huzurunda forumdaki diger arkadaslara ve ozellikle de candostum fatih e icten tesekkurlerimi sunarim.
    forumdaki arkadaslara tesekkur etmek isterim cunku tecrube ve deneyimlerini burada paylastiklari ve cihaz hahkinda fikir edinmeme yardimci olduklari icin.
    candostum fatih e tesekkur etmek isterim cunku en uygun fiyata (ankarada konya sokakta fatihden daha ii fiyata ve sartlara veren dukkan bulamadim) kaliteli bir cihaza sahip olmamda cok yardimlari oldu. Fatihden alisveris yapmakta tereddut eden arkadaslar icin soyleyebilecegim tek sey, guvenle kendisinden alisveris yapabilirler. Ogleden once verdigim siparisim ertesi gun sabah saat 10.00 elimdeydi. Tesekkurler Fatih

Gelelim cihaz hakkindaki dusuncelerime. + lar ve - leri asagida madde madde yazmaya calisacagim. Tabii buradaki dusuncelerim tamamiyle benim subjectif dusuncelerimdir;

+ tv ye verdigi goruntu tahminlerimin cok ustunde. Yani cok basarili. 116cm lik fullhd tv mi 2.5 mt den seyrediyorum ve SD yayinlardaki basarisi gercekten ii. HD olayini anlatmama gerek bile yok
    +cihaz kucuk ve şık. ısınma sorunu yok. ondeki ekranda kanal isimlerinin yazmasi benim cok hosuma gitti.
    +menu tasarimi oldukca estetik. hersey yerli yerinde.kullanimi kolay.
    +kumandasi gayet kaliteli ve kullanimi rahat.
    +kanallarin yerlerinin degistirilmesi bence gayet kolay ve rahat.

- uydulara gore kanal secimi bana biraz sıkıntılı geldi. buket ve favori yapma isine girismedim. Ama genel anlamda uydularin ve kanallarin duzenlenmesi uzerinde biraz calisilmasi gerekli gibi. Daha kullanisli ve kullanici dostu bir tasarim yapilabilir bu kisimda.
    - recall dedigimiz en son izledigimiz kanala geri git fonksiyonu(menu butonun hemen ustundeki yuvarlak ok butonu) ii calismiyor. Yani sectigim son iki kanal arasinda gidip gelem islemi gerceklesmiyor. Ne demek istedigimi cihazi kullanan arkadaslar denesinler lutfen. Ben nasil calistigini cok anlayamadim cunku

Bunlarin disinda server olayini suanki teknik altyapimin henuz hazirlik asamasinda olmasindan dolayi test etme imkani bulamadim.

Sonuc olarak, bir alicidan bekledigim en onemli ozellik olan goruntu kalites,i 116 cm lik bir tv de 2.5 mt lik izleme mesafinde SD yayinlarda oldukca tatmin edici oldugunu soylemeliyim. Tavsiye edermisin die soracak olursaniz, cevabim kesinlikle EVET olacaktir.

Saygilar,
    Murat..

• gule gule kullanın hocam. bak saat 00:34 candostum ayakta sızler ıcın :)
    recall sorunu gıderıldı sana yarın yazılım verecem gonderecegım yazılımdan sonra stabl calııyor
    dıger sorunlarda serı bır sekılde gıderılıyor
    guvenın ve destegın ıcı n tesekkur eder tekrar hayırlı olması dıleyıyle
    ıyı geceler
    ALAH RAHATLIK VERSİN
  • Slm arkadaşlar haziranda evleniyorum oturacağım binada kablo tv yokmuş ben hep teledünya düşünüyordum neyse komşularla görüştüm herkes uydu kullanıyormuş. Açıkcası ben hayatımda hiç uydu kullanmadım ne olduğunu hiç bilmem ama bu konuyu okuyunca atlanta hdbox alasım geldi. Ben şimdi bu cihazı alınca bununla beraber çanak verilecek mi?? Fiyata çanak dahil değilse çanak pahalı bişeymidir ???
  • degıl hocam en ucuz aparattır canak 25-30 tl cıvarında :) onemlı olan aldıgınız uydu alıcısıdır
  • Dün bende nişanlımla beraber fatih beyin yanına uğradım sağolsun kısıtlı zamanına ve acelesi olmasına rağmen çok ilgilendi atlanta cihazımı ve d smart modülümü aldım cihaz beklediğim gibi çok kaliteli özellikle kumandası çok kaliteli heryerden çekiyor çok fazla inceleyemedim ama ama genel olarak çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

degıl hocam en ucuz aparattır canak 25-30 tl cıvarında :) onemlı olan aldıgınız uydu alıcısıdır

Ok ilginiz için çok teşekkürler bende sizden almak isterdim ama ne yazıkki eskişehirde oturuyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: barisaydemir

Dün bende nişanlımla beraber fatih beyin yanına uğradım sağolsun kısıtlı zamanına ve acelesi olmasına rağmen çok ilgilendi atlanta cihazımı ve d smart modülümü aldım cihaz beklediğim gibi çok kaliteli özellikle kumandası çok kaliteli heryerden çekiyor çok fazla inceleyemedim ama ama genel olarak çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullanın bende d smart modüllü istiyorum iyice kanım ısındı bu alete :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

quote:

degıl hocam en ucuz aparattır canak 25-30 tl cıvarında :) onemlı olan aldıgınız uydu alıcısıdır

Ok ilginiz için çok teşekkürler bende sizden almak isterdim ama ne yazıkki eskişehirde oturuyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: barisaydemir

Dün bende nişanlımla beraber fatih beyin yanına uğradım sağolsun kısıtlı zamanına ve acelesi olmasına rağmen çok ilgilendi atlanta cihazımı ve d smart modülümü aldım cihaz beklediğim gibi çok kaliteli özellikle kumandası çok kaliteli heryerden çekiyor çok fazla inceleyemedim ama ama genel olarak çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

Hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullanın bende d smart modüllü istiyorum iyice kanım ısındı bu alete :)

Teşekkür ederim bende aylardan beridir araştırıyorum iyiki almışım gerçektende cihaz anlatıldığı gibi ilk kez hd cihaz kullanıyorum ama çok memnun kaldım ayrıca cihaz gerçekten çok hizlı ve stabil çalışıyor

• quote:

yorumlarınız içincandostum teşekkur eder:)
    burak ayagın ugurlu geldı dostum sen cıktın yeın evlenecek olan forum dostlarım geldıler onlarada verdıkk nıke unutum neyse yazımı okuyunca benım der:) gercı onların yuzunden gec cıktım olsun:)
    bırde oktayy arkadasım onay verırsen tam super olacak. anladın sen onu :)
    ıyı seyırler

Candostum olayın benimle alakası yok.Sen isini düzgün yaptıgın icin misafirin eksik olmuyor Ama illa senin ayagın ugurlu geliyor dersen ugrarım haftada 1 gun

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.