Şimdi Ara

ATILIM ÜNİVERSİTESİ HK.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar forumda gezdim ancak atilim universitesi hakkinda bir bilgi veya konu bulamadım okuyan biri okul hakkinda bilgi verebilir mi muhendislik okumayi dusunuyorum %75burslu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merak ettiğin şeyleri sorarsan yardımcı olalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkko

Merak ettiğin şeyleri sorarsan yardımcı olalım.

1-Muhendislik dersleri %100 ingilizce olarak mi veriliyor?
    2-Okul kampüsünün bakimda oldugu camurlu yollar vs hakkinda bir yorum yapilmis 2009 yilinda hala öyle bir yer mi sonucta belli bir mebla verip geleceğiz.
    3-Ogrenci ortami nasil ? Bazilari belge almak icin geliyormuş sadece onlar önemli değil.Rahatsizlik verecek tipler var mi?
    4-Ulasim icin okulun onunden dolmus ego filan geciyor mu?
    5-Hocalari hakkinda iyi yorumlar aldim.Ancak derslerde cok zorluyorlar mi normal bir calismayla okulu hazirlik dahil 5 senede tamamlayabilir miyiz? Muhendislik zor diye gozumuzu korkutuyorlar o yuzden kalirim filan diye bir korku olustu icimde.
    6-Bu okul okunabilecek bir yer mi 5 senemiz guzel bir sekilde gecer mi?
    Bunlari cevaplayabilirsen cok sevinirim. Paylaşabileceğin olumlu veya olumsuz yorumlar olursa ekleyebilirsin Tesekkur ettim simdiden:)

• Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknTscı

quote:

2-Okul kampüsünün bakimda oldugu camurlu yollar vs hakkinda bir yorum yapilmis 2009 yilinda hala öyle bir yer mi sonucta belli bir mebla verip geleceğiz.
    3-Ogrenci ortami nasil ? Bazilari belge almak icin geliyormuş sadece onlar önemli değil.Rahatsizlik verecek tipler var mi?
    5-Hocalari hakkinda iyi yorumlar aldim.Ancak derslerde cok zorluyorlar mi normal bir calismayla okulu hazirlik dahil 5 senede tamamlayabilir miyiz? Muhendislik zor diye gozumuzu korkutuyorlar o yuzden kalirim filan diye bir korku olustu icimde.
    Bunlari cevaplayabilirsen cok sevinirim. Paylaşabileceğin olumlu veya olumsuz yorumlar olursa ekleyebilirsin Tesekkur ettim simdiden:)

Sırayla cevap vereyim dostum,

1- Evet mühendislik dersleri okulumuzda %100 ingilizce işlenmekte.

2- Kampüsümüz gayet düzenli sadece hukuk binasının yanında yeni hazırlık binamızın inşaatı var oda yeni döneme yetişecek bildiğim kadarıyla öyle çamurlu yol vesaire duyduğun şekilde durumlar yok.

3- Dediğin tarzda belge almak için gelen elbet var her vakıf üniversitesinde olduğu gibi ama herkes kendi halinde takılır kimsenin kimseye zararı yoktur.

4- Ulaşım için okulun önünden belli aralıklarla dolmuş ve ego geçmekte. Yaz ayları dışında okulun 2 dönemi olmak üzere okul başlangıç saatine ve bitiş saatine 102 aşti ve 103 opera numaraları seferler de yapılmakta.

5- Hocalar duyduğun gibi iyiler, bırakmaya çalışacak tipte hocalar bulamazsın onun dışında herşey sana bağlı yatarak okul okunmuyor malesef üzgünüm o konuda :)

6- Elbetteki daha iyi bir sürü okul var ama ben öğrenci olarak memnunum ve 5 senemi geçirebilirim keyifle diye düşünüyorum.

Onun dışında eklemek istediğim, yemek ve servis ücretlerimiz fazla ve yetersiz. Maalesef birşey yapamıyoruz buna arz talep var sonuçta. Hazırlık için eğer gerçekten düşünüyorsan okulu şimdiden çalışmaya başla.

Çok fazla bişey gelmiyor aklıma kusura bakma sorun oldukça yazarsın tekrar cevaplamaya çalışırım.

• cenkko kullanıcısına yanıt
    Bende halkla iliskiler ve reklamcilik dusunuyorum bu yemek falan ben evde kalicam orda ornegin yanimda tost falan getirsem olurmu orda yemek yiyenler niye yiyor yurtta olduklari icin mi merak ettim birde cok mu pahali

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FrknTscı

quote:

Sırayla cevap vereyim dostum,

1- Evet mühendislik dersleri okulumuzda %100 ingilizce işlenmekte.

2- Kampüsümüz gayet düzenli sadece hukuk binasının yanında yeni hazırlık binamızın inşaatı var oda yeni döneme yetişecek bildiğim kadarıyla öyle çamurlu yol vesaire duyduğun şekilde durumlar yok.

3- Dediğin tarzda belge almak için gelen elbet var her vakıf üniversitesinde olduğu gibi ama herkes kendi halinde takılır kimsenin kimseye zararı yoktur.

4- Ulaşım için okulun önünden belli aralıklarla dolmuş ve ego geçmekte. Yaz ayları dışında okulun 2 dönemi olmak üzere okul başlangıç saatine ve bitiş saatine 102 aşti ve 103 opera numaraları seferler de yapılmakta.

5- Hocalar duyduğun gibi iyiler, bırakmaya çalışacak tipte hocalar bulamazsın onun dışında herşey sana bağlı yatarak okul okunmuyor malesef üzgünüm o konuda :)

6- Elbetteki daha iyi bir sürü okul var ama ben öğrenci olarak memnunum ve 5 senemi geçirebilirim keyifle diye düşünüyorum.

Onun dışında eklemek istediğim, yemek ve servis ücretlerimiz fazla ve yetersiz. Maalesef birşey yapamıyoruz buna arz talep var sonuçta. Hazırlık için eğer gerçekten düşünüyorsan okulu şimdiden çalışmaya başla.

Çok fazla bişey gelmiyor aklıma kusura bakma sorun oldukça yazarsın tekrar cevaplamaya çalışırım.

Tesekkur ederim bilgiler icin cok yardimci oldu kafamdaki bazi sorular cozuldu eger benim aklima birşeyler gelirse sorarim tekrardan:) yemek skntısı ve pahali ucretler her yerde karsima cikiyor onu fazla takmıyorum alistik artik :) Hazirlik okuluna gelcem ingilizce calismaya baslamak lazim simdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: tunahan2516

Bende halkla iliskiler ve reklamcilik dusunuyorum bu yemek falan ben evde kalicam orda ornegin yanimda tost falan getirsem olurmu orda yemek yiyenler niye yiyor yurtta olduklari icin mi merak ettim birde cok mu pahali

Tabildot var 8.5tl çorba ve 2 çeşit yemek çıkar, kantinlerden yemek istersen hazırlık kantininde her öğle arası şinitzel ve tavuk külbastı çıkar 8 tl yanlış hatırlamıyorsam. İşletme kantini büyüktür cafe tarzı çeşit boldur vesaire... Genelde 8+ diyebilirim ama ben lezzetine bakarak dışardan söylemeyi tercih ediyorum daha çok. İstersen evde yap getir ye kimse sana bişey demez,

• cenkko kullanıcısına yanıt
    Hocam bende Turizm işletmeciliği için tercih yaptım. Atılımın bu bölümü hakkında bilgin var mı ? Ya da halkla ilişkiler hakkında bilgin var mı ?

• Maalesef dostum o bölümle alakalı bilgim yok yardımcı olabilecek bir arkadaş bulursam yönlendireyim buraya.

Mutlaka tanıtım günlerine gidin arkadaşlar daha iyi bilgi alırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.