Şimdi Ara

ATILIM ÜNİVERSİTESİ %25 BURSLU MU YOKSA AKDENİZ ÜNİ İÖ MÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet beyler bölüm kamu yönetimi siz ne dersiniz ankarada oturuyorum atılım %50 yazıcam ama arada 2 bin var babamda %25 de yaz dedi parası o kadar sorun değil allaha şükür öder babam ama ben düşündüm bu sefer yani orada %25 okuduktan sonra ne olcak insan cv sine bile yazamaz bide bana sıkıntı verir o sürekli durup duruo o kadar para ödüyoruz der siz neler dersiniz biraz akıl verin.

• yok mu cevap verecek biri
  • Ya şöyle dışkı dışkı üniversitelerde okumayın ya. Atılım Üniversitesi nedir abi? Adam gibi çalışıp seneye bir daha gir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feynmaniels

Ya şöyle dışkı dışkı üniversitelerde okumayın ya. Atılım Üniversitesi nedir abi? Adam gibi çalışıp seneye bir daha gir bence.

yok kardeş alsında bu baştaki terihlerim değil sona yazacaklarım ama ösym bu ne olcağı belli olmuyor onun için yazdım
  • akdeniz iö
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

akdeniz iö

neden kardeş biraz açar mısın
  • biraz yardımcı olun beyler
  • atılımı düşünmen bile hata bence. başarısızlığı dillere destan olan bir okul. arkadaşın dediği gibi adam gibi üniversiteler yazın. biraz gözünüz yükseklerde olsun kardeşim, olmaz böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whishaw

atılımı düşünmen bile hata bence. başarısızlığı dillere destan olan bir okul. arkadaşın dediği gibi adam gibi üniversiteler yazın. biraz gözünüz yükseklerde olsun kardeşim, olmaz böyle.

nasıl kardeş biraz anlatır mısın
  • hocam zaten özel üniversite düşünüyosan kafadan bilkent,koç sabancı değilse 2 kere düşüneceksin. bunlar dışında sayabileceğimiz birkaç özel üni. daha vardır mutlaka ama genel öğrenci profili hep hayat beklentisi düşük, tembel öğrenciler. akademik kadrosu da buna göre şekilleniyor doğal olarak. o yüzden özel üni denildiğinde 1 adım geri durmak lazım. işin sosyal yaşam çevresine hiç girmiyorum. anatılan şehir efsanelerinin doğruluk payı var bu konuda.
  • Özelde niye kamu okunur ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.KİŞİ

''hazırlık cidden çok kolay kalanlarda şansını aşırı derecede zorlayanlar zaten. bu yaz döneminde ing çalışırsan hazırlığı atlayabilirsin''
    ''belli başlı kredisi yüksek dersler var onlar çok önemli. eğer o derslerden kritik notlar almazsan bırakamazlar ama bazı arızalı hocalar her üni. de var o yüzden günlük çalışma yaparsan hiç sorun olmaz. öğrenci ortamıyla ilgili olarak zenginler var evet ama onlardan çok daha fazla burslu öğrenci var yani seni kimse burslu diye ezmeye vs.. kalkamaz ''
    ''ek masraf olarak yaz okulu, hazırlık atlama sınavı cidden kolay, bölüm zorluğu orta derecede ve burslu olmanın hiçbir sıkıntısını çekmezsiniz''

2.KİŞİ

''
    Hazirliga gelince az bi alt yapim vardi en kotu kurdan basladim sadece dersleri dinleyerek gectim ek bi calisma yapmadim
    Derslerin zorlugunu kisaca soyle anlatabilirim ben caliskan bi ogrenci degilim buna ragmen ustten ders alarak okulu 1 sene kisalttim
    Bende bursluyum bi dezavantajini gormedim 3 senedir hatta daha kiymetliyiz diyebilirim o yonden hic bi suphen olmasi
    Sosyal anlamdada bi toplulugumuz var elimizden geleni yapiyoruz atilim olarak sektorun icinde olabilmek icin
    Umarim yardimci olabilmisimdir aklina takilan bi sey olursa cekinme

3. KİŞİ

''
    şurdan başlayım ,ben 75 burslu müh okuyorum.ama 2 yıldır hazırlıktayım 2012 gırışlıyım hazırlıkta çalışmadan geçilmiyor geçende var kalanda var 2 .yılımdayım ama çoğu arkadasım hazırlıkta senin yazdıgın uluslararası tıcaret ve lojıstıktende 3 arkadasım hala benımle beraber hazırlıkta.ama bolume gecende cok arkadasım var .ben oturur calısırım gunu gunune vocab wrıtıng yaparım dıyorsan hazırlık sorun olmaz

okulda hocalarda burslu burssuz ayrımı yok yapmıyorlar o konuda sıkıntın olmasın
    şehir dışından geliyorsan zorlanırsın yurt vs burda yasıyosan kolay olur
    elbette burslu burssuz ayrımından daha cok gıydıgı kıyafet bındıgı araba
    onemlı oluyor burada ama oyle fılmlerdekı dızılerdekı gıbı degıl
    burssuzu tam bursluyla cok yakın o başkasıyla öbürü öbürüyle
    kısacası ogrencı acısından kafana yatanla anlasıyosun burda
    burs para sıkıntı olmuyor fazla

KENDİSİNİN NEDEN 2 YILI OLDUĞUNU SORDUM HAZIRLIKTA CEVAPTA ŞU :
    75 burslu olmama guvendım
    ders çalışmadım
    o yüzden sımdı aklım basıma geldı oturdum eyluldekı sınava calısıyorum

Kimseyi kararından çevirmek istemem, yukarıdaki arkadaşın cevaplarına karşılık facebookta görüştüğüm okulda okuyan kişilerin yazdıklarıdır.
    Çoğuda diğer mesajlarında okulun ulaşım ve kütüphane sıkıntılarını yazmıştır. Ayrıca zenginlerin olduğunuda ve gerçekten gıcık olduklarınıda mesajlarında iletiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tryagain4 -- 16 Temmuz 2014; 11:24:06 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.