Şimdi Ara

Atiker Gold hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
20.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar bende golf 4 2001 1.6 motor aracıma atiker taktirmayi düşünüyorum. Brc ile Yakıt tasarrufunda veya performans da bir farklılık olur mu ? Bide tavsiye edebileceğiniz istanbul ici servis var mi tesekkurler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    2008 RAV4 2.0 150 bg için hangi kit'i tavsiye edersiniz?
    AKL ?
    Atiker Gold?
    Prins ? (Techno/Silver)

Öneri ve bilgiler için şimdiden teşekkürler
  • Aracım meg 3 2010 otomatik atiker gold fiyatı cezbediyor izmitte tavsiye edeceğiniz usta yardım lütfen.

• murataycicek M kullanıcısına yanıt
    merhaba bende 2007 e 200 kompresör var atiker gold uyumu varmi taktırmak istiyorum memnun kalırmıyım tavsiyeniz ne olur saygılar

• yazmayı unuttum aracım 1800 motor 184 beygir otomatik

• Besnim B kullanıcısına yanıt
    Motor kompresorlu olduğu için, piyasadaki tüm kitler uygulanabilir.

Tek dikkat edilecek motor gücüne uygun regulator olduğuna dikkat edilmeli.

Gold kitlerin 2 versiyonu var sanırım, büyük regülatörlu versiyon kullanılmalı.

• Clio III 2007 Model 1.2 motor, için brc ile depodaki benzin ile kaç km gidebileceğim bir parça montajıyla yapılabiliyor muş. Atiker gold da veya hangi atiker modellerinde bu özellik vardır.

• Besnim B kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/7N6vZq4_SQY
    Yusuf koparan İzmir 05355595572

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2014 1.6 valvematic auris aracıma atiker gold un 2 ohm achf enjetörü ile atiker grand taktirdim. benzinden ayırt edemiyorum cok sessiz ve 2 aydır sorun yok. Agır ıstanbul trafıgınde kısa mesafelerde 100 km de 11 lt cıvarında gaz yakıyor.Cok iyi bir lpg donusum muhendislik firmasında taktırın. Montaj markadan onemli olabiliyor. obd II li Atiker gold ve grand ithal iyi kitlerle yarısır. fiyat performans oranında ise acık ara gecer. Eski Atiker ve kötü montaj hikayelerine takılmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayacht -- 7 Kasım 2017; 14:36:7 >
  • rh2511 R kullanıcısına yanıt
    görsellerde nozzle ölçüsü çok düşük diyor orda sıkıntı yokmu acaba ? bilen arkadaşlar kim bilmediğim için sizin fotoya yazıyorum ?
  • Atiker yeni grand olarak model çıkartmış hangisini tavsiye edersiniz gold mu grand mı? İkiside aynı fiyat

• Arkadaşlar Accent blue benzinli otomatik 2013 model aracım var.Florya dA bir usta atikere bulaşma dedi.Aklimda prins technomax var ama ustalardan kullananlardan yorum bekliyorum neyi tavsiye edersiniz

• atiker gold teknomax tan bence daha iyi bir kit çünkü obd bağlantısı var.hyundaiaracına gönül rahatlığıyla taktır derim.floryadaki ustayada bir daha uğrama.dönüşüm içinde avrupa yakasında maslak çevre otogaz rami atılım otogaz tavsiye edrim.anadolu yakası içinde uzak ara candan mühendislik.
  • Arkadaşlar 48 lik tank kullanan var mı atiker gold kit. Benim ki 44 litre gaz alıyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.