Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 4670'in Detaylı Görselleri Gün Işığına Çıktı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
3.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana göre en önemli özelliği HD3850' nin performansına eşdeğer bir kart için ek güç girişine ihtiyaç duymamasıdır.
    Bunun dışında gayet güzel bir giriş seviye kartı. HD4450' den sonraki tercihim olabilir.
    Artık gelse de görsek şu kartları güzelce.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 575m

Haber için teşekkürler, 128 bit olması düşündürücü ancak ,söylendiği gibi ise ki fx hocam daha iyi bilir, 3850 den 1024 üzeri çözünürlüklerde de daha iyi olan kart kuvvetle muhtemel ki 3870'e yakın bir performans çizecektir.Bu da demektirki 9600 gt ye bile rakip olabilir anlamı çıkar-belki çok az bir farkla geri kalacak.tek slot tasarım+ güç beslemesi için ek güç girişi dahi istememesi (70 watt) olması harika.3870 497 gflop-4670 480 gflop hesaplama gücünde, aradaki fark önemsenmeyecek derecede az.Yalnız aa ve af performansı da merak edilmiyor değil.Düşük bütçeliler için inanılmaz bir seçenek olabilir.Ben 99$ +kdv den bekliyorum.İnşallah fiyatlar bu düzeyde olur.Bu amd için de çok faydalı bir hamle olacak.

Hiç sanmıyorum 1024 ve üzerisinde olduğunu.Yüksekse 1600 üzerinde yüksektir.Çünkü HD3850 öyle yabana atılacak kart değil.Bu kart 128-bit ne kadar inkar etseler de HD3850 nin 256-bit olduğuu unutmamak lazım.Muhtemelen HD3850 nin AA/AF özürü iyice giderilince açılan farktan bahsediliyor.

• quote:

Hiç sanmıyorum 1024 ve üzerisinde olduğunu.Yüksekse 1600 üzerinde yüksektir.Çünkü HD3850 öyle yabana atılacak kart değil.Bu kart 128-bit ne kadar inkar etseler de HD3850 nin 256-bit olduğuu unutmamak lazım.Muhtemelen HD3850 nin AA/AF özürü iyice giderilince açılan farktan bahsediliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

quote:

HD 3850 modelinden daha yüksek performans sunacağı iddia ediliyor.

2 haberdir bu cumle beni dumur ediyor.sadece cekik gozlu dostlarimiza sunulan 3690 3830 gibi 1024 de %20 hizli ama 1280 de cuvallarsa 3690'nin avrupa versiyonu gibi bir sey olur 48xx 3D mimarisi kullandik da yalan olur.

Elimizde AMD tarafından hazırlanan bazı test sonuçları var ama şu an için NDA gereği yayınlayamıyoruz. Ama özellikle yüksek çözünürlük ve AA/AF ayarlarında HD 4670'in HD 3850'den daha başarılı olduğunu söyleyebilmek mümkün.

• 3850 yi gecemez

aa af ile nekadar ozurlu olursa olsun 128bit lik bir kart zor yani sonucta birim açısından ustunde degil 3850 den rop olarak sp olarak

ee eksigi var hatta 128bit daha az
  • Fiyatı ne olur acaba?.. Net Cafemiz var da, GTA4 çıkmadan upgrade yapalım diyoruz
  • 9600 gt gibi bunlarda 256 bit olmalıydı. Ama yinede testleri görmek lazım 128 bit diyede ille rezil bir kart olacak anlamına gelmez bence.
  • Evet güzel bi orta segment kartı olacak gibi duruyor.
  • ayy ne şirin şey yerim ben onu
  • Fiyatı uygun olur bunların, bence güzel kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grrdn -- 24 Ağustos 2008; 21:46:43 >
  • 9400 ve 9500gtlerin hepsini silecek gibi duruo
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .45 ACP

quote:

HD 3850 modelinden daha yüksek performans sunacağı iddia ediliyor.

2 haberdir bu cumle beni dumur ediyor.sadece cekik gozlu dostlarimiza sunulan 3690 3830 gibi 1024 de %20 hizli ama 1280 de cuvallarsa 3690'nin avrupa versiyonu gibi bir sey olur 48xx 3D mimarisi kullandik da yalan olur.

Elimizde AMD tarafından hazırlanan bazı test sonuçları var ama şu an için NDA gereği yayınlayamıyoruz. Ama özellikle yüksek çözünürlük ve AA/AF ayarlarında HD 4670'in HD 3850'den daha başarılı olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Süper o zaman ati alt segmenttede tüketicilerin oyun deneyimlerini daha üst seviyeye taşımayı başaracak denektir......

• Korkarım atinin 9XXX serisinden sonra
    bu 4XXX serileride efsane olacak herhalde..
  • 55nm ile fiyatıda uygun olur, yani iyi satar
  • Bence bu kart 9500gt'yi ikiye katlar. Alt segmentte f/p ürünü(ikinci eli saymazsak) olabilir. Bir de mobil ürünü çıkarsa tam olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: T_ogrenci_T

Bence bu kart 9500gt'yi ikiye katlar. Alt segmentte f/p ürünü(ikinci eli saymazsak) olabilir. Bir de mobil ürünü çıkarsa tam olur

• quote:

Beklemeye değecek.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.