Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900Pro'nun İlk Test Sonuçları Ortaya Çıktı ## (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
26.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • R*a*g*e*3*d forum da ki biri soğutucusunda xt den farklı olarak bakır yerine aliminyum kullanıldığını hızaşırtma için yeni bir soğutucu almak gerekebileceğinden bahsetmiş.Doğruluğu nedir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secret_tr -- 26 Eylül 2007; 15:42:47 >
  • 2900prolar gelse de ortalık kızışsa 2900xt'ye de oc. çekip yarıştırırız
  • quote:

Orjinalden alıntı: IlInSaR

HD2900XT aldım forum sitesine üye oldum ve bu haberi gördüm şoktayım keşke önceden araştırsaydım

geri vermedim kartı ayrılamadım zarar ettim biliyorum ama o kadar bekleyemem
  • quote:

quote:

HD2900XT aldım forum sitesine üye oldum ve bu haberi gördüm şoktayım keşke önceden araştırsaydım

geri vermedim kartı ayrılamadım zarar ettim biliyorum ama o kadar bekleyemem

Vermene gerek yok zaten. İllede CF yapmak istiyorsan al bi HD2900Pro yap gene CF ni

• 10 ekimde satılmaya başlar heralde cebit bittikten sonra...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktayuruk

10 ekimde satılmaya başlar heralde cebit bittikten sonra...

Bekliyoruz
  • bu varya bu duble süper .inşallah pronun fiyatı uygun olur da bizi sıkıntıya sokmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BLAZEX!

bu varya bu duble süper .inşallah pronun fiyatı uygun olur da bizi sıkıntıya sokmaz

Zaten fiyat uygun olmazsa AMD-ATInın işi bir hayli zor olur
  • Bu kart çok satacak gibi
  • 2ci eline talibim
  • way be süper bişey ve piyasayi çok kötü etkileyecek 8800 lerin ve altindaki kartlarin fiyatlari acaip düşücek
  • quote:

Orjinalden alıntı: musti-1907

way be süper bişey ve piyasayi çok kötü etkileyecek 8800 lerin ve altindaki kartlarin fiyatlari acaip düşücek

Zaten ATI, Nvidia'yla rekabet edebilmek için 2900Proyu piyasaya sürüyor. 2900xt ile GF 8800gtxi geçemediler, en azından gts ile f/p bazında rekabet ederek prestijlerini arttırabilirler Tabi bu olay yine son kullanıcıları mutlu edicek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 27 Eylül 2007; 23:53:46 >
  • 2900xt yi almayı düşünyordum mecbur kalmıştım ama öyle bi zamanda forumu araştırdım ki 150 dolardan kar ettim.ve gördüğüm kadarylada 2900 pro nun xt den çok büyük farklarda geri kalır yanı yok.ama benim anlamadığım şu len ati bu kadar zaman neyi bekledin.şimdi nabçam bilmiyom aklım iice karıştı.nereye baksam iice çıkmaza giriyom.araştırma falan yapmıcam artık kaç haftadır bu araştırmalar yüzünden ekran kartı alamadım.herkes başka bişey diyo.bundan sonra yok araştırma falan.çıksın bu kart alacam........birde dostlar türkiye ye bu kart hemen hemen ne zaman gelir ve eskişehire dağıtımı konusunda bi bilgi vya tahmin söyler misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahinsel -- 28 Eylül 2007; 3:13:16 >
  • Beyler kartın yurt dışıdan satışı başlamış heralde
    http://www.msxlabs.org/forum/ext.php?ref=http://www.overclockers.co.uk/showpr...d=5&subcat=946
  • Türkiyede nezaman kaça satılacağını aşağıyukarı bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: COrleone[TUR]

Türkiyede nezaman kaça satılacağını aşağıyukarı bilen varmı?

Sapphire Markası HD2900Pro nun Lansmanını Cebit Bilişimde Yapacak
    Yani Önümüzdeki Saluı günü Kartı Görme imkanımız olacaktır Fuar Sırasında Satarlar mı Ve ya Fuar sonrası hemen Piyasaya verirlermi Bekleyip göreceğiz
    Yakın Bir Zamanda Türkiyede Satış Başlayacaktır.
  • tahminenen ne zaman gelir bu kart bilen yokmu
  • 200-250$ + kdv

edit:asus veya his marka 250-300$ civarı + kdv..

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 29 Eylül 2007; 23:39:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonser24

200-250$ + kdv

edit:asus veya his marka 250-300$ civarı + kdv..

quote:

200$+KDV kartın ilk çıktığı zaman TR de HAYAL BİLE edilemez.

TR de 250$ dan girer kademeli olarak düşer.
  • zaten bizi bi kazıklamadıktan sonra kartları ucuza satmazlar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.