Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900Pro'nun İlk Test Sonuçları Ortaya Çıktı ## (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
0
Favori
26.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@hics

bence direk git bi HD29XT 1GB al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atrinn -- 25 Eylül 2007; 17:08:29 >
  • yeni nesil kartları beklemekte fayda var sanırım..bunlar alınsa bile geçici çözüm olacaktır.. yenilerin eli kulağındadır.. özellikle nvidia nın kartları hazır bile olabilir şu durumda ama pazar yıl sonuna odaklanmış durumda.. hemde 8xxx serisi hala iş görüyor... yani bunlar her ne kadar yeni ekran kartları gibi gözüksede 1 sene öncesinin teknolojisinin yeniden ısıtılmış halleri... herhalde daha iyilerini yapmak gerçekten zor bir hal aldı!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: signomis

quote:

Orjinalden alıntı: CeOfFuture

quote:

Orjinalden alıntı: safran25

Evet arkadaslar kartin fiyatlari belli oldu.

Kesinlikle 8800GTS 320Mb den cok daha ucuz olacak

Spphire nin avrupa fiyatı 206 - 244 � arasinda degisiyorken
    Sparkle 8800GTS 320Mb nin avrupa fiyatı 232-297� arasinda degisiyor.

Yani Sparkle nin 232� lik avrupa fiyatını Tr de 290$ lik Sparkle fiyatı ile aynı sayarsak. Sapphire gibi pahali bir Ati partnerinin HD2900Pro su en fazla 250-260$+Kdv olacaktir.

Sapphire asus ve His e oranla cok daha ucuz markalar olan MSi, Palit ve Powercolor gibi firmalarin 230-240$+kdv ye satacagini söylersek cok da abartmis olmayiz sanırım

Fiyatlari buradan kontrol edebilirsiniz

http://www.idealo.de/preisvergleich/ProductCategory/3091.html

abow fiyatlar dehset acilen 8800gts satip bu karttan 2 tane alip cf yapmam lazim

okadar hareretlı savundun GTS'yı alt+tab sorunu olmasına ragmen sımdı kartını hemen satısa cıkarmıssın...Demekkı ınsanları hıcbırzaman yanlıs yonlendırmıyceksın..Sımdı hemen hemen aynı performansı veren bukartı neden alasınkı kendı kartını zarara satıp????

tamamen cross fire icin

eger elinde sli destekli anakart varsa ga ds3p rev 3.3 takaslanir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yani Sparkle nin 232� lik avrupa fiyatını Tr de 290$ lik Sparkle fiyatı ile aynı sayarsak. Sapphire gibi pahali bir Ati partnerinin HD2900Pro su en fazla 250-260$+Kdv olacaktir.

Sapphire asus ve His e oranla cok daha ucuz markalar olan MSi, Palit ve Powercolor gibi firmalarin 230-240$+kdv ye satacagini söylersek cok da abartmis olmayiz sanırım

abow fiyatlar dehset acilen 8800gts satip bu karttan 2 tane alip cf yapmam lazim

okadar hareretlı savundun GTS'yı alt+tab sorunu olmasına ragmen sımdı kartını hemen satısa cıkarmıssın...Demekkı ınsanları hıcbırzaman yanlıs yonlendırmıyceksın..Sımdı hemen hemen aynı performansı veren bukartı neden alasınkı kendı kartını zarara satıp????

tamamen cross fire icin

Hocam GTS XT tartışması yapmak istemiyorum ama CrossFire, Sli'den daha başarılı bir teknoloji bunu kabul etmek lazım ki elindeki anakart da X38lerden sonra sahip olunabilecek en iyi CF imkanı sunanlardan. Elindeki GTS'yi satıp 2900Pro CF yapman senin hayrına olacaktır.

Ekran kartı güzel. Tam bir f/p ürünü olacak. Ama ben hala konsol diyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: cagann

quote:

quote:

quote:

quote:

tamamen cross fire icin

Hocam GTS XT tartışması yapmak istemiyorum ama CrossFire, Sli'den daha başarılı bir teknoloji bunu kabul etmek lazım ki elindeki anakart da X38lerden sonra sahip olunabilecek en iyi CF imkanı sunanlardan. Elindeki GTS'yi satıp 2900Pro CF yapman senin hayrına olacaktır.

Ekran kartı güzel. Tam bir f/p ürünü olacak. Ama ben hala konsol diyorum.

haklisinda 8800gts simdi satarsam zararim buyuk
    anakart deistirme imkanim olsa takaslama anakart ilk tercihim
    yoksa cf nin sli dan iyi oldugunu herkes bilyior

• 2950 serisi 2008 başı gibi çıkacaksa o zamana kadar ATI-NVIDIA mevcut fiyatlar ile böyle devam ederler. 2900gt performansı ve fiyatına göre 8600 gts biraz ucuzlar o kadar.
  • Fiyatıda iyi 8800gts ide tokatlıyo daha ne olsunki
  • quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

Fiyatıda iyi 8800gts ide tokatlıyo daha ne olsunki

500/1188/1600 hızındaki 8800 gts'yi hız aşırtmayla geçiyor, diyelim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

quote:

Orjinalden alıntı: m@trix

Fiyatıda iyi 8800gts ide tokatlıyo daha ne olsunki

500/1188/1600 hızındaki 8800 gts'yi hız aşırtmayla geçiyor, diyelim :)

riva turnerin yenisi ciksinda

648/1700/2200 mhzde 3d mark denicem
  • Palittten ses yokmu ben palitten 2900pro sonic+ bekliyorum açıkçası
  • Hmmm Eger his 250$ fiyat belirlerse Palit Msi gibi firmalar 200-220$ arasi bir fiyat belirler. Bu kart AMD nin kobrasi olur o zaman o fiyatlarla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza52

Hmmm Eger his 250$ fiyat belirlerse Palit Msi gibi firmalar 200-220$ arasi bir fiyat belirler. Bu kart AMD nin kobrasi olur o zaman o fiyatlarla

Bu özellikteki bir kartı 200-250 civarı bir fiyata vereceklerini sanmıyorum. Eğer verirlerse nvidia da fiyatlarını kesinlikle düşürür. Ama eğer öyle olursa 2900 xt alanlara çok büyük haksızlık yapılmış olur bence. Baksanıza adamlara aynı özelikteki kartları 400 dolaylarında sattılar. Bence fiyatı 280-320 usd aralığında olur. Tabiki + KDV ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekorender -- 25 Eylül 2007; 20:37:46 >
  • Tamamen pazarlama stratejisidir bu kart...HD 2900 XT nin fiyatını indireceğine aynı karta farklı bir isim verip fiyat avantajıyla satışları patlatma amaçlı hazırlanmış...Muhtemelen HD 2900 XT nin driver tecrübesinide sonuna kadar kullanmak istediler...Sonunda 8800 GTS e rakip gelmesi güzel ama yanıt fazla gecikmeyecektir...2900 XT alanlar için üzücü bir haber olsada nvidiayı rekabete zorlamaları bizim için iyi olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 25 Eylül 2007; 20:51:10 >
  • geçektende 220-250$ gibi fiyat aralığından çıkarsa hem iyi iş yapar hemde satılmakta olan kartların ucuzlamasında rolü olur.
    palit şöyle güzel bir sonic modelide çıkarırsa tam süper olur.
    rekabet olsun,daha ucuza satılsın,cebimizden daha az para çıksın.
  • HD2900XT aldım forum sitesine üye oldum ve bu haberi gördüm şoktayım keşke önceden araştırsaydım
  • quote:

Orjinalden alıntı: IlInSaR

HD2900XT aldım forum sitesine üye oldum ve bu haberi gördüm şoktayım keşke önceden araştırsaydım

ee biz bas bas bagiriyoz
    1 aydir nerdeyse iyi olmus yarasin soguk su ic
  • Buraya yazıyor ama umarım sakıncası olmaz kutusunu bile açmadım yarın takacaktım gerimi versem
  • quote:

Buraya yazıyor ama umarım sakıncası olmaz kutusunu bile açmadım yarın takacaktım gerimi versem

Biliyorsun ne yapacağını bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

quote:

Buraya yazıyor ama umarım sakıncası olmaz kutusunu bile açmadım yarın takacaktım gerimi versem

Biliyorsun ne yapacağını bence

direk geri ver bu kadar da kazik yenmez artik goz gore gore

• Çıkış tarihi göremedim ne zaman çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.