Şimdi Ara

## ATi R680 (HD 3870 X2) Yeni ve Resmi Detaylar ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
28.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    (tok) Stok olacaktı S basmamış

CM 534 kasam var eğer kart kasaya sığmayacak olursa Fdd bölümünü çıkartıp yer açmayı düşünüyorum. Gerçi bu operasyona gerek kalmayacağını tahmin ediyorum ama her ihtimale karşı ön çalışmam olsun.
     ## ATi R680 (HD 3870 X2) Yeni ve Resmi Detaylar ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellino -- 22 Aralık 2007; 7:56:56 >
  • ATi'nin HD 3870 X2 (R680) için kullanacağı logolara da bakalım;

• Bu arada R680'inin 27cm'lik uzunluğa sahip olabileceği söyleniyor. Uzunluk konusunda ise rakipsiz kartlara iki örnek;

Geforce 7900 GX2 (31.5 cm) ve 3dfx 'Voodoo 5 6000 (31 cm);

• hayırlısı olsun ama birazıcık kuccuk yapsaymıslar daha iyi olurmus ama olsunn bakalım test sonucları nasıl olucakk
  • Kasa masrafınıda hesaplamak lazim bence.Yada hançer gibi bitaraftan girip diğer taraftan çıkıcak gibi görünüyo.Hem modcu arkadaşlarada iş çıktı Hadi bakalım micro atx kasaya sığdıralım beyler baya karizmatik olur.kasanın onunde dışarıda çalışan bi fan
  • güzel güzel piyasa kızışacak deyinsene şuna ocak ayı ekran kartı alma ayı olacak
  • Ben bu karta 340 $ + KDV ödemeye hazırım. Kasam yeterince büyük, güç kaynağım yeterli.
  • buda çıksın, neye yarıo ki çıkıo çıkıo kartlar ama hiçbirini bulamıyoruz, buradan tüm kart firmalarını gerizekalı satış politikalarını ayakta alkışlamak istiyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gitaristanbull

buda çıksın, neye yarıo ki çıkıo çıkıo kartlar ama hiçbirini bulamıyoruz, buradan tüm kart firmalarını gerizekalı satış politikalarını ayakta alkışlamak istiyorum..

Haklısın valla orası öyle.İki tane gtx filan demişsiniz de birincisi bu kart daha ucuz olur, ikincisi SLI ya da CF'da oyunun desteklemesi gibi bir durum söz konusu.En azından öyle bir sıkıntı olmayacak.Umarım bu güzel kart , adam gibi yazılmış sürücülerle desteklenir de parasının karşılığını hakeder ve güzel bir rekabet ortamı yaratır.

• voodoo daha krizma duruyor.
  • tehlikeli bi karta benziyo bu teknoloji beni deli ediyo yaw bi zamanlar hd 2600 ler kraldı oooof of
  • quote:

Orjinalden alıntı: djsam

tehlikeli bi karta benziyo bu teknoloji beni deli ediyo yaw bi zamanlar hd 2600 ler kraldı oooof of

hd2600 ne zaman kral oldu yav...
  • hd 2600 ler unreal 3 motorunu kullanan oyunlarda cf de çok deli perfomans veriyo va hatta unreal tournament 3 te 3850 yi geçip 3870 e yaklaşıyodu ama kral falan deildi o ayrı mesele
  • tamam tartışma ortamı olmasın onlar benim gözümde kral
  • bence ati nvidianın zamanında yaptığı 7950 gx2 ayarında 1şi yapmak istiyor.umarım başarılı olur ama pek sanmıyorum.genede görmeden 1şi diyemem.ben nvidiacıyım.ama bu kart ii olursa atic arkdaşlar sewinecek hadi bakalım hayırlısı
  • Bence bu kart ii driverlarla iş yapacaktır başka kaynakları takip ettiğim kadarıyla 2600XT*2 lerdeki driver sorununu göz önüne alıp onun üzerinden driverlarını geliştirmeye devam ediyorlarmış,işte yüksek çözünürlükte Crysis i very high de oynatacak kartt budurrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: B-veritas

Bence bu kart ii driverlarla iş yapacaktır başka kaynakları takip ettiğim kadarıyla 2600XT*2 lerdeki driver sorununu göz önüne alıp onun üzerinden driverlarını geliştirmeye devam ediyorlarmış,işte yüksek çözünürlükte Crysis i very high de oynatacak kartt budurrr

ATI nin her kartının iyi driver ile iş yapacağını düşünüyorum ama sorun şu ki ATI nere iyi driver nere......
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

İnş. bu kart nvidia'nın bu gidişatına bir dur derde piyasada bir rekabet ortamı doğar ve bu da fiyatlara yansır,en sonunda da bize tabiki...

Haber için saol fx57

Keşinlikle arkadaşım. İnşallah ultrayı tahtından edip düzgün sürücüler ile gelir.
  • kart adeta beni al diyor ne zaman gelir acaba bari ati amd kimliğini getirsinde onuda kaydıma alayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zalman_1 -- 23 Aralık 2007; 14:18:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evilinvaders

bence ati nvidianın zamanında yaptığı 7950 gx2 ayarında 1şi yapmak istiyor.umarım başarılı olur ama pek sanmıyorum.genede görmeden 1şi diyemem.ben nvidiacıyım.ama bu kart ii olursa atic arkdaşlar sewinecek hadi bakalım hayırlısı

Ohoo sende Nvidiacı,Atici diye bölmüşsün ortalığı yav.Ne gerek var fanatikliğe...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.