Şimdi Ara

Atatürk Olimpiyat stadı'nda tribünler ve yedek kulübesi sahaya çok uzak değil mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ayrıca stad ne zaman bu halini alacak:

Atatürk Olimpiyat stadı'nda tribünler ve yedek kulübesi sahaya çok uzak değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 5 Mayıs 2021; 0:7:1 >

• Olimpiyat stadlarını sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rainbow VI

Olimpiyat stadlarını sevmiyorum.

+1

• seyirci olmadığı için diğer stadlardan daha iyi gözükecek kamera açısıyla

• Aymeric Zublena'nın bir bize yaptığı Atatürk olimpiyat stadına bakın, bir de yaptığı Fransa stadına bakın, ülke kayırmak böyle olsa gerek:

• Herhangi bir maçın oynanması hata bu statta. İğrenç tiksinç bir yapı. Kalelere çok uzak. Yeri ayrı kötü. Her yanıyla fiyasko bir yapı

• Futbol stadı değil zaten. Olimpiyatlar için tasarlanmış. Buraya final organizasyonu verenlerin aklına şaşmak lazım.

• Atatürk Olimpiyat stadı'nda tribünler ve yedek kulübesi sahaya çok uzak değil mi?

Tokyo olimpiyat stadı, bu stadda olimpiyatlar için tasarlanmış olsa gerek... Vadafone yada Türk Telekom parka verilebilirdi. Olimpiyatları alamadığımız içinde öylece kalan bir stad. :) 2024 için aday göstereceğiz, 2023 yılında bu halini almış, kapasitesi de 2'ye katlanmış olur diye tahmin ediyorum.

• Adı üstünde olimpiyat stadı. İlk amacı futbol değil bu statların. Şükrü Saraçoğlu, Türk Telekom, Vodafone Park gibi stadlar dururken niye ısrarla şu ülkede yapılacak olan futbol organizyonları bu stada veriliyor anlamak mümkün değil. Saçma sapan işler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.