Şimdi Ara

edit. (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
454
Cevap
5
Favori
20.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bunlar gücü eline alsa hitler'i kıskandırırlar.
    ben orada olsaydım kadının sesini bastıracak şekilde bağırarark kuran meali okurdum. biraz sebeplensin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

isteyen sarık takar isteyen totosunu açar kimse de karışamaz karışmaya hakkıda yoktur bana göre herkesin örf dediği olgu da kendini bağlar başkasını değil. Kimse birileri rahatsız oluyor diye başını açmamalı yada örtmemeli. Kendi inancı neyse nasıl istiyorsa öyle davranmalı. Zeki mürende bizi görsün. Karıncalar film çevirsin. Hatta film çok brğenilsin devamı çekilsin.

ne demek totosunu açar .. dingonun ahırı mı yeryüzü ? çıblak gez madem

amerikada bile polisler çıplakları tımarhaneye tıkıyor sokakta bir ara cıplak protestolar vardı gözaltına alındılar

totonu açamazsın . hayvanlar bile ama deriden ama tüyden elbiselere sahip .

• quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

quote:

isteyen sarık takar isteyen totosunu açar kimse de karışamaz karışmaya hakkıda yoktur bana göre herkesin örf dediği olgu da kendini bağlar başkasını değil. Kimse birileri rahatsız oluyor diye başını açmamalı yada örtmemeli. Kendi inancı neyse nasıl istiyorsa öyle davranmalı. Zeki mürende bizi görsün. Karıncalar film çevirsin. Hatta film çok brğenilsin devamı çekilsin.

amerikada bile polisler çıplakları tımarhaneye tıkıyor sokakta bir ara cıplak protestolar vardı gözaltına alındılar

Ahah tabi ya elbise onlar

Kısa tüylü olanlar dekolte herhal cıkcıkcıkcık

(Tabi ki kısa tüy giyen terbiyesiz atlara, kedi köpek ineklere filan sitemim. Ayıp yahu öyle elbise mi olur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 5 Nisan 2018; 12:30:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cemsinan kullanıcısına yanıt

ne demek istediğimi gayet iyi anladın :)

hayatın boyunca bir sürü hayvan gördün ve tüylerinin kimisinin derisinin elbiseleri oldugunu hiç farketmedin demi ?

çünkü hep bakıyorsun görmüyorsun . bakmak ve görmek farkı

konuda bazıları ; kılık kıyafetle ilgili haberdeki ifadeyle laik kadına tepki gösterirken aynı zamanda çıblaklığıda mubah gördüklerini okuyorum . bu sebeple "senin komik buldugun" örneği verdim :)
  • hypercubematrix H kullanıcısına yanıt
    Ben size yüzde yüz hak verdim hocam

Benim kızgınlığım kısa tüylü elbise giyip milletin ahlakını bozanlara.

Bir de asıl muhaha eşşek kadar eşşek şeyini göremeyip bakmak görmek filan diyenlere gelmeli sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 5 Nisan 2018; 13:3:58 >
  • Laiklerin en büyük hatası organize olamamak, örgütlü ortak hareket etmemek, bu nedenle mütemadiyen zayıf kalıp çabucak pes etmek (yurtdışına kaçıp kendini kurtarmaca), ve meydanı böyle münferit irkilen şahıslara terk ederek davayı kepaze etmek. Yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    tabi insan görmek istediği şeyi gördüğünden sende haklısın

iyi o zaman sende totoyu acarak gez hayvanlar gibi ... hani baktığında gördüğün şey bu ya !!
    Oo ergenlik alırım bi dal.

Yazıştığım kişide zeka kırıntısı görmek istediğim anda çürüyen önermelerle gelmeyin yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 5 Nisan 2018; 14:11:50 >
    yas 40 ne ergenliği
    bu örnegi son yazdıgım mesaja bağlamak için verdim aynı zamanda . biri çıkarda oltaya gelirse diye o şanslı kişi sen oldun :)

zeka kırıntılarını çoğaltman gerek .. tüm çatışmalarda temel ana unsur " rakibini tanı " ..

mesaj yazdıgın kişiyi tanımadan laf carpmaya calışıyon ve sonra ergenlik kalıyor geriye .

dalları seviyorsun :) anladık
  • -Demokritos- kullanıcısına yanıt
    Bu mantıkta olduğun sürece senden ne köy olur ne kasaba.İlk önce insanlara saygı duymayı öğren sonra demokrasi dersi vermeyi dene.Bu yüzden sen bana sabaha kadar demokrasi dersi versende sen demokrasiye ne kadar saygılısın diye sorarım sana.Her insan kabul etmediği karşıt fikirlilere bu tür ithamları söylerse ne olur halimiz.
    Rabbim toplumuzu senin gibi aşırı uçlu olan her türlü fikirdeki insandan korusun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

Bu mantıkta olduğun sürece senden ne köy olur ne kasaba.İlk önce insanlara saygı duymayı öğren sonra demokrasi dersi vermeyi dene.Bu yüzden sen bana sabaha kadar demokrasi dersi versende sen demokrasiye ne kadar saygılısın diye sorarım sana.Her insan kabul etmediği karşıt fikirlilere bu tür ithamları söylerse ne olur halimiz.
    Rabbim toplumuzu senin gibi aşırı uçlu olan her türlü fikirdeki insandan korusun.

demokrasinin içi boş bir kavram oldugu düşüncesindeyim .

sence ben radikal fikirli aşırı uçta birimiyim ?

karsıt fikirler arasında catışma oluşur ve doğal seleksiyon işlemeye başlar ve bazıları elenir :)

eskiden darwinin bazı görüşlerine kızardım şindi bazı konularda haklı gördüm

Bakmak: yaş 40
    görememek: 40 yaşından sonra bile bazı insanların ergen tavırlar sergileyebileceğini duyumsamayıp, bilememek
    Rakip: Sarmaşıklara dolandığında çırpınmamayı bilemeyen ergen tavırlı ihtiyar.
    Sonuç: yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: hypercubematrix

quote:

Tamam

• Kadın bu konuda sonuna kadar haklı. Modern ülkemde böyle arap özentilerini görmek istemiyorum. Böyle arap kültürünü sanki dinin emriymiş gibi gösteren bu yobazlar yarın iktidar olsalar bizlere rahat yaşama hakkı vermezler. Dondurma yiyen çocuğa saldırırlar vapurda müzik yapana saldırırlar. Son olarak nasıl birisi Arabistan da mini etekle gezemezse sende laik bir ülkede böyle işitçi gibi gezemezler. Allah bu yobazlardan hepimizi kurtarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wishmaster1905

Kadın bu konuda sonuna kadar haklı. Modern ülkemde böyle arap özentilerini görmek istemiyorum. Böyle arap kültürünü sanki dinin emriymiş gibi gösteren bu yobazlar yarın iktidar olsalar bizlere rahat yaşama hakkı vermezler. Dondurma yiyen çocuğa saldırırlar vapurda müzik yapana saldırırlar. Son olarak nasıl birisi Arabistan da mini etekle gezemezse sende laik bir ülkede böyle işitçi gibi gezemezler. Allah bu yobazlardan hepimizi kurtarsın
    bende seni görmek istemiyorum terket ülkeyi.
  • Bu teyze uberde bağıran çirkef teyzeye çok benziyor ciyak ciyak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cboy60 -- 7 Nisan 2018; 9:46:55 >
  • vurdu gol oldu V kullanıcısına yanıt
    Sen terket gerici. İnsanları senelerdir dinden soğuttunuz. Ama sonunuz yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wishmaster1905

Kadın bu konuda sonuna kadar haklı. Modern ülkemde böyle arap özentilerini görmek istemiyorum. Böyle arap kültürünü sanki dinin emriymiş gibi gösteren bu yobazlar yarın iktidar olsalar bizlere rahat yaşama hakkı vermezler. Dondurma yiyen çocuğa saldırırlar vapurda müzik yapana saldırırlar. Son olarak nasıl birisi Arabistan da mini etekle gezemezse sende laik bir ülkede böyle işitçi gibi gezemezler. Allah bu yobazlardan hepimizi kurtarsın

Gazi Mustafa Kemal'in annesine ve eşine saygı göstermeyenlerin bu ülkede yeri yok. Kurtuluş savaşını da senin ailendeki mini etekliler değil, böyle çarşaflılar sayesinde kazandık. Sen ve senin gibiler yallah Almanya'ya.

• yobazlığın laiki dincisi yok bir kez daha gördük
  • quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

Gazi Mustafa Kemal'in annesine ve eşine saygı göstermeyenlerin bu ülkede yeri yok. Kurtuluş savaşını da senin ailendeki mini etekliler değil, böyle çarşaflılar sayesinde kazandık. Sen ve senin gibiler yallah Almanya'ya.

Alıntıları Göster
    Atatürkle bunları bir tutma. Atatürk her zaman herkese saygılıydı. Bugünkülerin alayı laiklik ve cumhuriyet düşmanı. Asıl sen yallah arap ülkelerine. Zaten profil resminde hayır yok

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.