Şimdi Ara

Atatürk, Elon Musk, Arda Ayten, filozof atakan,vb. Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
2.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk, elon musk bunlar kendini kanıtlamış kişiler enes batur hayranı ezberden konuşan bir veledi burada onlarla bir tutman ironik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok okuduğu için yazdım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında çok da zor değil. İlgi alanını bulman gerekiyor. Oda arkadaşım günde en az 300 sayfa okuyor ve ilgi alanı FELSEFE. Ya felsefe 300 sayfa okunur mu? Oda onu seviyormuş.
    Ben kitap okumam ama çok fazla blog, makale (yazılım alanında) okuyorum. Benimde ilgi alanım bu.
    Demek istediğim ilgi alanınızı keşfedin. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir emin olun.
    Herhangi bir teknik falan gerektirmiyor. Önemli olan sevdiğiniz ilgi alanını keşfetmek.

• Kimse yazmamış. Aslında çok kitap okuyan insanların kitapların tamamını okumadığını bilmen gerekiyor. Kitapları hızlı hızlı paragraf şeklinde göz gezdirerek önemli buldukları yerlere dikkat ediyorlar. Bazı kitapları yarısında bırakıp geçtikleri de oluyor. Daha yaşın genç şu an sana saçma gelebilir ama bunlar özellikle akademik kariyer yapan insanların uyguladığı şeyler. Emin ol Atatürk senin yaşındayken yılda 1000 kitap okumuyodur. Eline bir kitap al okumaya başla, fazla kasma. Üniversitede, yüksek lisansta karşılaştırmalı kitap okurken 2'şer 2'şer kitap okuduğun olacak zaten. Tabii bu ilgin hâlâ devam ediyor olursa. Keyfine bak yaşının zevkini çıkar, inanılmaz fazla kitap okumak senin yaşındaki birinin sorunu olmamalı. Umarım yardımcı olmuşumdur :)

• Bendede bu açlık var işte o yüzden fazla kitap okuyup o açlığı kapatmak istedim.
    Sanki kitap okumaya çok geç kalmışım gibi hissediyorum.
    Yaş 16.

• Serjaime kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

• RaSGooL kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• ne alaka olm

• filozof atakan ney la

• Umarım bir gün bende avatar Atakan olabilirim
  • çok kitap okumak eskiden işe yarayan bişey olabilir fakat internetin gelişmesiyle artık bi manası kalmadı. aradığın her bilgiye çok rahatlıkla ulaşabilirsin artık. bu kitap romantizmini de hiç anlamıyorum. genelde bunu yapanlar paso roman okuyup kendini çok entellektüel ve bilgili sanan aveller oluyor.

önemli olan çok bilgi değil önemli bilgidir.

• kalede dida,cafu,stam,maldini...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doyourenouncesatan -- 14 Mayıs 2021; 18:46:2 >
  • :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elon muskun kitap duskunu oldugunu hic zannetmiyorum. Bu devirde emekli degilseniz kitaplar vakit kaybi.

Bir sey ogrenmek istiyorsaniz da makale okumak en iyisi

• Niga bruh moment oyle bir andır ki "kotop okomok oskodon oso yoroyon bosoy olobolor" saçmalıkları eşliğinde roman okuyanlara salça olurken şeyi ayırmayı unuttuğunu ve "entelektüel" yazamadığını fark edersin.

• Bruh
  • Kiyap okumak iyidir güzeldir de
    Kimse sen kitap okudun diye maaş vermiyor kitap okumak (doğrudan) karın doyurmuyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hellface H kullanıcısına yanıt

Adamin fikrine karsi bir argumanin varsa sun. Yoksa neden yaptigi yazim yanlisini elestiriyorsun yazdiklarinda cok hakli. Roman kisiyi bir milim oteye goturmez eglence icin okunur ki gunumuzde bunlarin yerini dizi/filmler aldi.

Tarih vb bilgi icerikli kitaplar ise bir kisinin fikirlerini oznel bicimde yansittigi icerikler oluyor genelde. Her ne kadar belgelerle desteklense de yazar kendi fikrini empoze ediyor size objektiflik soz konusu degil.

Bu yuzden her turlu makaleye erisim varken olabildigince dogru bilgilere ulasmak icin makale okumak gerekli. En azindan daha tarafsiz ve temelli bilgiler ortaya atiliyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.