Şimdi Ara

Atatürk'e ve Erdoğan'a hakaretten tutuklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Edirne'nin Keşan ilçesinde, sosyal medya üzerinden Atatürk’ün hatırasına alenen hakaret ve Cumhurbaşkanına hakaret suçlarından yargılanan inşaat işçisi 35 yaşındaki Nihat Ö. 6 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Nihat Ö., tutuklanarak, cezaevine konuldu.

Keşan'da Asliye Hukuk Mahkemesi’nce yargılanan Nihat Ö., sosyal medya üzerinden Atatürk’ün hatırasına alenen hakaret suçundan 2 yıl, Cumhurbaşkanına hakaret suçundan ise 4 yıl 4 ay 15 gün olmak üzere toplam 6 yıl 4 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Cezanın onanması üzerine polis tarafından gözaltına alınan Nihat Ö. işlemlerinin ardından Edirne Kapalı Cezaevi’ne konuldu.

Nihat Ö.'nün geçen yılın Aralık ayında meydana gelen İstanbul Dolmabahçe’deki terör saldırısının ardından sosyal paylaşım sitesindeki hesabından ’terör örgütü propagandası’ yaptığı iddiasıyla 4.5 ay cezaevinde kaldığı, davanın ise Edirne 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde sürdüğü belirtildi.

http://www.hurriyet.com.tr/ataturke-ve-erdogana-hakaretten-tutuklandi-40650539

• abd de trumpa küfür, hakaret gırla gidiyor, obama zamanındada öyleydi.abd baya güçsüz demekki.bizim gibi güçlü olsa hemen tutuklatırdı onları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doldur be meyhaneci

İyi olmuş Atatürk ve Reis bu millet için daima çalışmış problemlerine derman olmuş ve halkın sorunlarını hep dinlemiştir. Bakınız 2 lider bir vatandaşın sorununu dinlerken.

Alttakinin ne fotosu olduğunu biliyor musun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkurt02 -- 19 Kasım 2017; 16:7:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Konuda Atatürk olmasaydı, RTE diktatör, düşünce özgürlüğü yok ediliyor nutukları konuyu doldurmuştu!

nasıl zoruna gidiyor Atatürk düşmanının ama herkese gücü yetmez sayın cumhurbaşkanımızın hakaret edenlerin hakkında yasal işlem başlatılsa akp gençlik kolları kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkurt02

quote:

Orijinalden alıntı: Doldur be meyhaneci

İyi olmuş Atatürk ve Reis bu millet için daima çalışmış problemlerine derman olmuş ve halkın sorunlarını hep dinlemiştir. Bakınız 2 lider bir vatandaşın sorununu dinlerken.

Alttakinin ne fotosu olduğunu biliyor musun

Ananıda al git derken çekilen foto işte bu :)

• quote:

Konuda Atatürk olmasaydı, RTE diktatör, düşünce özgürlüğü yok ediliyor nutukları konuyu doldurmuştu!

Olur mu asau hanım? Sayın cumhurbaşkanımız olmasa Atatürke hakaretten ceza almazdı bu mahlukat. Atatürke hakaret edenlerin ceza alabilmesi için yanında reise de hakaret etmeleri lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Olur mu asau hanım? Sayın cumhurbaşkanımız olmasa Atatürke hakaretten ceza almazdı bu mahlukat. Atatürke hakaret edenlerin ceza alabilmesi için yanında reise de hakaret etmeleri lazım.

Ne diyon by-ko hanım?!

• quote:

quote:

quote:

Ne diyon by-ko hanım?!

Anlamanız mı kıt asau hanım? Gayet net açıkladığımı düşünüyorum.
  • çok vermişler 7 seneye yakın...Atatürk'e sabah, akşam hakaret eden kişilere de (şimdilerde) birşey olmamış gibi davranılması ayrı bir ironi!
    (örn. Mısıroğlu)

Tecavüzden yatan da 20 sene diye giriyor 4-5sene yatıp çıkıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 19 Kasım 2017; 18:39:21 >
  • atatürk ve iş yapmayan gözünü halkın cebine dikmiş tayyibin isimleri yanyana geciyor din sömürücülügü bitti sıra atatürke geldi.bunlar şeytanın önde gidenleri dikkatli olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: x4343

çok vermişler 7 seneye yakın...Atatürk'e sabah, akşam hakaret eden kişilere de (şimdilerde) birşey olmamış gibi davranılması ayrı bir ironi!
    (örn. Mısıroğlu)

Kadir hocanın kimseye hakaret ettiği yok

Tarihçi olarak,doğruları aktarmak durumunda.

Hele gel gardaşım,tarihçileri kötülüyorlar burda

Selam ve dua ile

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Ezher

quote:

çok vermişler 7 seneye yakın...Atatürk'e sabah, akşam hakaret eden kişilere de (şimdilerde) birşey olmamış gibi davranılması ayrı bir ironi!
    (örn. Mısıroğlu)

Selam ve dua ile

evet evet Kadir Mısıroğlu, hocaların hocasıdır.

Daha eskilere gitmeden en son ne demişti Ulu hocamız:

"İstediğimiz olmuş değildir. Yarı yoldayız. Nasıl buluğa ermemiş bir çocuğa 'niye evlenmiyorsun' demezsen Hükümet'e de 'niye şeriatı ilan etmiyorsun' diyemezsin. Vakti var. Her ulus bir zamana rehmolunmuştur. Sizin nesliniz İslam'ın mutlak galebesini, küfrün mutlak yıkılışını, heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini görecek. Siz göreceksiniz. O gün beni hatırlayın."

https://www.google.com.tr/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/turkiye/201710051030450306-kadir-misiroglu-ataturk-sorusturma/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 19 Kasım 2017; 20:6:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

abd de trumpa küfür, hakaret gırla gidiyor, obama zamanındada öyleydi.abd baya güçsüz demekki.bizim gibi güçlü olsa hemen tutuklatırdı onları

Fransa dışındaki neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde de "Lese Majeste" denen devlet büyüklerini hakaret vb. gibi şeylere karşı koruyan kanunlar var. Demek ki onlar da çağ dışı, gerici falan. Birilerine aleni şekilde küfretmek çok normal bir şey ya...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne diyon by-ko hanım?!

Beni nerden tanıyonda cinsiyetçi tanımlama yapıyon hanımefendi? Sahi adınız nedir, hayriye mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

abd de trumpa küfür, hakaret gırla gidiyor, obama zamanındada öyleydi.abd baya güçsüz demekki.bizim gibi güçlü olsa hemen tutuklatırdı onları

Fransa dışındaki neredeyse tüm Avrupa ülkelerinde de "Lese Majeste" denen devlet büyüklerini hakaret vb. gibi şeylere karşı koruyan kanunlar var. Demek ki onlar da çağ dışı, gerici falan. Birilerine aleni şekilde küfretmek çok normal bir şey ya...

merkele hakaret etti diye tutuklanan kim var.a haber dışında kaynak olsun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: El-Ezher

quote:

(örn. Mısıroğlu)

Selam ve dua ile

evet evet Kadir Mısıroğlu, hocaların hocasıdır.

Daha eskilere gitmeden en son ne demişti Ulu hocamız:

"İstediğimiz olmuş değildir. Yarı yoldayız. Nasıl buluğa ermemiş bir çocuğa 'niye evlenmiyorsun' demezsen Hükümet'e de 'niye şeriatı ilan etmiyorsun' diyemezsin. Vakti var. Her ulus bir zamana rehmolunmuştur. Sizin nesliniz İslam'ın mutlak galebesini, küfrün mutlak yıkılışını, heykellerin köpek leşi gibi sürüklendiğini görecek. Siz göreceksiniz. O gün beni hatırlayın."

https://www.google.com.tr/amp/s/tr.sputniknews.com/amp/turkiye/201710051030450306-kadir-misiroglu-ataturk-sorusturma/

Farklı Kadir hocalardan bahsediyoruz galiba.

Kadir hocam bir dönem Reis'in danışmanlığını yapmış bir kanaat önderidir.

Muhafazakar kimliği ile tanınır

Siyasi konulara pek girmez

Cuma sohbetlerini selam ve dua sözleriyle bitirir

Selam ve dua ile

• Doğrudur. Bu paralel evrenden gelen Mısıroğlu olabilir! ya da kasıtlı haber!

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne diyon by-ko hanım?!

Beni nerden tanıyonda cinsiyetçi tanımlama yapıyon hanımefendi? Sahi adınız nedir, hayriye mi?

Asau hanım herkes sizin güruhun hafızasına sahip değil. Bundan birkaç sene evvel erkek olmadığını belirtmiştin. Ayrıca daha önce Barış Arduç için açtığın konuyu unutmam imkansız.

İnternette erkek taklidi yapacaksan bir tavsiye;

Erkekler öyle saçma sapan aşk dizilerindeki aptal erkek güzellerine aşık olup onların hastalık haberlerini sağda solda paylaşmaz. Bu mu ülke gündemi diyenlere ise evet twitterda TT yaptık, Barış Arduçéun hastalığı çok önemli hebele hübele gibi söylemlerde hiç bulunmaz.

Hadi şimdi ikile.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne diyon by-ko hanım?!

Asau hanım herkes sizin güruhun hafızasına sahip değil. Bundan birkaç sene evvel erkek olmadığını belirtmiştin. Ayrıca daha önce Barış Arduç için açtığın konuyu unutmam imkansız.

Erkekler öyle saçma sapan aşk dizilerindeki aptal erkek güzellerine aşık olup onların hastalık haberlerini sağda solda paylaşmaz. Bu mu ülke gündemi diyenlere ise evet twitterda TT yaptık, Barış Arduçéun hastalığı çok önemli hebele hübele gibi söylemlerde hiç bulunmaz.

Hadi şimdi ikile.

Vaoovv, bizim guruh kim acaba? Barış Arduçu ve türevlerinin peşinden koşanların çoğunluğu iktidar seçmeni değil tabiki. Türkiyedeki aşk meşk dizilerinin ana kitlesi iktidar seçmeni değil ki. Sana göre ben iktidar seçmeninin gurühundanım ya. Eee, o zaman bu işte bir saçmalık var. Acaba ben hangi gurühtanım?Barış Arduçla ilgili bir konu açmam neden yanlış olsun? Merkez medyada yer alan bir haberi paylaşmışım, bunun nesi yanlış? TT olayı sadece bir ironiydi. Öyle saçma sapan twit gündemi vardı ki bizde o twite yüklendik. Böyle ülkeye Arduç TT olması saçma sapan TTlerden daha mantıklıdır diye. Ayrıca gençliğin davranışları ve yönelimlerini analiz etmek ve ona göre siyaset geliştirmek gerekir. Sizin gibi gençlik cahili kalmadık. Ayrıca bayatlamış insanların taze gençleri kıskanması da çok komik..

Örneğin Bugünkü TT'de Burak Yılmaz birinci olması normal de, Arduç'un olması anormal mi? Bak bakalım TTde doğru dürüst bir şey var mı? Futbol, dizi, kumar, dedikodu TT olmuşsa, Arduç neden olmasın? Arduçu tekrar TT yapacaz, inat değil mi? Bekle, çook çook yakında..

Ben erkek değilim demedim, erkek olduğumu nerden biliyorsun demişimdir. Cinsiyetçi yaklaşıma eleştiri getirmişimdir. Cinsiyetimin ne olduğu kimseyi ilgilendirmez demişimdir. Olayı çarpıtma.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne diyon by-ko hanım?!

Hadi şimdi ikile.

Vaoovv, bizim guruh kim acaba? Barış Arduçu ve türevlerinin peşinden koşanların çoğunluğu iktidar seçmeni değil tabiki. Türkiyedeki aşk meşk dizilerinin ana kitlesi iktidar seçmeni değil ki. Sana göre ben iktidar seçmeninin gurühundanım ya. Eee, o zaman bu işte bir saçmalık var. Acaba ben hangi gurühtanım?Barış Arduçla ilgili bir konu açmam neden yanlış olsun? Merkez medyada yer alan bir haberi paylaşmışım, bunun nesi yanlış? TT olayı sadece bir ironiydi. Öyle saçma sapan twit gündemi vardı ki bizde o twite yüklendik. Böyle ülkeye Arduç TT olması saçma sapan TTlerden daha mantıklıdır diye. Ayrıca gençliğin davranışları ve yönelimlerini analiz etmek ve ona göre siyaset geliştirmek gerekir. Sizin gibi gençlik cahili kalmadık. Ayrıca bayatlamış insanların taze gençleri kıskanması da çok komik..

Örneğin Bugünkü TT'de Burak Yılmaz birinci olması normal de, Arduç'un olması anormal mi? Bak bakalım TTde doğru dürüst bir şey var mı? Futbol, dizi, kumar, dedikodu TT olmuşsa, Arduç neden olmasın? Arduçu tekrar TT yapacaz, inat değil mi? Bekle, çook çook yakında..

Ben erkek değilim demedim, erkek olduğumu nerden biliyorsun demişimdir. Cinsiyetçi yaklaşıma eleştiri getirmişimdir. Cinsiyetimin ne olduğu kimseyi ilgilendirmez demişimdir. Olayı çarpıtma.

Büyük aşklar nefretle başlar derlermiş. Seninle aramızda bir gelecek göremiyorum asaucuğum. O yüzden benim peşimi bırak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.