Şimdi Ara

Atalay Demirci Mi? Cem Yılmaz mı? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
3
Favori
12.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maycomb

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: montevo

quote:

gülmek için önyargısız izliyorum ama olmuyor gülemiyorum bu adama.espriler o kadar iğrenç ve bayat ki bir arkadaşım yapsa bu esprileri çok küfrederim.yaptığı esprilere gülünmeyince seyirciyi gerizekalı yerine koyup o espriyi açıklamaya çalışması da ne kadar aptalca ve yapmacık.bı iş yıllarca yapıpta yarışmadan önce tanıyanların sayısının bir elin parmak sayısını neden geçmediği belli.

gülmek için önyargısız izliyorum

acaba?programa çıkan diğer 2 standupçıyıda ilgi ile izleidm ancak yalık elbise ile çıkan çocukda bu kadar ışık yoktu.bide urfalı galşiba bi çocuk vardı.o komikdi ancka bu akdar değildi.şimdi ben bu adamlara önyargısız yaklıaştım ama cem yılamz akdar değil deyip kestirip atmadım.

arkadaşım yapsa bu esprileri çok küfrederim

işte sorun orda cem yılmazın ata demirerin beyazın onun bunun espirileirni bizlerde yapıyoruz.matematik problemlerinden tutun milli eğitm oalyına akdar sen bende yapıyorua ama hiçbir janjanımız olmadığı için önyargıya takılıyor.hoş beyazı uzun süredir hiç izlemiyorum ya.anlatımda çok önemli mesela cem yılmaz güzel anlatıyor.ata demirer onun kadar değil.

acaba?programa çıkan diğer 2 standupçıyıda ilgi ile izleidm ancak yalık elbise ile çıkan çocukda bu kadar ışık yoktu.bide urfalı galşiba bi çocuk vardı.o komikdi ancka bu akdar değildi.şimdi ben bu adamlara önyargısız yaklıaştım ama cem yılamz akdar değil deyip kestirip atmadım.

Cem Yılmaz falan karıştırmadım ben nerenle okuyorsun sen yazıları.Çıtayı yüksek koymadım önyargısız izledim demek başka biriyle karşılaştırma yapmadım demek önce kelimelerin anlamlarını kavra.

işte sorun orda cem yılmazın ata demirerin beyazın onun bunun espirileirni bizlerde yapıyoruz.matematik problemlerinden tutun milli eğitm oalyına akdar sen bende yapıyorua ama hiçbir janjanımız olmadığı için önyargıya takılıyor.hoş beyazı uzun süredir hiç izlemiyorum ya.anlatımda çok önemli mesela cem yılmaz güzel anlatıyor.ata demirer onun kadar değil.

''geçen gün prova yaparken köpek gördüm arkadaşım bunın suyuna içki karıştıralım dedi bende boş dururmuyum yapıştırdım lafı oğlum bu zaten keştir'' böyle aptalca ilkokul esprisine gülüyorsun o senin zeka seviyeni gösterir.bunun gibi abuk sabuk çocukca esprilerle dolu gereksiz özgüven gösterileri ile işi götüren çakma standupçının teki.

ayrıca birşeyi vurgulayıp durmadan anlamını öğrende yaz kendini cahil olarak gösterme.

önyargı kelimesinin anlamını senin için araştırdım bu da sana genel bilgi olsun: Bir kimse veya bir şeyle ilgili olarak belirli şart, olay ve görüntülere dayanarak önceden edinilmiş olumlu veya olumsuz yargı, peşin yargı, peşin hüküm, peşin fikir

bugünülk hakaretimi yedim yarabbi şükür.şikayet etmicem nasıl osla forumdan uzaklaşmak bi halta yaramıyo.

kusura bakma hakaret etmek gibi kastım yoktu başka biriyle karşılaştırmadığım halde alıntı yapıp karşılaştırdın demek insanı geriyor ister istemez.

yapcak bieşy yok bi benim o alır barışırız

• Gülmesini bilmeyenler çıkmış Atalay'ı beğenmiyor. Beğenmeyebilirsiniz hele bir deneyin siz yapabiliyor musunuz? Cem Yılmaz'ı bende severek izlerim ancak Atalay'da iyi espiriler yapabiliyor, buna görmeyen körler var etrafta. Olabilir mi ki bunlar sadece Cem Yılmaz'a programlanmış? Eğer Atalay Demirci'ye gülmediyseniz gidin bir doktora tedavi olun.

Emin olun bunu Cem Yılmaz'da söylerdi size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Gülmesini bilmeyenler çıkmış Atalay'ı beğenmiyor. Beğenmeyebilirsiniz hele bir deneyin siz yapabiliyor musunuz? Cem Yılmaz'ı bende severek izlerim ancak Atalay'da iyi espiriler yapabiliyor, buna görmeyen körler var etrafta. Olabilir mi ki bunlar sadece Cem Yılmaz'a programlanmış? Eğer Atalay Demirci'ye gülmediyseniz gidin bir doktora tedavi olun.

http://eksisozluk.com/alternatif-atalay-demirci-esprileri--3741737?focusto=32605438

• Şimdi Cem yılmazın çakması felan demiyelim ,Cem yılmaz bu işte en üst mevkide bir kişi tartışılmaz zaten mimikleri , sesleri felan Cem yılmaz mükemmel yani.

Atalayı ise normal bir stand up yapan birisi olarak görüyorum.
  • quote:

Gülmesini bilmeyenler çıkmış Atalay'ı beğenmiyor. Beğenmeyebilirsiniz hele bir deneyin siz yapabiliyor musunuz? Cem Yılmaz'ı bende severek izlerim ancak Atalay'da iyi espiriler yapabiliyor, buna görmeyen körler var etrafta. Olabilir mi ki bunlar sadece Cem Yılmaz'a programlanmış? Eğer Atalay Demirci'ye gülmediyseniz gidin bir doktora tedavi olun.

Ben yapamıyorum diye onu övmem mi gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atalay`

quote:

http://eksisozluk.com/alternatif-atalay-demirci-esprileri--3741737?focusto=32605438

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Sövmen de gerekmiyor. En fazla tarafsızım dersin. Ben bu adama gülmeyene "gülme engelli" gözüyle bakarım.

• Atalay Demirci, Cem Yılmaz ile kıyaslanacak düzeyde bir standupçı kesinlikle değil.

Cem Yılmaz'ın Türk insanını ve seyirciyi analizi mükemmel ötesi. Ki espirileri gerçekten güldürüyor.

Mesela Cem Yılmaz'ın esprilerini çoğumuz günlük hayatımızda yeri geldiğinde kullanıyoruz. Bunun sebebi analiz yeteneğine ve yaratıcılığına dayanıyor.

Bunun yanı sıra Cem Yılmaz, Atalay Demirci'ye göre sahneye ve seyirciye çok ama çok daha iyi hakim. Tabi ki bunun temelinde bugüne kadar çıktığı yüzlerce sahnenin payı büyük.

Yani en başta Cem Yılmaz'ın tecrübesi büyük bir fark yaratıyor. Kimsenin gidip Atalay Demirci'nin gösterisine 150-200 liraya bir bilet alacağını sanmıyorum. Ama Cem Yılmaz'da bilet bile kalmıyor.

Bunun yanı sıra Cem Yılmaz'ın cipsi ve opet reklamlarıyla gora,arog, yahşi batı vb. bir sürü film deneyimi de mevcut ki bunlar da başarıyı yakalamış yapımlar diye düşünüyorum.

Atalay Demirci kötüdür demiyorum ama Cem Yılmaz ile kıyaslanacak seviyede değildir. Hiçbir ön yargı olmadan ilk kez showunu izledim Atalay D. konuşma ve görünüm tarzı olarak Cem Yılmaz'a özenmeye çalışmış gibi bir algı oluştu bende.

Ayrıca Atalay D. anlatırken çok kendini kasıyor ve yüz mimikleri yetersiz.

Bence finale kalmasındaki en büyük etken Yetenek Sizsiniz programında yer alan salon seyircilerinin yaş ortalamasının düşük olması ve herşeye gülmelerinden kaynaklı. Ee ekran başındaki seyirci de kahkahayı duyunca otomatik olarak gülme istemi içinde oluyor. Çoğu yabancı ve türk dizilerinde gülme efekti koymalarının sebeplerinden biri olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xylene -- 14 Mart 2013; 23:32:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Sövmen de gerekmiyor. En fazla tarafsızım dersin. Ben bu adama gülmeyene "gülme engelli" gözüyle bakarım.

Zaten sövmüyorum da. Evet ben bi engelli olabilirim senin gözünde benim için problem değil. Ama mantığın o kadar saçma ki. O zaman siyaset yapamıyoruz diye bütün partileri övelim, ekmek yapamıyoruz diye bütün fırıncıları övelim, futbolcu değiliz diye bütün futbolcuları övelim. Böyle iş mi var? Adamı tabi eleştirecekler, buna karşı savunuş ''sen çıksana o zaman'' olamaz.

• ben hiç gülmüyorum atalay'a, cem yılmaz her türlü derim.
  • Kusura bakmayın ama adam güldürebiliyor. Ben bu adamı hiç tanımayıpta izledikten sonra gülmeyen tanımadım. Siz mantık çıkarma derdindeyseniz, gidin nasıl eleştireceğinizi öğrenin.

"Bu adam en fazla gülümsetti" diyen birinden şüphe duyarım. Gülmek zorunda değil, izlemek zorunda da değil! Ancak gülümsetti diyene inancım sıfırdır. Bende ilk başlarda gülmeyecek gibiydim ama fazlasıyla güldüm.

Bugüne kadar Komedi Dükkanı, Cem Yılmaz gösterilerinin vizyondakilerinin neredeyse tümünü izlemiş biriyim. Güldürmeyen gösteri var mıydı? Hayır yoktu, ancak bütün gösterilerde mutlaka çok güldüğüm kısımlarda oldu.

Eğer bir komedyenin gösterisinin sadece bir bölümünü izleyipte gülmezseniz birşey diyemem, ama tümünü izleyip gülemiyorsanız doktora görünün mutlaka.

KISACASI BİRAZ NEŞE DOLU OLUN DÜYNAYA DAHA İYİ GÖZLERLE BAKIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 14 Mart 2013; 23:41:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atalay`

quote:

kaptın mı inceyi.

• Cem yılmaz diyorum ben
  • atalay demirci yi star ana habere çıkınca gördüm üç beş espirisni koymuşlar programdan Cem Yılmaz ın fason üretimini yapsan atalay a 10 bin basar
  • Okuma kitabıymış oku-ma Heheheh kimse anlamadı galiba kaptınız mı inceyi
  • Bu atalay demirciyi ilk izlediğimde iyiydi güzeldi de.Sonra nette gezinirken şovunda 'Başımdan şöyle bi olay geçti ' diye anlattığı bi konuyu bi sayfada fıkra olarak okudum.O günden sonra da takip etmedim.Konu neydi hatırlamıyorm,fıkrayıda hatırlamıyorum ama gerçekten de yaşadım böle bişi.Durup durduk yere adamı niye karalayım.

Fark şu atalat demirci gibileri çalar yapar,
    Cem yılmaz ise yazar yapar.

Not: Uyudun mu ?
  • sen.
  • izleyin işte ikisini de neyin muhabbetini yapıyorsunuz?
  • Cem yılmaz Zenciyse diğeri japondur aradaki farkı varın siz hesaplayın.
  • BKZ : Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.