Şimdi Ara

Atalay DEMİRCİ esprilerine gülemiyorum ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 10.Torun

Hocam sen o kadar kisinin karsisina cikip o sekilde bateri calabilecekmisin? Ben sahsen yapamam. Ama 1 ay boyunca hafif gulduren bi metin yazip cikip sunabilirim. O program yetenek icin yapilmis bir program degil zaten kafanizi yormqyin bu kadar

Bateri değil ama gitar çalarım :) Ayrıca bende bunu söylemeye çalışmıştım. Şov amaçlı bir program.
  • Bende aynen. Çok basit espri yapıyor Bence.. Cem Yılmaz bu konuda en iyisi.. (bnce)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgün bi videosunu koyunda izleyelim şu herifi. Hiç izlemedim daha
  • Gülmeyen gülmesin zorla mı güldürüyorlar
  • Şimdi meselam bu espiri olayını çok karıştırdılar haa aralarında bir fark kaldı o farklan çok güzel oldu meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz o arkadaş atalay a güler bu arkadaş cem e güler diğeri şahan a güler özgürlük bidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 18 Mart 2013; 22:30:31 >
  • Yetenek Sizsiniz ciddiye alınacak bir yarışma değil ki zaten birincisi ne olsun? Tabii herkesin kendi beğenisi ama bence gayet sıradan, güldüremeyen, yeteneksiz bir kişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Şimdi meselam bu espiri olayını çok karıştırdılar haa aralarında bir fark kaldı o farklan çok güzel oldu meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz o arkadaş atalay a güler bu arkadaş cem e güler diğeri şahan a güler özgürlük bidir

buna daha fazla guldum atalaydan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende gülemiyorum bu kadar bayat espri olamaz ya , günlük hayatı anlatıyor. Normalde aşırı gülen ve boy boy mizah dergileri ve arşivine sahip birisiyim, durduk yere dolmuşçunun sinirlenmesine dahi gülen biriyim ama bu adam beni güldüremiyor. Biraz beyinsiz olmak lazım sanırım kötü esprilere gülmek için.

Bana da süre versinler donanım haberden 1 hafta espri toplayıp ezberleyeyim, sonra televizyonda takır takır ardarda sıralayayım o zaman. Adam canlı yayında espri yapamıyor mesela çünkü hazır değil önceden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lavabo Pompası -- 18 Mart 2013; 22:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Şimdi meselam bu espiri olayını çok karıştırdılar haa aralarında bir fark kaldı o farklan çok güzel oldu meselam herkesin hayatına kimse karışamaz ha nasıl karışamaz o arkadaş atalay a güler bu arkadaş cem e güler diğeri şahan a güler özgürlük bidir

buna daha fazla guldum atalaydan

Ben türbancı abiyi her izlediğimde gülüyorum :D Cem yılmaz ı bile 2 3 kez izlesem sıkıyo espirileri :D

Piston aşağı indi. .. ... . ..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.