Şimdi Ara

Atalay DEMİRCİ esprilerine gülemiyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar sorun bendemi bilmiyorum ama su cok ovdukleri atalay demirci denen adamı art arta izliyorum full ama yuzumde tebessüm bile olmuyor. az biraz güleyim diyorum olmuyor..? sorun bendemi acaba su ana kadar cok zor gülerim en son guldugum sahne ise genel olarak recep ivedik 2 eczanecı olmasıydı . .. sizce sorun bende cok mu hayata küsmüş biriyim acaba ?

• Kendinizi şartlandırıyorsunuz yok ona gülemiyorum yok buna gülemiyorum sal gitsin
  • çoğu bayat zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pick&Roll

Kendinizi şartlandırıyorsunuz yok ona gülemiyorum yok buna gülemiyorum sal gitsin

yok hocam oyle dğeil işte kolay kolay güldüremiyolar yani. Atalay demirci adlı kişide benim şahsi gorusum Türk insanını kotuluyor oradan milleti gulduruyor.
  • Gülmeyin kardeşim. Öznel bu konular.. Biri de Cem Yılmaz'a gülmüyorum demiş. Banane yahu gülmezseniz gülmeyin. Atalay Demirci'ye bende gülmüyorum beğeni, bakış açısıyla alakalı. Komedinin merkezi sizsiniz anasını satayım..
  •  Atalay DEMİRCİ esprilerine gülemiyorum ?
  • Aynen ne cem yılmaz ne bu . Sürekliiinsanımızın asagiliyorlar hadi cem yılmaz kendini kanıtlamış biri de Atalay kimki gülen olmayıp bozulunca laf sokuyor seyirciye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Gülmeyin kardeşim. Öznel bu konular.. Biri de Cem Yılmaz'a gülmüyorum demiş. Banane yahu gülmezseniz gülmeyin. Atalay Demirci'ye bende gülmüyorum beğeni, bakış açısıyla alakalı. Komedinin merkezi sizsiniz anasını satayım..

yok hocam yani o anlamda demedim acaba bu bi psikolojik bi hastalık mı gülmeme o konuda danısayım dedim.genel olarak recep ivedikede gülmem ama o eczaneci sahnesinde tebessüm den azıcık otesini gulmustum.
  • Komik değil zaten. Bende gülmüyorum. Sorun Atalaya gülenlerde diye düşünüyorum.
  • Gülme, kimi gülüyor kim gülmüyor. Kimi Recep İvedik'e gülüyor ben gülmüyorum. Espri anlayışına bağlı.
  • iyi ortalama iq seviyesine sahipsin o zaman
  •  Atalay DEMİRCİ esprilerine gülemiyorum ?

• Belki de küfürsüz bir espriye gülemiyorsun?
  • TDK.gov

• quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Gülme, kimi gülüyor kim gülmüyor. Kimi Recep İvedik'e gülüyor ben gülmüyorum. Espri anlayışına bağlı.

yok hocam onunda sadece eczacı sahnesine biraz gulmustum diğer hiçbi sahneye tebessum bıle etmemiştim 3 serisindede. acaba bu bi psikolojik hastalıkmı o anlamda sormak istedim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE82338AF -- 22 Haziran 2021; 14:58:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ||SerdenGeçti||

Belki de küfürsüz bir espriye gülemiyorsun?

yok oyle bişeyde değildi o sahne kufurlu oldugu için değil şahan gokbakarın anlatım sekline gulmustum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Domatesli Biber

Komik değil zaten. Bende gülmüyorum. Sorun Atalaya gülenlerde diye düşünüyorum.

o yuzden kazandı zaten turkıyenın cogu gulmuskı sampıyon olmus. Elestırı yaparken öznel yap

• quote:

Orijinalden alıntı: mrctyln53

quote:

o yuzden kazandı zaten turkıyenın cogu gulmuskı sampıyon olmus. Elestırı yaparken öznel yap

O veletde 2. oldu. Odamı yetenekliydi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrctyln53

quote:

O veletde 2. oldu. Odamı yetenekliydi ?

O çocukta gerçekten yetenek vardı. Finalde pek beceremedi ama perküsyona gerçekten yeteneği var. O şarkıyı duyup ritim tutabilmesi bile yetenek ister. En azından 5 yaşındaki bir çocuk için.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.