Şimdi Ara

At&t unlock yapılıyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mustafa diye biri bana mail le telefon numarasını yolladı (05053030864) cihazı unlock yapabiliyorlarmış. geçen hafta att cihazı olan bir kişi unlock yaptırmış. 180 tl karşılığında mı ne yapıyorlarmış. yeni kurdukları siteden paypal ile çalışıyorlarmış ve dedi ki eğer olmazsa paranızı paypalden case açarak geri alabilirsiniz falan. acaba doğru mudur? çok ciddi gibiydi konuşurken. ne yapmalı sizce?

bu site üzerinden işlem yapılıyor:http://www.freewebstore.org/CEP-TELEFONU-SIM-KILIT-KALDIRMA-SERVISI/IPHONE_UNLOCK_YAPMA/cat1110165_992392.aspx

adam ümraniye deymiş, dilerseniz yüzyüze de görüşebilir dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut_alpagut -- 21 Kasım 2011; 16:05:27 >

• 1cekirge
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

1cekirge

?
  • aradim manasinda..
    Bana mail atacakmis olmazsa gelin konusalim diyor,unlocked yapabiliyoruz dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 21 Kasım 2011; 16:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellboy_7

aradim manasinda..
    Bana mail atacakmis olmazsa gelin konusalim diyor,unlocked yapabiliyoruz dedi

bana da mail attı ilk mesajdaki linki. ama ilkten gittigidiyor da ilan varmış ama yasal olmadığı için yayına almamışlar. birazdan tekrar arayıp ilan adını başka apple ile iglili başka ilan açmasını söylicem para güvencesi bakımından. hem paypal hesabım yok ve kullanmayı da bilmiyorum açıkçası.
  • Ben de merak ettim ama sanmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekoman245

Ben de merak ettim ama sanmiyorum

sen de bi arayıp konuş istersen. biraz önce tekrar aradım sahibinden de yayınlayacakmış ilanı ve ilan yayınlandığında haber verecek. eğer ordan yayınlarsa hertürlü denemekte fayda var. olmazsa bile en azından paramızı geri alabiliriz.
  • yalan dolan :)
  • Aradım ümraniye de oturuyorum dedim arkadaşa telefonu getirecek bir şey yok dedi.

sahibinden.com dan yarın ilanı çıkar dedi oradan parayı gönderip hallederiz dedi işlem 2 hafta sürüyor dedi hallolmazsa sahibinden aracılığı ile parayı geri çekebiliyormuşuz.

Bekliyelim diyorum belki doğrdur.
  • İlk once deneyin siz kesinse ve omur boyu ise yaptiririm cunku kredi karti uzerime degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeArSEmre

Aradım ümraniye de oturuyorum dedim arkadaşa telefonu getirecek bir şey yok dedi.

sahibinden.com dan yarın ilanı çıkar dedi oradan parayı gönderip hallederiz dedi işlem 2 hafta sürüyor dedi hallolmazsa sahibinden aracılığı ile parayı geri çekebiliyormuşuz.

Bekliyelim diyorum belki doğrdur.

bana da aynısını söyledi işlemi online olarak yaptığımızdan dolayı gerekmiyor ama güvence için yüzyüze konuşabiliriz dedi. bende bekleme taraftarıyım. sonuçta güvenli e-ticaret olacaksa sıkıntı yok yani. birde hakketen olursa acayip bi üşüşme olacak bu işlem için. sadece yakın çevremde 8 kişi de at&t ip4 var :)
  • adam imei istedi denemek için eğer olursa parayı gönderirsin falan dedi. sıkıntı olur mu arkadaşlar gördereyim mi?
  • sonucu haber verirseniz cok sevinirim ama nedense inanasım gelmiyor
  • sonucu bekliyorum amcam bu yüzden slowberry kullanıyror. :D
  • İmei mi yolladım arkadaşa işleme başladık dedi. Bende sonucu bekliyorum şuan. İnş olur da helâliyle veririm parasını.. En geç 1 hafta 10 gün içinde belli olurmuş, sizi de haberdar ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruder

İmei mi yolladım arkadaşa işleme başladık dedi. Bende sonucu bekliyorum şuan. İnş olur da helâliyle veririm parasını.. En geç 1 hafta 10 gün içinde belli olurmuş, sizi de haberdar ederim.

hocam insallah olur hadi hayırlısı iyi haberlerini bekliyoruz birde adamalar once yapıp sonra parasını almayı kabul ediyorlar mı?
  • quote:

adam imei istedi denemek için eğer olursa parayı gönderirsin falan dedi. sıkıntı olur mu arkadaşlar gördereyim mi?

hayır.

imei klonlama diye bir şey duymadınız mı?
  • Bilmiyorum valla orasını ama anladığım kadarıyla benim telefon şu anlık kobay:) geçen hafta birinin att si açılmış 3 gün sonra. Teselli ediyorum kendimi açılır belki diye :)
  • quote:

mustafa diye biri bana mail le telefon numarasını yolladı (05053030864) cihazı unlock yapabiliyorlarmış. geçen hafta att cihazı olan bir kişi unlock yaptırmış. 180 tl karşılığında mı ne yapıyorlarmış. yeni kurdukları siteden paypal ile çalışıyorlarmış ve dedi ki eğer olmazsa paranızı paypalden case açarak geri alabilirsiniz falan. acaba doğru mudur? çok ciddi gibiydi konuşurken. ne yapmalı sizce?

bu site üzerinden işlem yapılıyor:http://www.freewebstore.org/CEP-TELEFONU-SIM-KILIT-KALDIRMA-SERVISI/IPHONE_UNLOCK_YAPMA/cat1110165_992392.aspx

adam ümraniye deymiş, dilerseniz yüzyüze de görüşebilir dedi.

Inanma arkadasim , hepsi yalan dolan. Imei numaran klonlanabilir. Haberin olsun.

• quote:

İmei mi yolladım arkadaşa işleme başladık dedi. Bende sonucu bekliyorum şuan. İnş olur da helâliyle veririm parasını.. En geç 1 hafta 10 gün içinde belli olurmuş, sizi de haberdar ederim.

yuh yahu..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.