Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

üç beş imei ile gidip teker teker hepsini açtırıyordunuz, tabii ki kapatacaktı adamlar. Bir bakıyorlar aynı mail adresine 3, 5, 10 unlock talimatı gitmiş adam aynı anda 2 telefon açtırmak istiyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vesuv

Ne Bekliyordunuz,

üç beş imei ile gidip teker teker hepsini açtırıyordunuz, tabii ki kapatacaktı adamlar. Bir bakıyorlar aynı mail adresine 3, 5, 10 unlock talimatı gitmiş adam aynı anda 2 telefon açtırmak istiyor ...

hocam senın 10 tane kıtlı telefonun olsaydı 5 ini açtırırdın 5 i de durudu adamlaa ayıp olmasın diye dimi:)
  • Ne kısmetsiziz yaa bize geri dönüş olmadan unlock kapandı
  • Pazartesi ve salı mail göndermiştim. Bakalım onlar ne olacak. Skypetanda yapamayız o kadar ingilizce yok. Geveye devam artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: omere

quote:

Orijinalden alıntı: Vesuv

Ne Bekliyordunuz,

hocam senın 10 tane kıtlı telefonun olsaydı 5 ini açtırırdın 5 i de durudu adamlaa ayıp olmasın diye dimi:)

Aynen sana sonuna kadar katılıyorum.

10 cihazdan fazla açtım belki. Devam edecektir. Şu anda ilk etapta ATT müşterilerine hizmet veriyorlar

en geç 1 hafta sonra açacaklardır.

Sayg
  • Tabii,

Belki olur, ama bu kadar kolay olmayacağı kesin. Burada bu işi ticaret döken bir sürü insan var, maalesef bu böyle gitmeyeceği başından beri belliydi. Artık son durum fatura istenecek ...
  • Hiçbirşey istenmiyor dediğim bilgiler elinizde war ise. Anında unlock devam!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gLam

Hiçbirşey istenmiyor dediğim bilgiler elinizde war ise. Anında unlock devam!

mail yolunu denedinizi mi ? ne cevap veriyorlar ??
  • Arkadaşlar chat kapandı diyen kardeşlerimiz var chat kapandıysa geriye yapacak ne kaldı? R-SİM gevey çıkacak diyorlardı ondan bir haber yokmudur hala? Unlock yapabilen arkadaşlar bana yardımcı olurlar ise çok makbule geçer... Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşLar.
  • Bugün mü oldu bu bilmiyorum ama ben dün akşam 9buçkta baglandım online chate
    saat 11:30'a kadar bekledim Art B. diye bi operator baglandı

Art B. : Unlock için baglandınız dogru mu ?
    Ben : evet aynen oyle
    Art B. : İMEİ numarınızı verirmisiniz
    Ben : ...............
    Art B. : onay mailiniz 24-72 saat arasında adresinize gelecektir
    Ben : bu kadar mı ?
    Art B. : evet
    Ben : teşekkurler Art B.

bu kadar kısa bi konuşma geçti hiçbişey sormadı 5dk sonra mail geldi
    Ne redsnowla deactive yaptım nede restore.. Sadece itunes'a açıkken cihazımın kablosunu cıkardım tekrar taktım
    Ve itunesta tebrikler cihazınız unlocked olmuştur yazısı çıktı

Cydia'dan gidip Ultrsn0w'u kaldırdım hemen teli kapadım açtım ve Turkcell :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadece77

Bugün mü oldu bu bilmiyorum ama ben dün akşam 9buçkta baglandım online chate
    saat 11:30'a kadar bekledim Art B. diye bi operator baglandı

Art B. : Unlock için baglandınız dogru mu ?
    Ben : evet aynen oyle
    Art B. : İMEİ numarınızı verirmisiniz
    Ben : ...............
    Art B. : onay mailiniz 24-72 saat arasında adresinize gelecektir
    Ben : bu kadar mı ?
    Art B. : evet
    Ben : teşekkurler Art B.

bu kadar kısa bi konuşma geçti hiçbişey sormadı 5dk sonra mail geldi
    Ne redsnowla deactive yaptım nede restore.. Sadece itunes'a açıkken cihazımın kablosunu cıkardım tekrar taktım
    Ve itunesta tebrikler cihazınız unlocked olmuştur yazısı çıktı

Cydia'dan gidip Ultrsn0w'u kaldırdım hemen teli kapadım açtım ve Turkcell :)

Şanslısın gece yarısından sonra işler değişti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

Hiçbirşey istenmiyor dediğim bilgiler elinizde war ise. Anında unlock devam!

mail yolunu denedinizi mi ? ne cevap veriyorlar ??

Pazartesi gönderdiğim maile hala cevap gelmedi ne cevap vericekler acaba :( bizdeki şansa bakarmısın ya yurt dışından att hat alsak işe yaramazmı
  • Prosedür hala aynı. Şimdi Anna ya bağlandım ama üzgünüm deyip kapadı.
  • Sonunda sınavlardan fırsat bulup kartı kestirdim.

Telefona taktım kartı kapatıp itunes a bağladım.10-15 snde Turkcell yazısı geldi. 5.1 e güncelledim sorun yok.

Sağolsun ATT
  • merhaba arkadaşlar
    hem maıl ıle hem de skype üzerinden aradım bir iphone 4 için
    2 tane CM numarası oldu sorun olur mu???
  • Arkadaşlar forumda bir arkadaşınkini yaptırmak için girdim.
    Neyse adamlar açtı at müşteri numarası istiyor.
    O ne lan dedim dün yaptım onsuz falan kapattı şerefsiz.

Ne yapacaz şimdi ?
  • bende unlock için at&t ile irtibata geçtim hatta 2 kere arayıp görüştüm. işlem kaydımın alındığını söylediler mail geleceğini söylediler ancak 1 hafta olmasına ragmen hiçbir mail gelmedi. sizce ne olmuş olabilir. ayrıca denediğimde telefonda açılmamış.
  • quote:

Evet arkadaşlar Son görüşmemizi yazıyorum.

Az önce Görüştüm.

1(Açılan Cihaz kilitlenmez)

2 Eğer ki kurnazlık yapıp geçerli 1 ATT wireless number bile verseniz. SSN ( Social Security Number ) soruyor.

SSN Bizim Anne kızlık soyadı gibi Amerikada ki tüm onay istenen işlemlerde geçerli. Genelde Son 4 Rakamı istiyorlar ve Hat sahibinin adı soyadını

Bunlar warsa ancak yapabilirsiniz.

Sayg.

Açılan cihazin kitlenmiyeceğini chatten mi öğrendn? Dogru bilgyse rahatlayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar att müşteri numarası ve sosyal güvenlik numarasının son 4 rakamını istiormus unlock ıslemı ıcın bunu nasıl halledebılırız??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adr1ano

quote:

Evet arkadaşlar Son görüşmemizi yazıyorum.

Az önce Görüştüm.

1(Açılan Cihaz kilitlenmez)

2 Eğer ki kurnazlık yapıp geçerli 1 ATT wireless number bile verseniz. SSN ( Social Security Number ) soruyor.

SSN Bizim Anne kızlık soyadı gibi Amerikada ki tüm onay istenen işlemlerde geçerli. Genelde Son 4 Rakamı istiyorlar ve Hat sahibinin adı soyadını

Bunlar warsa ancak yapabilirsiniz.

Sayg.

Açılan cihazin kitlenmiyeceğini chatten mi öğrendn? Dogru bilgyse rahatlayabiliriz

açılan cihazin tekrar kitlenmesi yasal olarak uygun değil rahat olun yapamazlar

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.