Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.143
Cevap
28
Favori
240.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli bir gelişme şu andan itibaren unlock olayını sadece AT&T müşterileri için yapacaklarını bildirdi görevli. 21:30 da bir adet iphone'u unlock yapmıştım. Diğer iphone4'üm için az önce bağlandım ancak AT&T müşterisi olmadığım için yardımcı olamayacağını yazdı, uygulama değişikliğine gitmişler.. Sanırım yoğunluktan dolayı şu an önceliği AT&T müşterilerine verecekler. Biraz daha bekleyecez anlaşılan.
  • arkadaş bayern madrid maçı başında açtım chat'i. maç bitti stacy geldi. att hat sahipleri olmayanlara yardım etmiyoruz dedi kapattı chati gitti.
    bir güzel sövdüm kendisine.
    mail geldi bize unlock oldu diye ama ne yaptıysak olmuyor tekrar bir sormak ve başka bir arkadaşın telefonu yapmak için girmiştim.
    şu an için böyle mi oldu durum yoksa stacy mi g..lük yapıyor
  • arkadaslar 72 saat olayı falan da olesıne soledıklerı bısey beklemeyıp acın ıphone u ben actım yarım saat ıcın acıldı unlock olarak
    avea yazısını gordum cok sukur
  • Bahtsız bedevi olayı ya tam bağlandık att hat sahıbi olmayanlara yardım edemiyoz dedi dale midir nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daylight__123

Bahtsız bedevi olayı ya tam bağlandık att hat sahıbi olmayanlara yardım edemiyoz dedi dale midir nedir.

bana da öyle dediler acaba politika mı değiştirdiler?
    son 1 saat içinde yaptıran var mı acaba? yaptırdıysa kime yaptırdı?
    dale ve stacy att olmayanlara yapmıyor
  • Hakkaten şansa bak ya bu saate kadar bekle sonra yabancı müşterilere yardımcı olamıyoruz de. Sinirlenmemek elde değil...
  • Bende bir arkadaşa yaptırayım dedim Theresa'da yapmıyor zira verilen cevaplar aynı. Politika değiştirdiler sanırım...
  • bu zamana kadar yaptılar , şimdi yapmamaları kötü oldu :(

ne yapmak gerek??
  • Aynen, gün boyu bağlanayim diye uğraştım şimdi Dale çıktı ve şu an sadece at&t müşterilerine unlock yapıyoruz deyip kapadı.
  • banada aynı şey söylediler hemen chatı kapadı debora dıye bırı napcaz sımdık maılle acarlarmı acaba ?
  • Bomba patladı Chat unlock kapandı...

Ilk deneyimi paylaşacagım birazdan ATT customer'ım aynı zamanda bakalım 1 code falan mı gönderiyorlar
  • Hoppalaa.

Simdiye kadar yaptiranlarinkini "yanlislikla acmisiz, tekrar kilit koymamiz gerekiyor" deyip kilitlerler mi acaba?

Valla oyle bisey yaparlarsa cok fena KİLİTLERLER hakkatten.

Basebandide yukselttik guvenip. Hadi hayirlisi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmega

Hoppalaa.

Simdiye kadar yaptiranlarinkini "yanlislikla acmisiz, tekrar kilit koymamiz gerekiyor" deyip kilitlerler mi acaba?

Valla oyle bisey yaparlarsa cok fena KİLİTLERLER hakkatten.

Basebandide yukselttik guvenip. Hadi hayirlisi...

İnşallah öyle yapmazlar ,

ama normal telefon ile çözebileceğimizden bahsediyor sanırsam.
  • açtıklarını kapatmazlar değil mi ?
  • Evet arkadaşlar Son görüşmemizi yazıyorum.

Az önce Görüştüm.

1(Açılan Cihaz kilitlenmez)

2 Eğer ki kurnazlık yapıp geçerli 1 ATT wireless number bile verseniz. SSN ( Social Security Number ) soruyor.

SSN Bizim Anne kızlık soyadı gibi Amerikada ki tüm onay istenen işlemlerde geçerli. Genelde Son 4 Rakamı istiyorlar ve Hat sahibinin adı soyadını

Bunlar warsa ancak yapabilirsiniz.

Sayg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gLam

Evet arkadaşlar Son görüşmemizi yazıyorum.

Az önce Görüştüm.

1(Açılan Cihaz kilitlenmez)

2 Eğer ki kurnazlık yapıp geçerli 1 ATT wireless number bile verseniz. SSN ( Social Security Number ) soruyor.

SSN Bizim Anne kızlık soyadı gibi Amerikada ki tüm onay istenen işlemlerde geçerli. Genelde Son 4 Rakamı istiyorlar ve Hat sahibinin adı soyadını

Bunlar warsa ancak yapabilirsiniz.

Sayg.

sız yaptrdınız mı pekı
  • an itibari ile chat ile yapılamıyor öncelik amerikada yaşayanlar için diyor fakat ben 5 dk önce skypee üstünden yaptım.Skypee üstündende kapanmadan unlocking bu yöntemi deneyin ben heycanla maili bekliyorum artık.
  • Eyvah eyvah yandık demektir bu chat olayı patladıysa pazartesi mail atmıştım bari o bi işe yarasa nasıl kaçırdık ya
  • Henüz unlock yaptıramayan arkadaşlar için kötü oldu bu durum.Bende bu işi ne zaman bitirirler diye kendi kendime düşünüyordum ki bitirmişler.İnşallah tekrardan aktif olur bu sistem..
  • Bence chatteki yoğunluktan dolayı yapmışlardır, birde e-mail yöntemi le denemek lazım
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.