Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Thank you for taking the time to e-mail AT&T regarding your device unlock request. My name is Les Holman and I am happy to assist you today.

Per your device unlock request, I have submitted the following case number ................. with an estimated resolution date of 04/23/2012. Once the case has been resolved, we will be attemmpt to contact you via email on or before the close of the next business day Monday through Friday.

bana da böyle cevap vediler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: olmega

quote:

Orijinalden alıntı: mrhsm

quote:

Orijinalden alıntı: olmega

quote:

Orijinalden alıntı: mrhsm

telefonu başvurup açtırdık..
    şimdi ise arada sırada hala geçersiz sim diye hata alıyorum, kapatıp açmama ragmen düzelmiyor, sonra lock ve home tusuna basıp kapatım baştan açınca düzeliyor..
    aynı olay basına gelen warmı yada önerisi olan ?
    cihaz 5.1 i4

Operatorunuz nedir? Hattiniz kesme mi orj mikrosim mi? 64 mu 128 mi?

hattım avea kesme 128
    daha önce hiç gevey kullanmadım

Forumdaki farkli konularda orjinal mikrosimle bu sorunlarin giderildigi soylenmisti. Bide oyle deneyin isterseniz.

Ultrasnow la mi unlok yapilmisti cihaziniz?

hayır ultrasnow ile degil direk at&t ile iletişime geçerek 4.11.08 bb li telefonu sim free hale getirmiştim.
    suanda yapmam gereken gidip bir mikro sim almam galiba..

• Best buydan aldigim locked 3gs 16 gb icin 2 gun once online musteri hizmetleriyle gorustum ve bugun 5.1 e guncelledim :) Artik cihazim unlock.Jailbreak falan yapmayida dusunmuyoruz.
  • Arkadaşlar bende bazı arkadaslar gibi 2 gün yapamadım baya uğraştım ama sorunu telefonda aradığım için baya zaman kaybettim sim kartım bozuk olduğu için olmamış gittim Avea bayisinde farklı microsim taktım direk çalıştı 8 liraya hemen yeni microsim aldım ve suan kullanıyorum. Gevey için sim kartları kestiğimiz için bozulma gibi durumlar oluyor sizde bu yöntemi deneyin derim.
  • avea 128 kb micro sim satılıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 09u2

quote:

Orijinalden alıntı: reiss!!!

quote:

Orijinalden alıntı: pohuman

quote:

"The Live Technical Support Chat is available Monday-Friday 8:00AM-11:00PM ET and on Saturday 9:00AM-9:00PM ET. Live chat is to assist you with a device or data related question. For questions regarding billing, equipment replacement options, coverage or network related inquiries; you may need to contact Customer Care at 1-800-331-0500. Please visit the Wireless Forums for AT&T for answers to commonly asked questions or to learn more about services offered by AT&T. We look forward to assisting you and thank you for choosing AT&T.".

Pazar günü kapalı :(

pazar günü kapalı olması kötü oldu. ama adamların sistemine hayranım cumartesi pazar kapalı vay be :)

Yarın akşam 4 gibi açılır heralde chat beklemeye devam sanırım elimde 5-10 tane cihaz olur yarına :)

bende de 4 tane telefon var

• quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

avea 128 kb micro sim satılıyor mu

Benim gittiğim Avea bayide 64 kb vardı. 10 dakikada acıyorlar ayrıca hattın sahibi olmanız gerekiyor eğer hattın sahibi başka biri ise onun kimlik fotokopisi gerekiyor.
  • Vay arkadaş şansa bak unlock ettirelim dedik çalıntı yada kayıp oldugu için yapamam dedi craiglistten aldım ama çalıntı yada kayıpmış yapmadılar ultrasnowa devam artık napalım :D 6.15 desen oda ayrı bi dert zaten
  • quote:

biri benim için konuşamaz mı ya şu ingilizcem berbat

sağda solda hava atma o zaman yavrucum. Millet ben sizin yerinize yaparım diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennihat

quote:

biri benim için konuşamaz mı ya şu ingilizcem berbat

sağda solda hava atma o zaman yavrucum. Millet ben sizin yerinize yaparım diye..

Einstein benim sorunum sadece skype ile konusmalarda.bir kaybol git senin gibi 90 Euro diye otmuyorum.ayrica gayet guzel Chat'te konustum hallettim.2 arkadasinkini de actirdim.hicbirsey degilse hayrina ugrasiyorum.ticarete vurmuyorum Parasiz acilan hat icin

• Arkadaşlar yaklaşık 3 dakikalık işlemle telefonumu unlock ettirdim. Vakit buldukça isteyen arkadaşlarınkini de ücretsiz yapabilirim. Telefonumu Amerikadayken ebaydan almıştım. Telefonum Iphone4. Şunu da belirteyim forumda herşeyi okudum, bir arkadaşım da hiç ingilizce bilmediği halde burada yazanları uygulayarak chatten aynı işlemi yaptı ve onun telefonu da açıldı. Diyeceğim odur ki kendiniz de yapabilirsiniz zten adamlar neredeyse hiç birşey sormadan direkt açıyor. Bunun yanında ben vaktim olmadığı için ilk önce email atmıştım emailde telefon bilgilerinize ulaşamadığımız için açamayız gibi bir mesaj gelmişti ama chat yapınca hemen açıldı. Dolayısıyla bir kaç kez denemekte fayda var. Forumda mail adresi yazılıyor mu bilmiyorum ama isteyen bana mesaj atsın ilgilenirim. Bilgi olarak da sadece telefon numarası, email adresi ve imei numarası isteniyor..
  • DİKKAT !!!

Dr.Brain nikli Tamer Pehlivan tarafından dolandırıldım. Savcılığa suç duyurusu yapacağım. Benim gibi bu şahısa para kaptıranlar varsa yazsınlar buraya.
    AT&T kilitli İphone 4'ümü factory unlock yapacağını söyleyip hesabına 237 TL yatırmamı istedi ve bir buçuk ay olmasına rağmen hiç bir gelişme olmadı.
    Telefonunu açmadığı gibi gönderdiğim maile de cevap vermedi.www.telforyou.net adresli site aracılığıyla da başkalarını da muhtemelen dolandırmaya devam ediyordur.

Bana yolladığı mail : " Merhaba burda tüm bilgiler mevcut dostum
    telforyou.net den siparişini ver sadece havale eft calışıyorum
    sipariş ederken yorumbölümüne lütfen imei girmeye unutma ve havaleyi yaptıktan sonra muhakkak ara beni
    05422596181

• sahibindende 100-200 tl arası yapıyorlar,ortalık dolandırıcı kaynıyor dikkat etmeklazım.
  • ne 100-200ü ya para vermeyin forumu güzelce okuyun canlı chat ile işi bitirin sakın kimseye para vermeyin!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: panelci

sahibindende 100-200 tl arası yapıyorlar,ortalık dolandırıcı kaynıyor dikkat etmeklazım.

AT&T unlock olayı çok ciddi bir piyasa doğurdu bazıları bedavaya yapılan bu olay için sanki kendi icatları gibi bir dünya para istiyorlar hadi yardım amaçlı emek karşılığı 10-20 alınır belki ama değil istedikleri rakamlarda çok yüksek gittigidiyor ve sahibindende ilanlar açılmış özel işlemlerimizle At%t cihazlar açılır diye diğer gurup ise kilitli AT&T cihazlarınız alınır diye ilan açmışlar valla iphone piyasasına renk geldi
  • arkadaşlar dünden beri chat kapalı giriş yapabilen oldumu
  • saat 3 4 civarı denemelisin
  • ya şu çalışma saatlerini bir tutturabilsem yapıcam da akşamları unutoyurm hep !
  • Arkadaşlar,

benim gibi ingilizcesi pek iyi olmayanlar için örnek bir mail şekli varmı onunla başvursam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

Arkadaşlar,

benim gibi ingilizcesi pek iyi olmayanlar için örnek bir mail şekli varmı onunla başvursam ?

konu içinde onlarca mail ve chat örneği var
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.