Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • unlock olduktan sonra gevey'i unutun. Telefonu kapatın. Kendi hattınızı gevey olmadan takın. Telefonu bilgisayara baglayin birakin telefon acilsin. daha sonra kendisi unlock olacak
  • biri benim için konuşamaz mı ya şu ingilizcem berbat
  • ve en sonunda unlocked oldu simdi chatten konustum yapıldı :D artık hat cekiyor :)
  • Ben de chat ile yaptim. Cok rahat oldu. Suan isteyim eve gidip, restore yapmak icin sabirsizlaniyorum..

Aldigim gunden beri update edememistim telefonu! Suan saka gibi geliyo! Cok duygusal anlar yasamaktayim:))) ahaha

Nerdeyse sattma asamasina gelmistim tiksinmistim. Birden tekrar sevmeye basladim:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

biri benim için konuşamaz mı ya şu ingilizcem berbat

dostum bi arkadaşım iphone için çabalıyorum bitince istersen bi denerim senin için
  • bekle bağlanıyor 2 dk ıcındede halledip maili gönderiyorlar az once bende hallettim
  • I LOVE U ALLISON
  • ben çıkmasa bari direkt çıkın eğer i am ben derse :) hırbo işi yokuşa sürüyor. anna nerdesin güzelim gel gel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: caca40

quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

biri benim için konuşamaz mı ya şu ingilizcem berbat

dostum bi arkadaşım iphone için çabalıyorum bitince istersen bi denerim senin için

çok teşekkür ettim
  • arkadaşlar yardım edecek biri varmı ingilizcem yok denecek kadar az
  • 1 kişiye yapabilirim imei numarasını, nereden aldığını ve iphonun arkasındaki model numarasını atarsanız deneyebilirim
  • hacılar saat 5 e kadar elimden geldiğince yardım ederim.. ama işin başında güvenmeniz lazım güvenen arkadaşlarım ; bana pm atsın

isim soyisim
    email
    cep no
    ve imei
    aslında kendinizde deneyebilirsiniz çok zorlamıyorlar... yinede yardım edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caca40 -- 12 Nisan 2012; 15:57:29 >
  • ve mutlu son sadece 1 dakika ya şaka gibi :D
  • chat bir turlu baglanamadı... Butun ATTci Türkler saldırdı anlasılan :))
  • Yok artık ya herkes adına sevindim bı kendim adıma sevinmedim yaa .. Mail arttim ama pek ise yaramıyor sanırım online chat yapacam ingilizcem yok uff

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stacy e baglanırsanız hemen yapıyor :D
  • heralde şuan chat sırasını bekleyenlerin hepsi DH :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeneX

quote:

Orijinalden alıntı: caca40

quote:

Orijinalden alıntı: cturna

ahaha toplamda 2 dk da simfree telefonum oldu restore falan yapmadım kabloyu tak çıkar yaptım geveysiz bi telefonum var artık :)))

içinde gevey varmıydı? unlock olduğunda

Benimkinde vardı. Şu anda unlocked.

Ama SAM ile Deactivate yapmanız kesinlikle gerekiyor.

oyle birsey yok yanlis bilgi vermeyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir benim açılmıyor şu telefon of arkadaş ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiCCky

Yok artık ya herkes adına sevindim bı kendim adıma sevinmedim yaa .. Mail arttim ama pek ise yaramıyor sanırım online chat yapacam ingilizcem yok uff

google translateyi kullan turkce yaz karsısına ingilizce cevirisi cıkıyor zaten, konusma "yes" yazmaktan ibaret bide arada imei veriosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sapphlexus -- 12 Nisan 2012; 16:07:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.